Споделена история от Тинейджърски

Проблем с гаджето
Здравейте на 17 съм и си намерих гадже - момичето ме харесва от много време, тя е на 16 обаче. има голям проблем като излезем не знаем какво да си говорим. И вече ми става много неудобно само седим и нищо опитвам се да отворя тема за разговор, тя отговаря с 2-3 думи и толкова. Проблема е при комуникацията имам чувството, че само ние сме така някакви идеи?

Коментари

1.   Брато, женските са прости. Ако искаш да си говориш, говори си с момчета. Момичетата са да ги обичаш и да им се радваш.

2.   Каква е тая връзка ако нямате адекватна комуникация... зор за гадже да имаш.

3.   Четете повече книги

4.   Няма какво да се опитваш, тя толкова си може просто. На днешните мозъка им е толкова изпържен от тик-тока и другите простотии, че не могат едно изречение да вържат..

5.   Наборе, приятелката ти или е стеснителна, или е с теб, колкото да се фука пред приятелки, че има гадже. Друг вариант нали те харевала от много време и ти да си ѝ обърнал внимание чак когато чувствата са поизстинали и затова да ви куца и комуникацията.

6.   Помисли за някакви по-интересни теми, преди да излезете. Нещо свързано с хобитата ѝ, интересите ѝ. Ако не се получава, може би просто си е такъв тип човек. Не го приемай навътре, не е в теб проблема. Гледай да правите някакви готини неща заедно, да се забавлявате, а постепенно тя може да се отпусне повечко.

7.   Мен пък ми се е случвало това с комуникацията, особено на чат. Повечето момчета не могат да водят разговор. Явно аз имам обратния проблем.
Момиче, 16

8.   Най- много става комуникация, ако може така да се каже през чата само там можем явно сме свикнали всичко да става през социалните мрежи