Споделена история от Тинейджърски

Да се отдам ли на изкушението?
Здравейте аз съм под 18 години. Отдавна се бях запознала с едно момче от моят град по скайп. И сега той ми предлага да правим секс. Той е страхотен мускулест, секси просто мечтата на всяка тийнейджърка. Трябва да подчертая, че аз съм девствена.
Та въпроса, които ми се върти в главата е да се отдам на този прекрасен мъж, които иска да бъде с мен само за веднъж или да почакам този, които ще ме кара да се усмихвам всяка сутрин и да се чувствам сигурна в прегръдките му?
Съжалявам ако съм ви загубила времето да четете моя "проблем". Ще се радвам ако ми кажете как бихте постъпили вие.

Коментари

1.   По-добрия вариант според мен 2.

Иви

2.   Ами ако искаш да го направиш - направи го, защо не? От много чакане човек обикновено увисва... Тези, които съветват да чакаш "истинския" го правят, защото те самите не биха легнали с някой за един път и се чувстват кофти, "употребени" и така нататък. Но ти като гледам си наясно с нещата, и ако ти самата си ОК с това, значи няма проблем.

Недей да питаш другите как биха постъпили, всеки би постъпил по различен начин, и сигурно за себе си ще е прав, но няма да е прав за теб. Попитай се себе си какво искаш да направиш и го направи. Важното е само да нямаш напразни очаквания, за да не си разочарована.

Кубрат

3.   Слез на земята..!! .. Ще си свърши рботата и ще те остави...

~Never Back Down~

4.   Ако не беше девствена щях да ти кажа да го направиш, но понеже си, първия трябва поне да е внимателен. Първия път няма да изпиташ удоволствие от секса.. нито втория... така че какъв е смисъла да му се отдаваш.. нищо няма да получиш в замяна. Виж ако не беше девствена можеше да го минеш веднъж и секса да е супер як, но това е ако познаваш тялото си и какво ти харесва. Иначе не те съветвам да го правиш щом си девствена.. Ако първия ми път беше за 1 път щях да се чувствам като носна кърпичка.

5.   Да, отдай се. Не в престъпление.

6.   Ако питаш мен аз сам момче и знам много такива здрави, яки, красиви, които ще те употребят и ще те зарежат. Тяхната цел е да ти отнемат най-ценното нещо девственоста. Не го прави!!!

7.   Aко ти се *бе на*би се, но няма много да ти хареса, защото си девствена и повече ще те боли. Виж 3-4 път може да ти хареса вече, но както казах ако ти се *бе давай.

8.   Според мен, недей... Аз бих изчакал да е с момичето, което ще ме направи щастлив... Сега Кубрат правилно каза, че всеки ще е прав за себе си. Ти решаваш, но аз не бих.

9.   Ако наистина ще е само за веднъж - направо си представи, че работата е свършена вече вчера, приключена и продължи живота си напред :)

10.   Давай смело.. Но бъди подготвена да те зареже веднага след като си е свършил работата.. А ако чакаш този, в чиито прегръдки ще се чувстваш сигурна, ще има да си почакаш моето момиче! Ако го харесваш наистина много и вече усещаш, че искаш с*кс- направи го, НО се пази задължително!
Чакаме коментар какво си решила/ направила! :)

13.   Защо да не го направиш? Ако искаш просто секс с него и не се надяваш на връзка с него, направи го, тялото си е твое. Девствеността не е както го описват някои "най-ценното нещо", тва си е просто една ципа, която предпазва момичето от инфекции преди да й дойде цикълът, после става ненужна. Иначе, ако мислиш, че след това ще започнеш да изпитваш чувства, по-добре не го прави. Защото е твърде вероятно, когато ти е първи да се привържеш към него и като приключи всичко ще се чувстваш използвана и наранена. Ако няма такава опасност, направете го. Само се надявам да не си на 12, 13 или 14, щото ти е дооста раничко.

15.   Днес много не се прави разлика между срам и изневяра, "използване". Не го прави.

16.   Не съм съгласна с вариант 1. По добре е наистина да изчакаш подходящия. А не като си легнеш с мъжът ти след време да му кажеш епа правих секс с един с който се запознах по скайп и затова не съм девствена.

17.   Никъде в разказа ти не видях да пише, че ти го харесваш, че му вярваш, че сте заедно най-малкото. Струва ми се, че само гледаш външния му вид и това, че бил "мечтата на всяка тийеджърка". Според мен трябва да изчакаш да дойде точния човек, на който ще имаш доверие, който ще обичаш, както и той теб.

PG

18.   ако бях на твое място щях да гонаправя. ако има мъж по подходящ за първи път от мъж който ще ти даде най-доброто. ако ти се чака подходящия има вероятност да си детствена и на 30... НАПРАВИ ГО!!!