Споделена история от Тинейджърски

Ще пукна от ревност
Моята история не е "обичайната". Имам приятел, когото обичам много. Той е на 17, а аз на 16 години.

Бяхме най-добри приятели в продължение на 1 година и половина, а после станахме гаджета. Проблемът е в неговия най-добър приятел.
(гаджето ми ще нарека Д., а приятелят му П. ) П. постоянно закача Д. по интимен, еротичен начин. В началото си беше чиста тийнейджърска лигавня, но вече мина границата. Д. е много мъжествен, както и П. Напоследък обаче П. хваща за ръка, обарва на публични места, както и насаме, постоянно прегръща Д.

Във фейсбук качват снимки, на които се целуват по устата, с език! Казват ми, че било просто много забавна игра, но миналата седмица правихме тест. Д. свърши и си тръгна, а П. веднага побърза и го догони. Аз погледнах през прозореца и само видях, че се дърпат за ръцете и се смеят като влюбени гълъбчета. Невъзможно е да са гейове! Би било много гадно, но вече започнах да се съмнявам. На разходка или др., те постоянно се лигавят и се пляскат по задниците. Незнам да ревнувам ли, да скърбя ли, или да се възбуждам? Моля ви, какво мислите по въпроса?

П. П. Аз съм момиче, да не помислигте, че съм гей!

Коментари

1.   Половете изчезват. В това вече няма и капка съмнение. Проблемът ще е при нас, правите, че няма да можем лесно да се приспособим. Гейовете и битата вече плуват във свои води.

2.   Сори, ама не мога да ви разбера вас, ревнуващите. Според мен, ако ще си с някого, трябва и ще му имаш доверие, иначе за какво само да се измъчвате. Е, нормално да го/я ревнуваш, но не и да прекаляваш.

Не зная дали бих искал да съм с човек, който постоянно ми проверява входящите повиквания на телефона, пощата, скайпа, фейса и прочие. Е то бива, бива, ама пък даме боготвори. Това си е направо лудост!

3.   Номер 2, бива, не бива, ама аз например колкото и да съм близък с някой свой приятел, не бих тръгнал да го целувам. Авторке, съветът ми е да се опиташ да поговориш с твоя момък и да разбереш какво се случва. Може действително да е лигавня, но ако не е? И още нещо - правиш ли секс с приятеля си? Ако си го оставила на сухо, може и да е започнал да откачасва. Възможно е и само приятелят на гаджето ти да е гей и да се опитва да го съблазни. Каквото и да е, няма да разбереш, ако не питаш. Успех.
М22

4.   Ако питаш мене и двамата може да сте обратни.

5.   Ами да, гей е. Ти какво очакваш. Нека не ти споделям, но имаш думата ми на експерт. Точка. Все пак преди мъж да пробва с мъж, не е гей нали? Нека го наречем неосъзнат гей.

По скоро е би, щом сте гаджета. Свиквай или обирай крушите сладур.

painbooster

6.   Може да те използва за прикритие, а всъщност да е с най-добрия си приятел, но пък тогава няма логика да се закачат пред теб. Може и просто да са наистина детински глупости, но ти да си твърде параноична и да го разбираш по свой си начин.