Споделена история от Тинейджърски

Имам чувството,че ще го убия !
Да не си помислите, че ще убивам някой от родителите си, не..
Аз съм МОМИЧЕ на 15. Тази година съм в нов клас. Разбирам се във всички, добри, пекани деца са. Обаче има едно момче.. На вид е нисичък, мисля че даже е на 13. Толкова ме дразни с държанието си.. С никой от класа не се държи така, както с мен. Постоянно ме обижда, опитва се да ме спъва, цели ме с наплюмчени хартийки, разправя на ляво надясно, че съм обичала едно момче от класа, което не е вярно! Никога не са ме унижавали така, както той прави! Нарече ме 'циганка'. Нямам представа какво ми стана, но имах чувството, че ако едно момиче не ме беше спряло щях да скоча и да му изпотроша всичките зъби.

Винаги когато го видя си викам 'дано да се спънеш и разбиеш тиквата'. Гадно е но, винаги му искам злото. Ето поне тук си признавам! Понякога си казвам 'сега ще го хвана след училище и пребия до смърт! '. От никой друг не се страхувам, колкото от себе си. Когато става дума за него през главата ми минават мисли, като на сериен убиец. Може би всичко е заради това, че не съм свикнала да ме обиждат и унижава. А ако той продължава да ме наранява за забавление, някой ден мислите ми ще бъдат реалност.
От вас искам да ми кажете как да постъпя.. Да пия ли успокоителни? !

Коментари

1.   Не му обръщай внимание. Той те харесва и иска да ти привлече вниманието.

2.   Дори номер 1 да е прав, това пеленаче е доста жалко. Не му обръщай НИКАКВО внимание и скоро ще се откаже. Другата опция е да му го върнеш, така че да не посмее да припари до теб повече. Използвай мозъка си.

-Death_Blade ^

3.   Да ти имам проблемите! Деца, деца...
Всеки проблем ли би искала да решиш с мисли за насилие? ! Използвай ума си и речта си-ако ги имаш.
Пише ти го 43-год. жена.

4.   Така аззащото преживявах същото - странно но едно момче още когато бях първи клас всички момичета от класа ни наричаше курви, ние бяхме 1-ви клас представята ли си - целеше ни с напюнчени хартиики от тетрадките ни, дрескаше ни гърбовете с химикалка, късаше ни учебниците, хващаше някоя от нас бяташе я в ъгъла и я целуваше по устана - гадост - и направо ни идваше да го убием, и след това станахме 5-ти той не престана обаче ние се научихме да отвръщаме, затапвахме го като ни кажеше кучки мръсни ние му казвахме, че е прост гаврош - може би правеше така, защото айка му беше проститутка- всеки божи ден исках да го убия, но не, нямах сили, и мен така ме беше страх само от самата себе си! Тава мамино синченце от твоя клас Авторке или те харесва, или е ненормален както беше моя съученик!

5.   Или е тарикатче, в кавички, или те харесва! Не му обръщай внимание, пък като ти прелее чашата, със стола и почваш! ; )