Споделена история от Тинейджърски

Отваряне??
Момче на 15 съм имам приятелка на 12 още не сме правили секс но мисля че е още малка аз го искам но тя не иска и я разбирам но правим други работи и някои път и бъркам с пръст знаете къде а тука четох нещо за отваряне и искам да ми обясните какво е това и отворил ли сам я защото я обичам и не искам да и направя нещо но доста сам и бъркал а на нея и беше хубаво.

Коментари

51-59 от 59

63.   60 - цепиш мрака!!!

65.   Споделям: мен като ме отвориха за първи път стана много лесно, без кръв, болка и т. н. Просто използвайте лубрикант и се отпуснете! :D *peace*

66.   Щом е само на 12 й бъркай само с кутрето на ръката и няма да има проблеми. Като стане на 13 може и със среден пръст, но не преди това.

67.   1. Наистина сте малки.. няма нужда, защото, сега казваш, че я обичаш.. кой знае тя може да си намери друг, ти също.. а това наистина е нещо, което бихте могли да направите, когато сте сигурни, че го искате, и че ще останете заедно.. защото е отвратително за едно момиче да направи някоя грешка.. и не дай си боже момчето да се откаже от нея.. би се почувствала като играчка, използвана. Рано ви е. А относно същинския въпрос.. аз не мисля, но.. за всеки случай, ако искате, разбира се, бихте могли да се консултирате с медицинско лице :)

68.   Съгласна съм с 46... Само, че сега той е на 20, а тя на 17! Предполагам не ами съм сигурна, чеби двамата вече са го направили Ама божа работа дали заедно или не! Сма мисълта ми е друга... вие щом по на 12;15 години мислите за това, сори че питам ама като порастнете какво ще правите? Аз също съм на 12 и разбира се съм си представяла и съм си мислила за секс, но не да правя сега а като стана на 17 да речем....

70.   Асм на 17 и ощте ме е страх да ме отворят.
Апак ко останало 12 годишно да се отвори вие не мислите ли че сте ощте малкиб?

71.   Абе човек, ти добре ли си. То момичето още е дете ти за секс си мислиш. Ако питаш мен, съветвам те да си намериш някоя голяма кака и да правиш секс с нея, а не с това невръстно момиченце.

74.   Абе деца сте бе засрасете са бе хора ;) ще му дойде времето и за секса, що толко бързате, що трябва да отваряте момичето? пък и тя сама може да си го направи.
Аз моята я от 16-годишна я отворих и от тогава до сега правим секс почти всяка седмица по един път. а Горе гледам 15-годишен тръгнал с 12-годишна. той мозък има ли? аре хванал я е но той искада прави секс с нея, моля? тоз е Ебан от кон и не ми. се вярва... мисля че ако е истина трябва да почакаш поне още една година... или пък ако исползваш момичето за секса си вземи друга на твояйте години (ако имаш възможност) с нея.. а ако обичаш 12 годишната си стой с нея и почакай малко поне да стане на 13!!!

Курчо Кашонски

76.   На 13 е рано, а и виж, че поста е от преди 7 години.

51-59 от 59