Споделена история от Тинейджърски

Харесвал ме само заради тялото и искал да ме ..ебе. И защото нямало да му пусна ме зарязал..
Здравейте! Пиша ви,защото искам съвет от вас защото аз вече незнам какво да правя... И така... преди малко по малко от година.. с едно момче от моето даскало се харесвахме. Със Симеон.. излизахме говорихме си. Скарахме се ... с оправданието че "много съм се лигавила"... което не е вярно. Той нямаше смелост да ми го каже на живо и се скара с мен по СКАЙП... после като отидох да говорим той не искаше .. и се сърдеше/// от тогава той започна да ме обижда. В началото в даскало само се правеше че не ме познава и незнам си какви др неща... Но после Започна да се движи с една не много добра компания. Когато минаваше покрай мен по коридорите с компанията си казваше че съм дебела и все се смееше. Така .. но аз не съм дебела смисал... 160съм висока и тежа 45кг.. съвсем нормално имам стройна фигура и съм и симпатична не съм грозна...

Но той не спираше да ме обижда и до ден днешен все още продължава. Наскоро си харесах едно момче което е 10 клас като него... и са стая до стая.. писах си смс с това новото момче... и един ден видях новото момче и Симеон да си говорят.. и както до вчера новото момче ме поздравявваше и ми пишеше след това започна да ме отбягва. Дори ми каза да не го търся повече. Сигурна съм че Симеон му е казал нещо за мен.. Казаха ми че Симеон разпраял че съм била курва и незнам си кви др работи който изобщо не са верни!

А всъщност приятели на Симеон ми казаха че ме е харесвал само заради тялото ми и че искал да ме ..ебе. И защото нямало да му пусна и ме зарязал.. ама ние не сме и ходили де само се "зарибявахме".

При положение че Симеон ме "заряза" защо все още не спира да говори глупости за мен ? ... Сигурно е толкова незинтересен че с лъжите си се опитва да привлече внимание.. а Забрах да кажа че Симеон много лъже .. Та... какво да правя със Симеон омръзна ми с неговите лъжи.. А това НОВОТО момче... преди всичко беше чудесно ... но Симеон явно му е казал пак лъжи и НОВОТО момче му е повярвало.. а може би Симеон му ги е казал защото завижда...

Офф какво да правя искам да си върна тупкано на Симеон .. и какво да напрая с новото момче .. той вярва на Симеон а не на мен... пфф Помогнете ми искам да си го върна на Симеон.. омръзна ми... какво да направя а иначе тоз Симеон се мисли за мн як.. и абе все лъже за всичко и лошото е че повечето му вярват... И какво да правя кажете някой гаден номер... аз не се занимавам с него но той вече прекалява...
Мерси предварително...

Коментари

1.   Кат ти вика по коридора че си дебела.. ти пък му викай пък твоя хуй е малък. Зарибявай се с някой негов приятел, да видиш как ще го е яд.

3.   Точно това направии и той го настрой срещо мен .. :)

4.   Не става така да си викне личната охрана и да го пребият :д

5.   И аз имам такъв приятел 1 седмица ми говори 1 месец се прави на цар. Най-добре е да спиш с негов приятел дори ако можеш с най - добрия.

6.   Мацко толкова ли нямаш познати които да му набият канчето на тоя сапол ?

8.   Здравей! Личи си, че си искрена и може би си перфектното момиче, защото не се отдаваш още на първата среща, а искаш нещата да узреят. Тоя Симеон е боклук, ако не на външен вид, по душа. Само дегенерат може да говори така за момиче. Ако е пич на място, дори да е имало нещо между вас, ще си трае, а той хем е нямало, хем те клевети. Мърша. Не му обръщай внимание, ами вземи да поговориш направо с другото, готиното момче. Кажи му, че го харесваш и как стоят нещата в действителност. Ако е печен, ще повярва на теб, а не на Симеон. Успех! Що ли не те познавам, да ми станеш гадже на мен...

9.   Ми то това "другото момче" постъпва много тъпо ако си променя отношението, защото някой нещо му е казал. Ти сигурна ли си, че искаш да се занимаваш с някой, който прави така? Още повече, че ако този Симеон действително много лъже другите все ще са се усетили за това и би трябвало да го имат предвид.

10.   Еми остови новото момиче и започни да ходиш с друг който симон не го познава