Споделена история от Тинейджърски

Никога не съм имал връзка, никога!
Дойде време и аз да излея душата си! На 17 съм, но се чувствам като на 67... Никога не съм имал връзка, никога! Копнея за женска ласка и много силно желая да излея цялата си любов върху някое момиче.

Да, но не! Има една, в която съм влюбен от близо 5 години, първоначално детска любов, която се превърна в нещо истинско. Разбира се, тя е най- близката ми приятелка, но никога не отговори на чувствата ми.

Въпреки, че обичам само нея, опитах с друга. Обясних на другата как стоят нещата и че уж я обичам, тя отвърна, че съм много интелигентен и ще постигна много в този живот, но не ме виждала като мъж до нея.
Намерих трета, с която имаме общи приятели. Те й бяха казвали, че съм много сериозен, добър, мил и прочее. Тя ми даде някакви надежди, но днес ми писа, че си имала приятел от един месец и че би било най- добре да си останем приятели, не гледала на мен като на гадже.

Не съм някой педераст, нито се държа като жена, нито съм урод, глух, сляп или сакат. Най- нормално тяло, най- нормално лице, доста клонящо към симпатично! Започвам много да се разстройвам, чувствам се зле, гадно ми е, мъчно ми е! Не знам нито как да постъпя, нито какво да кажа...

Коментари

1.   Здравей, аз съм момиче на 19. Имала съм само един приятел, преди 2 години, но нещата с него не се получиха. Има момчета, които ме харесват, но те са или женкари, несериозни, разглезени.. Не съм взискателна, просто не мога и не искам да бъда с несериозни момчета, използвачи. Искам да срещна някое сериозно и добро момче. Много пъти съм се чудила, защо се получава така единственото момче, което найстина харесвах не ме потърси дори веднъж. С него просто се знаехме по физиономия, имената, пътувахме заедно с един автобус за училище. Постарах се да научи, че го харесвам, но никога не съм опитвала да го заговоря или да досаждам. Той ако е имал интерес, щеше да ме потърси. А съм симпатично момиче, добро, сериозно. Но явно момчетата в днешно време търсят само лесни момичета, нахални, надути. И въпреки, че съм хубаво момиче никога не съм се надувала, или опитвала да съм център на внимание.

Все се надявам да срещна някое сериозно момче, с което да мога да си споделям всичко, или просто някой с коjто да си седим прегърнати и да си мълчим, да гледаме звездите. Жалко, че тук е забранено да се оставят email адреси. Ако имаш желание бих искала да си пиша с теб. Поне да си споделим това което ни тежи. Докато четях историята ти, намeрiх сродна душа, човек който мисли като мен. А когато има с кой да си споделиш, малко или много ти олеква.. :)

2.   Отиди на платена любов и там си излей цялата любов :)

Дядо Торбалан :)

3.   Еми гадно ще ти е "нито съм урод, глух, сляп или сакат." това явно за тебе са подчовеци не заслужаващи нищо според тебе глухите, сляпите и сакатите не искат ли поне капчица любов?

4.   Здравей! Аз съм момиче на 17 и при мен е същото, но с момчетата..

5.   Не се притеснявай, винаги има изход. Момиче съм, на 16, имах почти същата история - умна, добра, красива, а уж да стане с някого, да стане, да стане и хоп, нещо се прецаква. Винаги съм се разбирала добре с момчетата, даже един от най, най-близките ми приятели е момче.

Аз също имах едно влюбване, когато бях на 12 и тогавашната ми "връзка" изтрая някъде около половин година. Детска му работа. Но след това, като харесах някоя момче, говорех с него, а и мен доста често ме заговаряха. Но не се получаваше и това. изпитвах кратко влюбване и после нищо. Така реших да зарежа момчетата и да си гледам моите си работи, а и баща ми не обича момчета около мен. Като му кажа, че излизам ми иска подробно описание къде отивам и какво ще правя...

После, като станах на 15, момчетата сякаш започнаха сами да търсят връзка от мен. Нито съм се променяла външно, нито нищо. явно са видели, че сега вече ми липсва инициатива и бяха решили те да се пробват, а не да видят дали ги харесвам и тн. Сега имам сериозен приятел - невероятно момче, смея да кажа, че много се обичаме.

Мисля, че проблемът при теб е, че още си влюбен в онова момиче и щом още не си се отказал от нея, значи тя ти е дала някакви надежди или пък ти си внушаваш такива. Докато не седнете, не поговорите и не се изясните, няма да можеш да си решиш проблема. Това е от мен, успех.

6.   Не се притеснявай, всичко е до държание и аз до скоро се дъжах по дръпнато с хората около мен и всички ме мислиха за скучен и предвидим човек, но идва момент когато просто трябва да се отпуснеш. Докажи на хората, че си много повече от това за което те мислят и най-важното не се надявай на това момиче което харесваш от 5 години, зарежи я не си струва предполагам,че си добро момче...
Харесай си някоя по-грозничка която да одговори на чувствата ти.. Не винаги най-привлекателните са най-добрия избор..!

7.   Ако беше на 67 ще те разбера. Но на 17 да говориш тия неща...
Кое те притеснява, за единия секс ли ти е зора? Няма да избяга това...ако сега се безпокоиш за глупости, какво ще правиш, когато наистина дойдат проблемите...

8.   Ами и аз съм така, на 24 съм уча и работя като IT специалист. До сега съм предлагал на 5 момичета да ми станат приятелки ама няма. .... честно казано мисля вече да се отказвам да си търся жена.

9.   И аз съм в същата ситуация, само че съм момиче на 17 :Х:Х

11.   Много Ви благодаря! Очаквам още мнения и съвети, а за тези, които искат да говорим по- обстойно - a7i70@abv.bg :)

Модератор - пускам мейла, но до 48 часа ще бъде премахнат.

12.   Аз съм като 1. Много добре го каза - "да си седим прегърнати и да си мълчим, да гледаме звездите". Не обичам да говоря. Искам да се гушкам с някого и да зная, че ме обича без много приказки.

13.   е аз пък съм на 19 и още не съм си имал. Но ще му дойде времето, бъдете спокойни ;)

14.   Аз съм от скоро на 18. Еми нямал съм такъв проблем, но от 3 месеца имам друг проблем с едно момиче. Преди време и аз бях изпаднал в подобно състояние. Бих те посъветвал да почнеш да тренираш груби и кървави спортове, например бокс кик бокс муай тай. Някой спорт в който да се изморяваш и да си изливаш енергията в него, за да не се отчайваш като постоянно си мислиш за това, а крушата е перфектен "събеседник" за това. Аз лично постъпих така и се отрази много добре. По този начин можеш да си повдигнеш и самочувствието. Друго, което може да направиш за теб е да си снемиш стила на обличане стила на общуване. Ама да знаеш, че спорта ще те вдигне на крака. ;))))))

15.   Грозно е да квалифицираш глух, урод, сляп и сакат никой не е искал да се роди сляп, глух или сакат, обаче това твоето си е чиста дискриминация и Бетовен е бил глух, обаче е гений, Джон Форбс Наш младши e шизофреник, обаче гений. А ти кой си? Депресиран пубер неспособен да си намери приятелка, имащ глухите, слепите, сакатите и така наречените уроди за подчовеци. Според теб те не изпитват ли чувства? Не се ли чувстват гадно като гледат как някои имат всичко, а те нищо?

Rebel

16.   здр напълно те разбирам и аз имах проблем с едно момче, което мн обичах и исках да забравя но така и не успях още сам луда по него и не знам какво да правя :х

17.   Rebel, напълно те подкрепям. Добре го каза.

Лоша

18.   От автора: Глухите, слепите и сакатите не са способни да си намерят половинки, заради недъзите си, никой не подлага на съмнение умствените им възможности! Rebel, такива като теб, които се правят на изключително човечни и толерантни, всъщност са най- големите садисти и безмилостни към различните хора! Аз не съм депресиран пубер, аз съм един можещ и способен млад човек, перфектно владеещ английски, отличен ученик, от елитно семейство и род, но като всички, които искат и могат, изглеждам странен! МОЛЯ ДА СЕ ИЗКАЗВАТ САМО ХОРА, КОИТО ИМАТ КАКВО ДА КАЖАТ ВЪВ ВРЪЗКА С ПРОБЛЕМА МИ!

19.   И аз съм като номер 4...