Споделена история от Тинейджърски

Желание за секс
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. И аз не знам защо пиша тук всъщност може би за да се уверя че това, което изпитвам не е нещо ненормално за възрастта ми... Просто в последно време имам огромно желание да правя секс искам да намеря някое свястно момче и не ми е само до секса де, просто да си имам някого като гледам разни двойки по улицата и винаги се замислям.

Въпроса е, че всички искат само едно и също секс още на 2рия ден от връзката... Аз всъщност досега не съм имала гадже или поне не сериозно, но от надблюдения върху връзките на мои приятелки и когато съм разговаряла с разни момчета... Не знам дали аз все попадам на такива или повечето на днешно време "чукат и бягат".

Така се надявам да намеря някой и да знам, че едва сега започвам със всичко това и да знам съм едва на 14, но все пак за една връзка е нужно време, особено за първия път. Просто не спирам да мисля затова направо се побърквам никога не съм била така или поне до такава степен като някоя загоряла тинейджърка звуча, но май съм си точно такава.

А попринцип съм по-срамежлива... Като гледам повечето ми съученички колко са разкрепостени как се държат все едно са с поне 5 години по-големи и разбирасе всички им се лепат.

Та въпроса ми в крайна сметка е как да бъда по-уверена и нормално ли е постоянно да мисля за всичко това и дали още има нормални момчета? Те винаги ни обвиняват колко много искаме от тях но всъщност повечето искаме просто да не ни използват и да ни захвърлят след това както са ми споделяли и много мои приятелки...

Коментари

1.   Ами аз съм на 13 и също много искам да го направя имам си приятел, който много обичам... той също го иска.. но донякъде се притеснявам и изпитвам страх.... ще ми кажете ли дали да го направя или не??

2.   Това гледам е женска тема но ще си позволя да изразя мнение по вапроса.. На 14 години и съм и за ком. 1 рано ви е още според мен твърде сте малки както и аз половите отношения е добре да не започват от по малко от 15 годишна възраст защото при момичетата могат да настъпяк големи проблеми физически и психически.. Имам си приятелка от 2 години някаде несъм много сигорен.. но има поне година и 9-10 месеца и двамата го желаем но и двамата се уважаваме за това и несме го направили за всичко си има време.. просто исчакай. А за авторката има свесни момчета несе тревожи просто трудно се намират :-)

3.   България запада морално! Писна ми да чета за деца, които не издържали без секс или нямали търпение да го направят. Преди набор 89, 92 година си бяха нормални хора, които правеха секс най често на 18, 20 години, а сега още на 12 нямат търпение да го правят. Номер 1 ти за каква обич говориш на 13 години? Много на зле отива България...

4.   Коментара на номер 2 е написан много неграмотно

6.   Аз съм номер 1 ! Абе вие добре ли сте... "Номер 1 ти за каква обич говориш на 13 години?" Как каква обич ?? ИСТИНСКА ! Вие не знаете ли че сега момичетата и момчетата се развиваме по-бързо ... и обичаме истински.. Кой знае на колко години си за да говориш така....:Х !

7.   Еб**е се, плодете се деца-веднъж се живее. Сексът е физ. нужда като яденето и с*ането. Няма нищо лошо.

девствената овца

8.   Смешна си и си вярваш... 10 години по голям съм от теб само мога да ти кажа, че сте за никъде с тоя начин на мислене. Сигурно след някоя година ще се развиват още по бързо и ще се женят деца на по 10 години:X

9.   И аз изпитвам същото като тебе, и аз имам същите желания, на 14 съм и съм момче.

10.   абе, номер 3 е прав отвсякъде, но какво да направя че такива като номер 1 летят в облаците. Развивали се по-бързо. По-бързо пропадате, тва е. Ква истинска любов на 13?? И кво, ще го държиш до пенсия ли :D Значи, или ще те зареже, което е най-вероятно, и то след като те вкара в леглото или ти ще срещнеш някой друг, който ще ти овърти главата, или пък ако останете заедно, да знаете, че ще си омръзнете по някое време. Може би, когато отидете в различни училища и най-вече, когато отидете да учите висше. Много хора открият ли си половинка и си мислят, че тя ще им е за цял живот, но все пак нали това е любовта. Просто има да минете през много връзки и разочарования в любовта, докато съдбата ви срещне с истинската ви половинка.

11.   номер 1 щом питаш по форумите смяташ ли, че си готова..
да не говорим, че може да хванеш някоя болест.. : |

12.   Миличка номер 6. Всички си го мислим когато сме на каквато и да е възраст. Повярвай ми. Аз съм на 17, не много по-голяма от теб. Бях "влюбена" на 13. Мислех си че е истинска любов. Повярвай не е. Може би беше силно, да. Но за бога, не е нещо което би издържало. Имах чувства към това момче 4 години докато се премести. Може би беше нещо обсебващо, не знам. Сега съм във връзка, която има много повече любов, и пак не смея да твърдя че е "истинска". Не прави грешката да го правиш на 13, ще съжаляваш цял живот след като навършиш 20 и няколко. Порасни още малко, имаш цял живот да го правиш и само няколко години да правиш детски и тийн глупости. Нека да не е толкова рано.
И за авторката, може би е от хормоните, не знам, някои момичета се развиват бързо, аз преди тази година не съм изпитвала никакво желание. Предлагам да си намериш добър приятел, да съществуват и такива, и да правите сладки неща заедно. Не си разваляй тези години да мислиш за секс, има достатъчно време и за това. Не ти говоря да станеш монахиня, а да изчакаш докато мислиш че е времето. Но моля те не по-рано от 16. Пак би било рано, но все пак, първия път трябва да е специално за теб, плюс не искам да имаш никакви угризения за цялата работа.
Между другото, самата аз още не съм го правила, но съм мислила много по въпроса. Просто не искам да съм зависима от повечето момичета моя (и по-малка възраст) които са хукнали да се чукат наляво-надясно. Моето мнение е че когато го направя, да съм ок със всичко и да не избързвам. За всяко нещо си има подходящо време и само ние го определяме, не натиска от приятели или връстници. Успех :)

13.   №1, 6: Ми награбвайте се направо от люлката тогава! Какво чакате да станете чак на 12-13г.? Това е напълно загубено време според мене... Явно си се раждате с Божествената любов във вас и не е необходимо на нищо да се учите, нито пък да чакате телата ви поне да си изправят родилните бръчки и петна...

14.   Бих искала и аз да споделя моето мнение. Наистина в днешно време децата се развиват доста бързо, но не е нормално да правят секс на 13 или 14. Наистина от тогава желанието се поражда, но не ставайте просто играчки в ръцете на някое момче. Аз съм на 18 и до сега живота ме е научил първо да мисля и после да действам. Защото момчетата имат силата да омайват с напразни думички. Момчета много! Но се пак истинската любов няма граници и то най- малко във възрастта! Тя се пак не пита, а идва.

15.   6, моля те, стига се излага, всички на твоите години сме се мислели за много големи. Не, не правете секс.
3, че става възрастта по-малка, става, но аз съм малко по-голяма от наборите, които си изброил и тези, които го правеха след 18, бяха смятани за задръстеняци. Сега явно, ако го правиш след 14, си такъв....

16.   Смешна история бих казала. Нямам проблеми с това да правиш секс. Напротив това си е нещо хубаво. Но вие просто ме убивате. Да правя секс на 13. Приятелко колко неща ще минат още, колко разочарования. Малка си ощее. Така че не бързай. Защото ще съжеляваш. Това е простата истина. Развивала си се по-бързо. На 16 съм и ме страх на къде отива света. Независимо че съм от това поколение. Мисля че ставаме само по ограничени като знания и умение и май и разум.

18.   Номер 1, извинявай мила, но си страшно заблудена, и самият факт че си мислиш че се развивате по-бързо е направо жалък.

Първо че самият ти начин на мислене е като това на едно малко хлапе, което не знае и бъкел от истинския живот, па да не говорим че ти имаш и глупостта да говориш за любов! Та ти си нямаш и на идея какво дори означава тази дума, та ако найстина искаш да се развиеш както трябва, престани да си мислиш че вие децата сте по-добри от предшествениците си, защото всъщност падате много по-надоло.
И преди да продължиш да се заблуждаваш че знаеш какво е истинска любов, замисли се какво всъщност мислиш че означава. И не, не означава прегръщане и целувки и готово.

Става ми жал за тези деца вече, такива идиотщини прават че да не вярваш на очите си.

-Death_Blade ^

19.   Честно, от историите, които чета и чувам, просто губя надежда дали изобщо съществува такова нещо като любов. В днешно време има хора, които ходят, само защото е “модерно“ и го правят само да не “изостанат“ от постиженията на своите приятели.
Да се развиваш по-бързо, значи да съзряваш, тоест да си здравомислещ и отговорен, разумен човек, а не просто: „Ем, аз пораснах по-бързо, давайте да правим секс! “. Така, че №1, сама си вади заключения. Вярвам, си достатъчно голяма да мислиш правилно и да имаш поне малко по-обективна гледна точка върху ситуацията.
До момичето, публикувало статията: Не се повлиявай от съученички и приятелки. Те имат свой живот, ти-твой, няма смисъл да се мъчеш да се слееш с колектива само защото е актуално. Колкото до нуждите ти.. Нямам идея какво да те съветвам.
Късмет

20.   Ей, 3.
Обичаш ИСТИНСКИ, а? ;)

Вземи се съвземи, порасни, поживей, виж кое как е, после пак ми говори за ИСТИНСКА любов.
Аз ЛЮБОВ на 17, за истинска дори не ми се мисли.

Мислите само с половите си органи, мама му стара, ей...

21.   Явно е нужно да пояснявам че има разлика между желание и това наистина да го направя. Бях сигурна че повечето от вас веднага ще скочите и ще започнете да се правите на много морални. Просто съм убедена че вие до 18 години сте си играели с колички и кукли и чак като сте станали пълнолетни ви е минала някаква мисъл за секс през главата.. Хахахх не изглеждате много по умни като се нахвърляте и давате акъл като се има впредвид, че повечето които се изказаха са с няколко години по-големи от мен.

22.   До авторката:" Просто в последно време имам огромно желание да правя секс искам да намеря някое свястно момче и не ми е само до секса де" яя опиши ни как изпитваш желание за секс и толкова много ти се прави, при положение, че до сега не си го правила как разбра че сега много ти се прави. Както казват някой "Не знае още дали и се пикае или е*е, тръгнало да ми гоовори за секс" я порастнете, пък за секс има време

Б.М.

23.   Все едно чета нещо, което аз съм писала за себе си.. същата съм, само че съм на 17... :|