Споделена история от Тинейджърски

Жестоко скарване с приятелите ми
Отвратителни са моите приятели и съм им сърдит. Ние сме петима най-добри приятели, от които двама не са приятели и се мразят, а ние другите трима сме общата връзка между тях. (По-агресивния от тях ще нарека Б., а по-заядливият Г. ) Другите сме аз, И. и Т.. 12 клас сме, но се държим като малки деца!

Големият скандал започна днес. Б. и И. решиха да се избъзикат с Т. и започнаха да го бият на шега. Б. го удари много силно и Т. се разсърди и си тръгна, но преди това ни напсува всичките и изреди всички наши недостатъци. Иван тръгна да се извинява, но аз го спрях и казах, че ще му мине на Т (той е много сръдлив, няма грам чувство за хумор). Това беше нова причина и се разпаднахме - аз и Б. срещу И. и Г. Но нещата се обърнаха. Аз отворих тема, че умея да пея и може да стана певец. Тогава Б. каза:
- Кой ще иска да работи с тебе, бе? Едва ли ще си известен!
Аз му отвърнах:
- Ти ли ще ми правиш характеристика.... откъде знаеш, че няма да съм добър певец? Не мислиш ли, че е обидно - според теб е невъзможно, ама не си ти тоя, който да ме съди! Така че върви на ма*ната си!
Той каза, че не е казвал такова нещо, просто аз съм го разбрал погрешно, ама ме почна за други неща, сякаш за всичко съм виновен аз. И. се махна и каза да си решим проблемите и тогава да го викаме, а ние продължихме да спорим. Въпреки, че Г. и Б. се мразят при следващият спор застанаха на една страна и отново против мен, а накрая и аз си тръгнах. Те останаха да клюкарстват пред блока ми и заговориха, че съм бил досаден на моменти. Аз отворих вратата на входа и им казах:
- Щом съм досаден, нека друг път някой, който не е такъв - да ви дава заеми, да ви прави пищови на тестове, да осигурява терен за купони. Вие сте неблагодарни ко**лета!
После идваха да се извиняват, но аз не им отворих.
Аз съм добър човек, но винаги аз съм виновният и винаги аз съм прецакан. Не е честно! Моля ви, дайте съветчета!

Коментари

1.   Вие сбирщина идиотили сте? ... Не сте като малки деца, а като малоумници, хванете се стегнете малко сега като завършите 12 клас и като започне живота да ви мачка, като лигльовци ли ще се държите?

Rebel

2.   Явно доста често се карате, така че по-добре приеми извинението...

3.   Oмг.. просто ако се карате често спрете да дружите.. и аз не знам какво да ти кажа ама наистина се държите като 1 клас..

5.   Позната история. Остави ги, не се занимавай с тях. Те не са ти никакви приятели. По-добре остани самотен, отколкото да се занимаваш с глупаци и да им подражаваш. А това, което сте си говорили и правили(написаното в историята), изглежда като поведение на 13-14 годишни деца, а не на 12-токласници. Така че спри да обръщаш внимание на такива лигавщини и имай по-сериозно отношение към живота.