Споделена история от Тинейджърски

Гаднярът
Днес ми подпалиха фитила и се разбеснях.

Аз съм добро момче на почти 18 години, умен (уча се за знания, защото науката ми е интересна, а не за бележки), добър и мил.

Не съм избухлив, дори да ме дразнят си седя кротко и не отвръщам. Външният вид за мен не е важен изобщо, аз си се харесвам. Русокос, синеок, висок 1. 82. Имам такива черти, баща ми е поляк, а мама - българка. Нося очила по нужда, само когато чета или сядам на компютъра.

Смятам да кандидатствам за университет в Лондон, не някой от най-престижните, защото нямаме много средства, а съм единствено дете.

През живота си не съм докосвал алкохол или цигара, дори секс все още не съм правил, защото като няма любов - защо да го правиш, само ей така ли? Ако ще да си остана девствен - няма да правя секс преди да срещна любовта!

Но да се върнем на темата. Има един от класа, който е "голямата работа". Той тормози всички момчета, които не дружат с него и не са достатъчно готини. Той е останал без майка като много малък и затова се държи като кучи син. Но това не е причина - от начало го съжалявах, но после той прекали. Той на височина е колкото мен, само че е мускулест, има татуировки, синеок и с кестенява коса, мечтата на повечето момичета(тези от нашия клас са "леки момичета" и отиват при парите и властта).

Той е бележкар, всички имат страхопочитание към него, пред учителите е "кротко агънце", а всъщност див звяр! Но не можа да преодолее, че учителите държат повече на мен и започна да ми прави всичко напук. Само едно момиче си струва, за радост тя не го харесва. Тя не е удивително красива и готина, но пък умна, добра, вежлива. Но пък за жалост той я сваля и я харесва, защото само тя не е от "курвите"(с извинение), които веднага се дават.

Имам най-добър приятел - Т., на който неговите му забраниха да общува с мен, заради лъжите на К(така ще наричам гадняра). К... казал, че аз съм пушил трева, забележете трева и съм шмъркал, затова все като сме се връщали от гимназията съм бил с червен нос и потен. Сега останах без приятел, много ми липсва - като брат ми е, както и неговият по-голям брат, който също ми е близък приятел. И с двамата можех да споделя всичко, но сега няма с кой. Забраната е и за двамата, иначе изхвърчали от вкъщи - сега 3 месеца нямат право да общуват с мен. Жалко за Тошко и Ради, ама...

Има едно момче - Б., той не е грозен, дори аз бих казал, че е по-красив от мен, не е най-умният - има 3-ки и 4-ки, та той е новата жертва на К... К... не го дразни, а направо го тормози. От нашия клас почти никой не слуша чалга, нито К... , нито аз, но Боре слуша и то доста "страстно".

Момчето не е виновно, че харесва тази музика и си припява, танцува. К... го обижда и го удря, а когато Боре се защити оня с какви ли не неща го удря, веднъж му цепна вежда и му разкървави устата. На мен ми става жал за Б., защото го чувствам близък, не ми е приятел, ама ме е канил у тях, говорили сме си на общи теми и е готин характер. Отнася се мило с мен и се чувствам яко като се върти около нас, щото има разбивач-чувство за хумор. Днес след като в 13. 30 ни пуснаха К... се качи на колата си(той много се фука, че пръв е изкарал книжка в целият клас, а пие яко и взема наркотици) и тръгна. Аз се бях заговорил с една колежка на майка ми. Точно тогава Борката мина излезе от един магазин с пълни чанти и се качи на колелото си, а знаете на леда как е.

И тогава оново долно ко*еле К... мина с колата НАРОЧНО пред Б. и леко го блъсна, а той избусна всички торбички и си беше навехнал ръката. Ние с леля Мими(колежката на мама) му помогнахме да стане и го изпратихме до дома му. Стана ми много мъчно, разплаках се ей така, той никому зло не е сторил....

И понеже ни пускат грипна ваканция, в понеделник в училище, заедно с Б. ще кажем на директорът, а пък как ми се иска да го зачакаме и да го пребием, но просто не мога да ударя човек, много съм милосърден... честно казано - НЕ ЗНАМ какво да правя

Коментари

1.   Стига не се одчайвай имах същия проблем като теб с една от моя клас. Пресрещтнах я с няколко по яки момчета мой много добри приятели и я научих да не се занимава с мен. Или не му обръщай внимание или накарай някой да го посплаши. Не му се давай. Успех

2.   Радвам се, че има момчета като теб. Ти си направо изчезващ вид. Аз съм момиче и съм била не точно като него но да кажем подобно. Тормозех всички в средното даже накрая на завършването ми дадоха от училището грамота "Вафла ТРЕПАЧ" Защото само някой дума да ми каже на криво и скачах да го бия без значение момче или момиче е. Естествено вече съм на 27 год. и сега ми е смешно колко тъпо съм се държала. Поне имах отличен успех и не пуша. Просто физически ги тормозех докато една съученичка не ме хвърли от единия край на стаята до другия и престанах да я закачам.

3.   Не се дръж като женка, а му покажи на тоя ''К'', че не е нищо повече от теб.