Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме или не
Срам ме е да пусна тази тема, но нямам друг избор. Надявам се да получа съвет от някого, който е изпитвал нещо подобно или е се сблъсквал с подобни ситуации. Тази година се сближих с едно момиче от съседния клас, което много ми харесва и с което се чувствам близък от известно време. Но отскоро тя ме игнорира както на живо, така и в чата. Опитах се да я запозная с приятелите си, за да се чувства по-комфортно с нас, но това не помогна. Напоследък тя ме дърпаше да излизаме, но в последствие ме отхвърли много грубо. Имах чувството, че преживявам де жа вю от предишната си токсична връзка. Въпросът ми е защо тя ме привлича, след което ме отхвърля? Също така, тя рязко промени отношението си към мен, след като бяхме физически близки ( целувка и прегръдки ) Опитах се да поговоря с нея, да разбера дали нещо не съм я засегнал, но отговорът й беше неясен и нямаме вече качествена комуникация.
Сега нещо което не споменах - ние с нея сме много различни. По принцип съм станал много общителен, харесват ме момичетата, имам си компании, излизам - както на дискотеки така и на планина, понякога си правим походи с приятелите, също така съм запален по четенето и основно по международното право и имам цели за бъдещето, които си ги следвам независимо от това дали съм с някого или не, дори когато съм депресиран - пак не спирам да уча и да се развивам. Обличам се прилично, ходя с хубави дрехи, не много скъпи, но все пак това не е задължително. Та въпросът ми е какво иска от мен и дали има шанс някакъв да ме харесва или просто си играе с мен. В момента не си говорим, спрял съм да и пиша, да и говоря защото се чувствам наистина нежелан дори мога да кажа.

Коментари

1.   Брат, когато жена се отдръпне, най-голямата грешка е да я гониш. А ти точно това си направил. Трябваше просто да я оставиш, ако е имала нещо към теб, сама щеше да си дойде, а пък ако не, просто си продължаваш без нея. Ти като си я гонил напред-назад да я питаш ненужни въпроси си й показал, че я искаш повече от колкото тя теб и това я е отблъснали още повече.

2.   Аз съм момиче и ти казвам има жени/момичета които им е скучно и го правят нарочно. Внимавай!