Споделена история от Тинейджърски

Заслужава ли си да се боря?
Запознах се с едно момче от моето училище. Започнахме да си пишем всеки ден ии да се опознаваме малко по малко. С всеки изминал ден ми ставаше все по - интересно, но той си имаше гадже. Допаднахме си много...

Всичко започна на бъзик, разговори, смс-и, чатове... докато един ден не се целунахме ии ни стана навик... Започнахме да се виждаме, да се целуваме, но искахме това между нас да остане просто приятелство.

Един ден ни видяха приятелки на гаджето му и и казаха. За мен нямаше проблем да бъде с нея и така да се виждаме, защото нямах чувства, но те скъсаха. Аз обаче му казах, че не искам връзка, за да не си развалим приятелството и на него явно му стана тъпо...

След няколко дена ми каза, че тя му липсва, че иска да е с нея и тогава разбрах, че съм започнала да се влюбвам... Стана ми много криво и започнах да се държа гадно, въпреки че му бях казала, че няма проблем, но не знаех, че ще се привържа толкова много...

Сега той не знае какво иска нея или мен... бях решила да не се виждаме повече, но не мога... Той все още не се е събрал с нея официално :D, ама се виждат държат се все едно ходят...

А ние продължаваме да се виждаме, но мисля че това трябва да спре, защото продължавам да се привързвам и после може би ще страдам, обаче не знам как да спра... няма да е лесно да го забравя, защото го виждам всеки ден в училище, а и той иска да си останем нормални приятели... не знам какво да правя. Лошото е, че ми дава надежди и така е още по - трудно да се откажа...

Коментари

1.   кажи му че го обичаш

2.   недей да свириш втора цигулка

3.   въпроса е, че не го обичам все още : )

4.   Неможе да не го обичаш щом ревнуваш и аз така харесвам едно момче и дори не съм му казали и просто като го видя да говори с някой ми става ужасно гадно и ми идва да и оскобаря цялата коса, но това е защото знач какво испитвам и какво искам, първо разбери дали го харесвах дали си падаш по него дали си вюбена в него или просто изпитваш принлечение