Споделена история от Тинейджърски

Как да бъда гадже с момиче, което много харесвам, но е обвързано?
Има едно момиче в моя клас, което много харесвам, но то си има гадже от по-горен клас.Аз съм на 14 и тя е много забавна, красива, умна, бих казал и че е от много готина държава, харесва вицове смешки, много е общителна, въпреки че е по-висока от мен, това не ме интересува, важното е че я харесвам. Мисля че трябва лека полека да я впечатля, да се докажа, но не знам.Не искам да седя с кръстени ръце, но съм си срамежлив, трябва да направя нещо пишете.

Коментари

1.   Стани приятел с нея, докажи и, че може да разчита на теб. Излизайте заедно, говорете си - както се казва, опипай почвата. Скоро тя ще предцени, дали те харесва повече от гаджето и. Не бързай. А за ръста не се притеснявай - след година, най-много две ще пораснеш.
Беатрис

2.   ОТ АВТОРА:Аз вече общувам с нея и се шегуваме, ако ще помогне.

3.   не помага

4.   И аз имам такъв проблем и останових че само говоренето на помага сега бих споделяла на дълго и широко но ще карам накрадко - аз го харесвам той не, аз не мога да говоря с него защото се панирам и започвам да заеквам, сънувам го как ме целува и прегръща - започнах да си говоря с него понякога гледайки да говоря адекватно - но не се получава - и остановех че само с говорене нестава!

6.   Хора моля ви помогнете ми аз сам на 12 и за първи път целунах едно момиче по което супер много си падам в автобуса (почти всички ни видяха и клукарите искаха да кажат на госпожата ама като им забърша един ще кажат те ама друг път) това става тази година когато се връщахме от екскурзия. Въпроса е че ние играхме на истина или предизвикателство с целувки и аз накарах момчетата да ми помогнат все избирах предизвикателство и всички казваха да се целунем, да я обарам за циците, да я обарам за газа и тя нямаше нищо против и първо тя ме целуна 3 пъти по бузата а после се целунахме 5 пъти по устните без език (защото тя не искаше с език) и на нея маи и хареса (както и на мен) но просто не знам дали ме харесва искам да и предложа да станем гаджета но като стигна до нея и искам да я попитам се стъписвам и не знам какво да правя и я питам нещо друго а тя е мега секси има цици по големи и от госпожата... но както и де е (не казвам че я харесвам заради циците аз я харесвам от както бяхме горе долу на 10 и нямаше такива цици... тя е на моята възраст но не е от моя клас и просто като я видя не мога да и предложа започвам да се притеснявам и ме е страх, ами ако не иска? ). Моля ви помогнете ми защото сега е свободна както и аз но може би не за дълго като я гледам колко момчета от моя клас я харесват и искам да и предложа преди 15 септември (преди да свършим дск) защото после няма къде да се видим не че няма къде да се видим но просто като дойде лятото сега ще дойде една нейна fr от друг град и само с нея ще се събира. Много ви моля помогнете ми колкото се може по рано!

7.   Момичето си има приятел, това не е ли достатъчен знак да я оставиш? Аман. Тя, ако те харесваше, щеше да скъса с приятеля си. А да, и момичетата не си падаме по по-ниски(поне повечето), изглежда смешно. Намери си някоя друга.

8.   Номер 6 още не мога да повярвам че има още толкова прости хора. 15 септември ли започва училище? Лятото на октомври , ноември и декември..

10.   Aбе хора аз съм един от най-популярните хора в училище, та така по-добре си намерете дт. приятелка, като вас имам предвид по характер и т. н или започнете постепенно да се държите, като гаджето и след известно време тя ще го зареже, тогава се сближете с нея(моето гадже е 8клас, а аз съм 6клас. ). :)

11.   Ако я харесваш наистина много трябва да изчакаш, да се превърнеш в неин добър приятел. Да уцелиш точното време, в което да й разкриеш своите чувства. Трябва така да извъртиш нещата, че тя да те забележи вече не като приятел, а като влюбено момче. Стискам палци за теб, всеки заслужава да бъде обичан!!

12.   Хора тази тема е от преди 3 години и 2 месеца. Защо все още пишете в нея?

До номер 10: Момче или Момиче си? И училището ти ОУ или СОУ е? С две думи до 8 клас ли е или до 12?

15.   Така не знам дали ще прочетете това а ако него прочетете няма да ви съдя свикнал съм да ме отбягват харесвам едно момиче от 2 години вече не знам какво да правя и нея искам само за секс защото наистина я обичам моля помогнете.

16.   ОТ АВТОРА: Опитах какво ли не и момичето още не разбра, че я харесвам. Още се опитвам да ѝ обясня, но тя не го разбира. Какво да правя??

17.   Авторе, авторе, надълбоко си нагазил! Кажи ѝ директно, че я харесваш! Ако ли тя не те харесва, СЪЖАЛЯВАМ! Дано си намериш друга!
One girl