Споделена история от Тинейджърски

Как да променя живота си?
Аз съм едно обикновенно момиче на 17 години. Живота ми е сложен, но въпреки това се опитвам да го живея... Запознах се с едно момче по интернет, той живее близо до нас, но не сме се засичали често, и така дълго време си писахме, докато накрая решихме да излезем, излезнахме, поговорихме, опознахме се... хареса ми.

Продължавахме да си пишем, доста дълго време около 2 месеца,и с всеки изминал ден аз все повече и повече започвах да се овличам по него. Видяхме се още няколко пъти... и един път тои ми написа че няма смисъл да си пишем повече защото мъ е писнало от лигавите разговори по чата и иска секс.

Аз Не съм детствена, но не исках да го направя, защото си мислех че той ще иска само това от мен и ме болеше, болеше ме адски много. Но успях да избегна темата и въпреки това продължавахме да подържаме връзка, по чата. Един ден аз рещих да му призная, че го обичам, казах му, а тои ми отговори как показваш любовта си?

И отново се стигна до въпроса с секса.. а аз му казах че това не е най важното и че разбирам какво значи да обичаш истински по много други начини, но явно не бях разбрана. Въпреки че ми беше споделил че има симпатии към мен, той постоянно истъкваше секса на преден план, а от това болката която беше огромна, прерастваше в неизлечима. И така той ме блокира и каза че няма смисъл от това писане.

След 2 седмици ме беше отблокирал и започна да ме обижда по най жестокия начин ... казваше че съм курва.. и какви ли не глупости, които не бяха верни. Блокираме и този път завинаги. Мина вече почти месец а аз не мога да го забравя, мисля че за първи път обичам някои толкова силно. Промених се, стоя постоянно у нас, боли ме не чуствам вече нищо, не мога да мисля за бъдещето ми защото не мога да си представя такова, никой не ме разбира, приятелите който съм мислила че имам се оказаха пълни исползвачи и реших да остана сама.

Моля ви помогнете ми дайте някакъв съвет. Дали съм постъпила добре според вас като не му дадох да ме исчука или точно това е грешката ми Как да променя живота си? Ще мога ли да бъда с него някога?

Коментари

1.   Моля ви, пишете коментари.

2.   Как може да обичаш човек, който те нарича курва? Какво обичаш в него? Лошото държание или очевидното неуважение и непукизъм, който проявява към теб?! Не си направила грешка, че не си му дала, защото целта му е била само това и после щеше да съжаляваш. Моя съвет е повече не контактувай с него по никакъв повод.

3.   Виж, аз съм почти обикновено момче на 15 години и доста хора са идвали при мен за помощ и не съм разочаровал никой надявам се... Виж, в твоя случай не виждам как можете да се сдобрите... той явно е някакъв маняк на тема СЕКС и ако наистина те харесва, няма да те кара да правиш неща, които не искаш...

Сигурно много ще те боли известно време, но трябва да се опиташ да не му обръщаш внимание, да... може да е добър, готин, хубав и други, но щом те кара да правите секс без да се интересува особено от твоето мнение по въпроса, значи е някакъв, който е пълен извратеняк... Дори с приятелите си никой не трябва да постъпва така... (да ги кара да правят неща, които не искат)...

Затова, моят съвет е: Покажи му че той е някой, който не заслужава любовта ти, някакъв глупак дето никой не се интерсува от него и се опитай да наблегнеш на друга тема в живота си. Ако те обижда, не се съмосъжалявай и не отвръщай с обиди..., бъди разумна и му кажи че не го обичаш. че е било временно увличане и че не си е струвало...

Виж малко ми е трудно така само да пиша и ако не ме апострофираш нямам как да ти помогна... съвета ми е: Продължавай напред... ако искаш повече помощ, потърси ме в скайп: vulka3 Искрено се надявам да съм бил полезен... Късмет.

4.   Миличка.. честно казано не ми е познат тоя начин на поведение. Няколко лигави приказки в скайп и айде- обичаме го .. Ама няма значение все пак- любов ли е да го опишеш (;

Моя съвет е да го забравиш. Не е края на света все пак (; Огледай се - намери си друго момче, което ще те носи на ръце и ще те лигави по всички възможни начини. Живота е прекрасен въпреки всичко и не трябва да си стоиш у вас, да го пропиляваш и на рониш сълзи за някого , който не ги заслужава. Айде- в банята, малко студена вода на лицето, малко грим, хубави дрешки и се отърси от секс желанията на пича.
Много успехи и късмет
Поли (:

5.   Очевидно иска само секс. Момче съм и разбирам. Самият начин на притискане "как го показваш?" е напълно ясен за желанията му спрямо теб. Недей да му ставаш курвата.

6.   Съветвам те да го блокираш ;)

7.   Ние момчета също сме себични същества. Не си сбъркала, тоя глупак просто мисли само с оная си работа. Повярвай ми ако му беше дала това, което иска просто щеше да те боли десеторно повече. Щеше да те използва и да те зарежа.. бати глупака разбираш ли..? По принцип съм израснал покрай жени( смисъл момче съм си и немам други наколконности, нема второ създание като жените :D) в такъв смисъл че баща ми отсъстваше доста често и покрай тва все да съм покрай жени съм изучил повечето от чуствата ви и знам ся как се чустваш. Но определено е трябвало да го блокираш ти. Все пък не е единствения мъж на света. :)

8.   Мила не не си сгрешила че не си му дала да те изчука напротив постъпила си правилно, явно той не те заслужава не трябва да страда та това да не е последния мъж на земята въпреки че любовта е сляпа и се влюбваме в най неподходящите но съдба и все пак на съжалявай както казват по горе трябвало е ти да го блокнеш а не той теб след всички обидни думи.

9.   Мила а ти защо не го попита той с коя глава мисли? Удари му един хубав блок и му тегли една майна като го видиш, няма място за обич при полужение, че тоя боклук иска само секс от теб и те нарича курва! Добре си постъпила като не си му пуснала! Имай си принципи и го забрави тоя нещастник!

10.   ВСИЧКИ МЪЖЕ ОПИРАТ ПЪРВО ДО СЕКСА ТЯХНАТА ЛЮБОВ МИНАВА ПЪРВО ПРЕЗ ОНАЯ ИМ РАБОТА ТАКА ЧЕ МУ ТЕГЛИ МАЙНАТА ЗАЩОТО АКО ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ СПОРЕД НЯКОИ ТО СЛЕДВА ЧЕ И ВСИЧКИ МЪЖЕ СА КУРВАРИ

11.   Остави го.Щом те обижда,блокира те,той не те обича.просто иска да отидеш при него и едва ли не да му се молиш да се сдобрите.Тогава той пак ще започне с помислите си за секса..Така че моят съвет е да го забравиш и да си намериш по-качествено и дибро момче :)