Споделена история от Тинейджърски

Пристрастена съм към мастурбирането
Детствена съм. Имам си приятел от 3 месеца той е на 20 години. Искам да го направя обаче ме е страх. И нещо не ми го позволява чуствам се много малка. И знам че все някога идва края на една връзка и после след години може да съжелявам.

А пък относно за мастробирането, всеки ден мастробирам. Някак си това ми е като навик сяка нощ порно ==> мастробиране .. незнам още от 5 клас почнах да мастробирам... Незнам какво да правя? Някой може ли да ми даде съвет ?

Коментари

1-50 от 92

1.   От 5 клас ти в час ли си ма мойто момиче?

2.   Ами то хубаво че в 5 клас е почнала да мастробира, а не да се ебе ....

3.   Цяло чудо е,че още не се чука като кон!

4.   Е, какво толкова?! В крайна сметка в 5 клас е била на колко - 13 или 14 години. Мастурбацията е нормална за тази възраст - любопитство към секса, опознаване на собственото ти тяло...

А защо да те е страх да "пуснеш" на гаджето? Ако го обичаш или поне ти е хубаво с него - давай смело.
Опитай също така да не мастурбираш една седмица. Може пък да ти се запали апетита към половинката.
Успех!

5.   До №4:
Със всичко съм съгласна освен с това:
"В крайна сметка в 5 клас е била на колко - 13 или 14 години". Е глупости аз съм в 7 клас и съм на 13 години, тоест сега тя е на 11 години. Е как ще е нормално на 11 да мастурбираш, на 14 да но не и на 11.

6.   Номер 4:
Вярно бе. Не съм сметнала хубаво.

По дяволите - какво прави 20 годишен мъж с дете?

По темата - не пускай на гаджето си. Малка си и после ще те е яд на тебе си. Има време.

7.   В момента мастурбираш много защото не си почнала полов живот още.

8.   Абе вие луди ли сте? В 5 клас е съвсем нормално да се мастурбира, особено жените. Някои започват и по-рано. Има данни за момичета, изпитали оргазъм дори на 5 години при случайна игра. Това са медицински факти.

9.   Аххаха споко не се впрягай аз си мастурбирам от 2-3 клас па нищо ми няма освен че съм много перверзен :D (забравих да отбележа че съм момче)

10.   Напълно нормално е в 5 клас да мастурбираш....и по специално момичетата...аз също някаде там започнах и то не заящото съм заела какво правя..стана случайно,хареса ми и така до днес..с малката разлика че вече съм на 18 и знам какво правя :) а що се отнася до авторката ...прекалено си малка за да си легнеш с момче...повярвай ми, живота толкова много ще те облъска и толкова много ще съжаляваш след време...така че недей...мастурбирай си там, прави си кефа но не прави секс още ти е рано.

11.   "Пристрастена към масторбирането" тва ми е нешо като мечта да намеря такова момиче :) на тоя пич ко не му пуснеш не вярвам да останете дълго заедно, а можеш ли да ми опишеш как точно масторбираш :) че ми е интересно

12.   НОМЕР 4 ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ ТО НА 13-14 ВЕЧЕ Е НОРМАЛНО СТАВА ДУМА ЗА ОТ 11 ГОДИШНА В 5 КЛАС СА НА ПО ТОЛКОВА НАЙ МНОГО НА 12.

13.   Леле мойто момиче... прекалено си малка за да правиш секс с този 20 годишен мъж,та той е вече за женене.. мастробирай си прави си кефа.. и толкова после ще съжеляваш,за дето си му пуснала

14.   "Mастробиране незнам още от 5 клас почнах да мастробирам..."Аве хора ви добре ли сте? Тя тогава е почнала никаде не пише сега на колко години е.

15.   Еми да това е България :)

16.   Не пишете коментари с които ще объркате повече момичето.
На 11 год не е нормално децата да мастурбират. В тази възраст те още не знаят кои са, нямат представа за живота и за противоположния пол. Мастурбирането и самозадоволяването по какъвто и да е начин става когато му дойде времето. При всеки човек и дете е различно. Като нормална възраст и приемлива се приема пубертета. Защото тогава децата откриват себе си, тогава желанието към противоположния пол е наи-силно. Вярно е че и годините за навлизането в пубертет са много различни и индиидуални. В днешно време повечето деца вече навлизат в пубертета на 12, по мое време това ставаше на 14-16 год. Уформянето и най-вече желанието към опознаване на половите органи е най-добре когато се случва в пубертета. По-рано може да доведе до усложнения. Говорим за усложнения в мисленето на въпросното дете. Зависи как ще реагират родителите му при този факт, как те ще му обяснят или забранят това. Това са фактори които влияят, така че е трудно да се каже на 12 не може, като станеш на 14. Това са неща които децата сами откриват със времето. А по-въпроса на малката госпожица.
Вече си научила каква е насладата от самозадоволяването. Можеш спокойно да си продължиш, но от време на време просто си посравяй граница. Опитай да не амстурбираш поне една седмица може и 30 дена. Ако успееш, значи нито си пристрастена, нито ще имаш проблеми. Също така опитай да го правиш през ден. Или през дв дена. Опитай да се въздържаш, дори да имаш желание да не пропускаш деня. Трябва да се научиш да контролираш тези чувства и желания. Мастурбирането да не ти пречи, просто се научи кога искаш да го правиш и кога не. Относно приятелят ти, прекалено е голям за теб. На тази възраст той има много отговорности спрямо теб. Преди да решиш да опиташ да правиш секс с него, се увери първо, че той е правилният човек и после че го желаеш. Според мен още не ти е дошло времето. Не прибързвай за да не съжаляваш. Това е успех.

17.   Аз маструбирам с душа още от 4 клас :)))

18.   Аз имам спомение още от 6 годишна как се "заигравах" сама с куклата. Дигнах си блузката, докато лежах и започнах с куклата да се целувам и да се търкам. Дори си спомням, че тогава влезе баба ми и аз се направих на луда... Вече към 8 годишна започнах всеки ден. И до ден днешен карам само на мастурбация. Така го правя, че като започна ми трябва не повече от половин минута, за да свърша. От малка съм доста перверзна и с извратено подсъзнание. Незнам на какво се дължи това...
Така че е съвсем нормално да си го прави момичето. А съветът ми към авторката е щом се чувства малка и не е готова, да не го прави.

19.   Абе, вие четете ли какво е написал момичето или просто прочитате 1-вия ред и оттам почвате да се оправяте? ! - Момичето ви е написало, че от 5-ти клас е почнало да мастурбира а не че сега е в 5-ти клас. Ако бяхте забелязали това щяхте да се досетите, че е на поне 16-17 в момента.... Тази враждебност я забелязвам в много от темите и се дразня - не сте прочели всичко написано и тръгвате да обиждате момичето! Особено номер 18, какво се бъзикаш с момичето, и ти си била(бил) като нея и ти си мастурбирала като малка. И аз започнах в 5-6 клас някъде но ако бях споделил тук за някой въпрос щяхте да се хвърлите да ме обиждате ма как от 5-6 клас, това е защото българите сме неграмотно население и не можем да обмислим добре това, което четем... Момичето е дошло тук за съвет и какво получава....? ! Като не ви харесва това, че тя мастурбира от 5 ти клас насам не коментирайте, за да не запълвате темата с коментари, докато някой човек ще се намери нормален да даде съвет на момичето а не да я стряска и т. н.

20.   19, ти пък откъде се взе???
Аз съм 18 и незнам защо реши, че се бъзикам с момичето. Препрочитам си написаното и не виждам някъде да съм я обидила, или да съм се избъзикала. Така че враждебната си ти и твоят коментар беше напълно излишен. Именно момичето е писало за съвет и аз и го дадох в последното си изречение, но не виждам ти с какво и помогна?
Е да де, българина е неграмотен и неможе да мисли -ти сама го каза-и ти си жив пример.

21.   Сега пък и мастурбирането забранихте за определена възраст!!! Нямам думи!!! Питам ви-с какво това вреди на момичето? С НИЩО! 11 години-и какво? Предпочитате да тръгне да прави секс ли? Защото е установено, че мастурбацията отлага във времето първия сексуален акт. То утолява жаждата за секс... иначе тя ще тръгне да си я утолява с някой батко, което вече може да и навреди. Ако ли се опита да спре сексуалния си нагон-ще е нервна, агресивна и т. н. Изобщо не се замисляте, ами тръгвате напред с консервираните си възгледи!
Мила, ти нямаш проблем. Не ги слушай тези, които тръгват да те наричат ненормална! По-нормална си от тях, които те наричат луда!

22.   До номер 18. Мислиш, че е нормално да мастурбираш още от 6 г., т. е. от детската градина? ! Когато порастнеш и имаш деца ти гарантирам, че сегашният ти коментар по въпроса ще ти се струва пълна отврат. Жалко, че до тогава има доста време и надали ще се върнеш тук, за да си оспориш собствените думи. По моето време, когато бях дете, на мен ми се случи да мастурбирам за първи път на 14 г., както беше и с повечето ми връстници (за "сефте" няма да говоря), а сегашните деца започват полов живот на 11-12 г. - и ако това е нормално...? ! А ти номер 18 не вярвам, че ще изтраеш и до 11-12 г. Както и сама си го признаваш - ти не си доста перверзна, а болестно перверзна, понеже това не е нормално да се случва във възраст, в която нямаш нито цикъл, нито си влязла в пубертета.

23.   Хаха 22, направо ме скъсваш от смях. Ти си от тези "хийтърите", където се чудят кой да оплюят и за какво да се заядат. Добре, че съм над нещата и няма да се заяждам, а ще поясня за по невежите. Първото, което е-аз не съм казала, че е нормално, че съм го направила тогава. Да, тогава съм го направила-факт. НО казах на авторката, че е нормално нейното положение, да не се притеснява. А не, че моето е нормално, разбираш ли накъде бия. Ако искаш по-обстойно да ти обясня:D вечно сте недочели и недоразбрали самата ти го каза, май:D Другото което е, незнам защо си мислиш, че съм малка, отново грешиш. И както написах още съм девствена, но не мисля че темата се отнася за мен.
Целувки:) от 18 и 20

24.   22, Ти сигурно имаш деца и си мислиш, че не мастурбират. Бас хващам, че имаш момче и момиче. Момчето ти тайно те наблюдава докато спиш и лъска бастунчето. Души ти бельото. А момичето цяла вечер ти си мислиш че спи, а тя опознава тялото си с малките си пръстчета. Как ти звучи? В днешно време се прави секс на 11-12 год възраст, а се мастурбира от 7-8. Децата ти мастурбират ясно ли ти е? Всеки път, когато погалиш синчето си си спомни думите ми. Парченцето му щръква, а. Малката ти дъщеричка си мечтае за на баща си салама, знаеше ли? Е да знаеш!

Това е за всички майки, който си мислят че децата им не са хора и нямат физ. нужди. Приемето го това е като да ядеш и да сереш!

Авторке, мастурбацията е нормална. Не избързвай със секса все пак. Когато се почувстваш истински готова давай ти си.

25.   Аз съм номер 20. Нямам намерение да се заяждам с никои тук, както прави 24, но по начина, който разсъждава и се изразява не е необходимо да питам на каква възраст е, то си личи по извратените мисли, които явно на него или нея му минават непрекъснато през главата. Както вече казах не очаквам от вас да се съгласите с това, което написах сега, то ще си дойде с времето, понеже когато вие имате деца, те ще започнат полов живот тогава, когато вие сте започнали да мастурбирате и тогава друго ще мислите и говорите. В характера на човек е заложен инстинкта на отричането, но винаги рано или късно идва и признаването.
П. П. До 24, ако твоите деца са такива, си е лично твой проблем и не съди за чуждите по своите собствени!

26.   Вярно е, че доста майки не знаят, че децата им мастурбират. Но е вярно и, че доста майки не знаят, че децата им на по 12-13 правят секс. Номер 22, не ми харесват думите, с които те нападат, но замисли се - по-добре децата ти да мастурбират, отколкото да си нямаш и на идея, че правят секс и могат да лепнат хепатит и СПИН не дай си Боже.
..
Не съм много съгласна, че е нормално деца на по 12 да правят секс и ако това е новото поколение... много жалко... Но пък приемам мастурбацията при 11 годишните точно защото забавя правенето на секс и това ги предпазва... Защото на 11 може да имат нагон, но не са развили самоконтрол, изобщо не разсъждават за последиците или ако разсъждават, не е както го прави 22-23 годишен човек например. (Не казвам, че трябва да стоят девствени до 23. Въпреки че кой когато... Аз бях на 21 или 22, когато го направих за 1 път и се гордеех от девствеността си, не знам защо сега са тръгнали да се отварят с каквото им падне, защото се срамуват... )
..
Вижте, доказано е, че още от съвсем малки момиченцата изпитват сексуално влечение към татковците си, а момченцата-към майките. И това е научно доказано. И децата не го мислят или осъзнават, че е лошо или т. н. (Изключваме примерите за хомосексуализъм) Но става дума за това, че дори и по-малки деца мислят за секс без да влагат в него значението, което му придаваме ние. В човешката природа е.

27.   Познавам едно момче(братът на приятеля ми), което мастурбираше на 4 години, ако искате вярвайте. Така че кое е нормално и кое не е, е много относително. Мисля че в днешно време, всичко се счита за нормално. Няма табута в секса. Колкото по-разкрепостен, толкова по-добре. Около мен приятелите ми са кой би, кой хомо. Оргии най-редовно, размяна на партньорите... да не изброявам-знаете за какво говоря.
Преди бях чувала, че почти всички хора мастурбират според някакво си проучване. Е, в днешно време мисля, че са си всички. Поправете ме, ако сред вас има въздържатели. Както бързо се развива света, не ми се мисли какво ще е след 50 години, да не кажа 100, 200, че тогава вече...
Но темата е друга. Авторке, в самозадоволяването няма нищо лошо. Но секса може да почака, ако не си готова.

28.   27., моля ти се - сякаш сега е измислена мастурбацията и сякаш тя е убила генерации хора!
Такива като теб преди 25 години твърдяха, че се разболявало от мастурбация и вкарваха хомосексуалните в Белене. Моля ти се - не се излагай! Живеем в демократична европейска държава, в която хората са свободни да мастурбират - още повече, че е полезно за вагиналните мускули, за сърцето.

Много деца е имало, има и ще има, които си играят с половите си органи и това го има, откакто го има човечеството! Не сме измрели, бъди сигурна, че немастурбиращите ще пройзведат в Африка и Азия още нещастни и гладуващи хора и след 50 години ще сме 10 милиарда - ако там имаше повече мастурбиращи, това нямаше да е така, нали? Ето ти сериозен въпрос да помислиш и сериозен проблем.

29.   28, аз съм 27, а ти нормално ли се развиваш?
Някъде да съм споменала, че е вредно... леле тук има хора, които просто не са у ред и се чудят на кой да изкарат гнева... Въпросът не е в това, че преди е не са мастурбирали хората, а че всичко беше скришно и срамно не само онанизма, хомосексуализма и т. н. Нямаше я тази показност и разкрепостеност. Аз да съм казала, че от това се умира :D много си зле. Аз няма за какво да мисля, а ти по-добре мисли преди да пишеш разни неща на хора, които не са ти виновни, че ти е минал кофти деня! Лека нощ

30.   29, нормално се развивам - благодаря за притесненията.
Каза си го най-после - ами да се крием, да се срамуваме сега от телата си, от сексуалността си - аз ти казах, хора като теб хомосексуалистите ги вкараха в лагерите.
И какво сега като се крием - това за мен е лицемерен морализъм.
Ние бяхме след Русия страната с най-много аборти на глава от населението (тенденция обаче намаляваща), на едно от първите места при бременности и раждания при младежите (тенденция намаляваща). ТЕНДЕНЦИЯ НАМАЛЯВАЩА, ЗАЩОТО поне градското население се стегна!!! Защото хората имат интернет и се информират!

Преди не се е говорило за нищо - правило се е всичко. И после, когато забременее девойката (ЗА ДА НЕ СЕ СРАМИТЕ) сте и взимали детето за отглеждане в дом „Майка и дете“ - колко лицемерно пак - там майки е нямало!!!! - това е за мен СРАМНОТО!!!

Аз намирам, че днешните младежи са си много добре - споделят си проблемите, търсят си информация и все повече се доближават до западните си връсници - и по култура, и по образование и по разкрепостеност по темата на човешката сексуалност - автоматично и стандарта ще си стигнат хората, няма да си губят времето по бригадки и физ загрявки....

... Надявам се дори да престанем скоро да бъдем хомофобска страна и да могат и тези хора да живеят нормално у нас, да престанем да бъдем сива страна в картата на Европа, защото развитието не е само икономическо, а културно и социално - нямам търпение да се сменят поколенията и скоро да заживеем в една нормална страна - без фалшив морал и сочене с пръст за най-човешките и обикновени неща!

31.   Номер 24 ти направо ме разби! :D

32.   Абе хора на 14 сам и мастурбирам от децката градина сумати литература (книжна)изчетох и никаде ама никаде не пише че това е вредно грешно или нещо подобно та какво сте седнали да съдите момичето бе хора замислете се малко за това какво ще си каже момичето.

33.   До номер 15:

Много си прост. "Това е България. "
Искаш да кежеш, че Б-я е единствената държава, в която се случва тва ли?
На всичкото отгоре усмихнато личице пуснал... тъпак.

34.   Мило момиче, по-добре изобщо не чети горните коментари, защото повече ще те объркат. Аз съм доста по-голяма от теб. Мастурбирам от малка, не помня точно кой клас, но може би съм била колкото теб голяма. Когато правих секс за пръв път се чувствах напълно готова, в смисъл, че благодарение на мастурбацията познавах добре тялото си и усещанията си. Правих секс на почти 16 години с тогавашното ми гадже, дори получих оргазъм, не по време на акта, а преди това, докато ми правеше орална любов.

Ако се чувстваш психически готова, го направи. Ако ли не изчакай още. Не се поддавай на глупави мисли от сорта на- ако не го направим ще ме зареже и т.н. Ако държи на теб и те обича ще те изчака колкото е необходимо. Иначе няма от какво да се страхуваш. Задължително използвай презерватив. Ако решиш може да пробвате първо няколко пъти само любовна игра с орална любов. Нека първите пъти прониква в теб само с пръсти, пък по натам ще стигнете и до същинския акт. Успех! ;)

35.   Хе ами аз си мислех че съм единствения, който по някаква причина е започнал д мастурбира от детската градина. Не знам колко е нормално това, но съдя по себе си, че не ми е повлияло по абсолютно никакъв начин, върху психическото или физическо развитие. Съвсем нормален съм си, не съм извратен, защото знам кое е наистина извратено и на мен такива неща никога не ми минават през главата, така че според мен няма значение кога ще започнеш, а и от това има поне две ползи- приятно ти е и изучаваш тялото си, а в това не виждам нищо лошо. :)

36.   Ами аз сам МОМЧЕ, но и аз сам пристрастен кам масторбирането, ама незнам как мога да ти помогна :/.
Попринцип като не масторбирам ( Не гледам порно ) толкова не ми се масторбира пробваи да НЕ масторбираш няколко дни намери си друго занимание и след няколко дни ( 2 3 дена ) на мен ми се оправя, ама аз за съжеление немога вече ако не масторбирам 1 ден ставам нервен и немога...
ако нестане при теб това немога да ти помогна, но се пак
Успех : )

37.   Абе аз от 7 годишна се заигравах, а като станах на 8 започнах клиторно мастурбиране и го практикувам и до сега (на 12 съм)! Напълно е нормално на 11 да мастурбира!!! Благодарете се, че на 11 не й е 20-ия път дето се е е*ала с някой чичко... А на 12 вече да е надула корема... Така, че - МОЛЯ ВИ стига сте я нападали. Ако не сте забелязали това е сайт за анонимно СПОДЕЛЯНЕ, а не за даване на съвети от болни мозъци. Авторке, ако искаш съвет - www. teenproblem. net - регистрирай се и пусни една тема ако не намериш такава! Ще видиш - там ще ти помогнат повече! Ай лек ден!

38.   И аз съм на 11. От скоро мастурбирам, но все си мисля, че е неправилно и т. н. Искам да питам дали ще попречи на цикъла ми тъй като още не ми е дошло?

40.   В час е аз имам подобен проблем аз също малко преде 5ти клас почнах да мастробирам... Ма мисля че трябва да питаш гаджето ти дали иска да го правите... Все пак кое момче не иска :D

42.   абе аз от 3ти клас си мастурбирам.... ох голям кеф :Д

44.   Хора готино ли е да мастурбирането аз съм 5 клас и още не съм пробвала

45.   44, пробваш ли веднъж е като наркотик. После няма да искаш да спреш. :D

46.   44, Пробвай, това е единствения начин да разбереш дали ти харесва ;-) И сподели резултата :-)

48.   Относно тази тема, аз съм на 13, от малка мастурбирам, или по-точно получавам оргазъм по доста странен начин. не знам как съм започнала, правя го от както се помня и се чудех какво е това. когато бях малко мастурбирах всеки ден, а сега много рядко. моля ви дайте ми съвети!!!

49.   здравей искам да ти кажа че аз започнах на 9 да мастурбирам бях в 3 клас тогава ми дойде и цикъла не знам дали е нормално това някои ако знае нека пише

50.   Споко не се притеснявай продължавай да търкаш чутура! :))) няма лошо в което! А колкото до първия път с твоя приятел, прецени добре дали е човека с който искаш да го направиш? има ли добра хигиена? и най-вече уважава ли и цени ли те като човек? Ако всичко това отговаря с положителен отговор може да му наостряш члена за секс ;) Успех!!!

51.   До номер 38 : Спокойно мастурбирай си, не пречи на менструалния цикъл. Няма нищо общо

52.   Извинявай номер 4 но в 5 клас си на 12 години !!!

54.   Абе хора... толкова ли е луд народа на България... момичето е започнало да мастурбира в 5 клас (11-12 години), ама кой ви каза сега на колко е, някъде да е отбелязала? Вие нещо не сте добре! Как 11-12-годишно момиче ще има връзна с 20-годишен мъж! Толкова ли сте тъпи... и да отбележа, че съм момиче на 13.

55.   до номер 1 и 5 съвсем нормално е да се мастурбира на 11?
че и аз съм почнала тогава и да може от 11 години тя не е луда някои друг е луд

1-50 от 92