Споделена история от Тинейджърски

Ще излезе ли изобщо нещо?
Здравейте! Аз съм момиче на 11 (почети 12) и ме мъчи от много време един голям за мен проблем.

Тази година отидох в ново училище, нов клас, но от курсовете, на които ходех познавах половината. След като отидох в новия клас в началото бях много срамежлива, без приятели, без да харесвам някой! С течение на времето станах приятелка с всички от класа, макар, че някой ми бяха повече приятели от други.

Въпроса е, че Октомври започнах да си падам по 1 момче, което в началото дори не забелязвах. По онова време с него бяхме много добри приятели е често говорихме. Той явно беше усетил нещо, понеже постоянно ми питаше кой харесвам. С всеки ден започвах да изпитвам все повече чувства към него. Само 3ма приятели знаеха, че си падам по него. Един път бяхме след състезание само аз той и 1 от приятелите (момче). Приятелят ми постоянно повтаряше кажи му, а момчето което харесвах [да го наречем Х] не спираше да ме пита "Кой харесваш??? " Аз едва издържах но не му казах, а и дойде 1 негов приятел и тръгнаха. След няколко дни си писахме по Skype и той отново не спря да ме пита... Но аз не издържах и му обясних, че си падам по него. Беше неловко но после каза, че и той ме харесва. БЯХ НА 7МОТО НЕБЕ ОТ РАДОСТ! След няколко дена в училище изобщо не си говорихме, което не беше много обичайно. Петък след 1 курс аз го викнах и го помолих да поговори. Той ми отвърна, че не иска а после се появи най-добрият му приятел, който се оказа, че бил прочел всичко и каза нещо от сорта на влюбени гълъбчета. Тогава Х заяви, че не ме харесва и че ме е излъгал. Аз бях съсипана, но пред него казах ок и тръгнах с една приятелка. След минути плачех, скрита зад училище. Попитах го защо го е направил след няколко дни а той каза, че не знае. Същото време аз му бях бясна и бях написала 1 бележка и придала па приятел, който помолих да предаде на Х. И това което се случи и аз не вярвам:

Той тръгна към стаята, а аз почуствах вина (писмото беше доста гадно) и се затичах към стаята. В СЪЩИЯТ МИГ В КОЙТО ВЛЯЗОХ ТОЙ ГО ОТВАРЯШЕ! Аз засрамена се скрих. Попитах 1 приятелка какво е станало, а тя каза че целият клас го е прочел, дори госпожата го видяла докато го е чел. Аз се престорих на болна, отидох до лекарката и си тръгнах. Вечерта на същият ден му се извиних и той каза ок. От тогава почети не говорим, освен когато по едно време за 1 месец госпожата ни беше сложила заедно. Тогава подържахме добри отношения и си говорихме, но после изобщо. Почети не ми пише по skype а и всички знаят, че той харесва друго момиче. Твърди вече че не е така, но скоро тя ми каза, че Х и бил казал, че още я харесва. Нея не я интересува, но все пак..

Аз почети не говоря с него а и приятелите ми са казвали много лоши неща, които той е казвал за мен (малко по пълна съм и главно и това... ). Веднъж го питах защо се държи по гадно с мен, а той каза, че се държи с мен като с другите, а това не е вярно! Аз го игнорирам вече, той мен и не си говорим... Нямаме общи теми той всяко междучасие игра футбол и е запален по него. Аз просто не го обичам падам си по други спортове! Имало е само няколко пъти, в който съм мислила, че той има нещо към мен (един път си заби главата му почети пред моето тоест до устата и още 1 път, за който не ми се обяснява)

Той е егоист за него и важен само той, лигав е не е много красив дори не знам защо го харесвам!!! Но колкото и да твърдя пред всички че е идиот и че ми е без различен аз не мога да спра да мисля за него! Била съм и на психолог и са ми казвали, че ако се променя изцяло момчето ще се пита защо и ще съм му интересна, но не знам още с какво! Носим униформи и не мога да се изява с дрехи! Моля ви кажете ми какво да правя, макар че знам, че ще кажете да го забравя, но не мога!!! Опитвала съм 10 пъти поне!! Между другото той има по голям брат който е разбрал от Х, че го харесвам и постоянно ме сравнява с някакво момиче и като ме види ми казва нейното име!

УМОЛЯВАМ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ

Коментари

1.   Какви са тия нашите психолози. Не мисли за него а за себе си