Споделена история от Тинейджърски

Историята на онова момче, което....
Здравейте,

Пише ви едно момче на 15 години, което вече не вижда изход от ситуацията в която е попаднало. Темата ми е насочена главно към момичетата. От толкова време насам си задавам следния въпрос

-Какво е нужно да направя за да спечеля сърцето на някое момиче. Мисля, мисля и все не достигам до разумен отговор. Правя всичко каквото е нужно, но няма никакъв ефект. Опитвам се да бъда верен приятел в труден момент, съвет, опитвам се да им покажа какво означава да имаш човек до себе си, но ефект-нулев. Та сега и вас питам-какво е нужно още? КЪДЕ БЪРКАМ? КАКВО НЕ ПРАВЯ КАКТО ТРЯБВА? Знам, че не е кой знай какъв проблем, но все пак исках да споделя с някой изобщо.

Благодаря на тези, които са си направили труда да прочетат историята ми най-сърдечно:) И ако може Вашето мнение каквото и да е то. Благодаря :)

Коментари

1.   Здравей.Според мен трябва да бъдеш себе си и рано или късно ще намериш своята половинка. И най-важното не се предавай. Успех

2.   Ами нали знаеш за всеки влак си има пътници.
Може би си попаднал на неточните момичета сега мацките по на 15 - 16 години се кефят на смъкнатите дънки, отворените, но пък тъпи пичове, псуването пушенето на цигари и пиене на алкохол.
Така че спокойно според мен не бъркаш просто не си намерил точното момиче :)
Продължавай напред и не се предавай.

3.   Моят съвет е да бъдеш себе си, но на 15 години неможеш да спечелиш сърцето на момиче. Доказано е, че тинейджарската любов не е истинска любов, а по-скоро страст. Ще си намериш половинката, но ти гарантирам, че няма да е на тази възраст :) Съжалявам, че го казвам, но това е истината :).

Сега ти е времето да се осъвършенстваш във взаимотношенията си с противоположния пол :). А и не бързай да се обвързваш. Има си време за всичко в този живот :). Айде успех и ти пожелавам, ако наистина го искаш да си един от малкото в света, който на тези години има връзка с истинска любов :).

4.   Точно така бъди себе си, а любовта сама ще си дойде.

5.   Е стега де човек, та ти се още на 15 години, защо си се отчаял толково бързо и толкова рано за възрастта си? Не се притеснявай има се време за всичко и всеки, и твоят час ще дойде .. да бъдеш щастлив с твоето момиче :)) Успех ти желая, и не падай духом! :)))

6.   Да бъдеш по мил по романтичен и най-вече да бъдеш себе си както казва номер 1! Желая ти късмет и знай че рано или късно ще срещнеш истинската любов...

7.   Еми.... ние сме много странни същества. Лично аз търся точно това, но малко или много влияе и външният вид. Ако се поддържа дори и да не е топ модел или да има някое друго килце отгоре не ми правят впечетление. Любовта е сляпа. Не се отказвай ще намериш своята половинка :)

8.   Благодаря на всички ви за отговорите. Но въпреки това не съм се отчаял :), щото аз си знам, че живота е перд мен. Ще се опитам да следвам съветите ви и съм сигурен, че няма да сбъркам. Още веднъж-благодаря на ВСИЧКИ!!!! :)))

9.   Един съвер и от мене: Най-важното е да си интересен пред приятелите си в последствие и момичетата ще започнат да се интересуват "Защо всички му се възхищават толкова?" :D:D Външен вид / Характер / Хумор.. стреми се да си добър в тези неща :)

10.   Аз също мисля, че повечето момичета на тази възраст не оценяват истинско дженталменското поведение. Не се сдухвай още от сега. Гаранция ти давам, че още няколко години и ще намериш много момичета, които ще оценят поведението ти.

11.   Бъди нежен и добър,покажи на някоя,че я харесваш,всичко,което правиш си е правилно,скоро ще срещнеш момиче,което до оцени тези неща в теб..дано бъдете щастливи

12.   Никъде не бъркаш !!! Момичетата уж искат такива момчета като теб,но после .... Аз съм момиче и признавам ... понякога момичетата са много гадни !! НИКЪДЕ НЕ БЪРКАШ !!! Бъди себе си. Аз съм на мнението ,че за всеки човек си има определена половинка в живота !! Ще дойде време,ще дойде момиче,което ще те оцени !!! :) Радваш

13.   Бъркаш в това, че избираш неподходящи момичета. Не гледай само външният вид. Той също е от значение, но нека не бъде водещ признак. :)Останали са малко такива като теб. :)Гордей се с това, което си и не се променяй за нищо на света.
Целувки:
" Различната"

14.   Според мен не намираш подходящите за твоя характер момичета. И при мен е същото, само че съм на 17. В днешно време сравнително малко са свестните момичета, имам предвид по характер. Външният вид не е важен, по-важен е характерът. Не бива да се притесняваш-все някога ще намерим своите половинки.

15.   Ами може за момичето ти да не си перфектният! Ако то си е създало определено мнение за теб.. трдно ще го промениш :)