Споделена история от Тинейджърски

Безнадеждно влюбена
Аз съм едно напълно объркано и безнадеждно влюбено момиче. Изпитвам една любов, която ме води към всички крайности на поведението ми. Преди 6 месеца видях едно момче, напълно непознато, не знаех абсолютно нищо за него(не че сега е много различно) и нещо потрепна в мен, мислех за него постоянно, мечтаех, чувствах се прекрасно. След седмица отново го видях на същото място и това чувство отново ме разтърси, дори по-силно от преди, идеше ми да изкрещя от щастие. След това започнаха великите ми планове как да се запозная с него, всичко беше перфектно в главата ми, но уви не го видях на това мястно на следващата седмица. Тогава беше и първият път когато изпаднах в депресия заради това. Не го виждах дълго време, все още имах малко надежда. След около месец всичко това се повтори, но не успях да приложа великите си планове, бях уплашена. Отново дойде моментът на депресия, но вече не исках и да живея, исках да се самоубия, не можех да продължа, не исках нищо само него. Някак намерих сили, оправих се, реших, че тряба да го забравя, почти се беше получило докато не го видях отново, тогава лудостта в мен проговори и го проследих, разбрах къде живее, а по-късно и къде работи. Тогава бях на седмото небе, бях изпълнена с желание, имаше живот в мен. Усмивката не слизаше от лицето ми. Плановете ми да го забравя се провалиха напълно. Но ето отново съм тъжна заради него, но сега е дори по-зле и от преди. Започнах да се отчуждавам от прителите ми, не искам да им кажа за това, защото сигурно ще ме помислят за луда, каквато може би наистина съм. От седмици вече плача постоянно и отчаяно го искам, а не мога да направя нищо. Не мога просто така да отида при него и да му кажа какво чувствам. Отчаяно се надявам да го видя отново, но не го виждам и се чувствам още по-гадно. Отново си мисля за самоубийство, просто вече нямам сили да продължа. Не знам какво ми причини това момче, а все още не зная нищо за него и продължавам да имам тези чувства към него. Вече дори се чудя, дали съм с всичкия си. И сега отново си седя сама, обляна в сълзи...

Коментари

1.   Оле :X Момиче, ти чуваш ли се ?? Самоубийство ... кажи ми, че не говориш сериозно :X

2.   Знам как ти е, аз също съм едно нещастно влюбено момиче.. с него се запознах преди 6 години, от 4 изпитвам чувства към него. Преди бяхме и приятели, даже ме и харесваше в началото на запознанството ни, но после всичко се провали.. по едно време ме намрази, после пак бяхме приятели, а сега като се срещнем, дори не се поздравяваме. Не знае за чувствата ми.. не ми обръща никакво внимание.. това ме убива, аз също мисля всеки ден за самоубийство, заспивам често със сълзи на очи.. ужасно е.. хората биха те посъветвали да го забравиш /прави ще са/, мен също ме посъветваха така в моята тема, но всички знаем колко е трудно да се откажем от мечтите си. Не знам какво да те посъветвам, аз съм в същото положение..

3.   Офф, ... миличка не плачи... :) Любовта е страхотно нещо! Не я оплаквай, винаги има надежда ;) Защо? Защо да не можеш просто ей така, да отидеш и да го заговориш? Какво ти пречи? Страх те е какво ще си помисли ли, какво ще си каже ли? Но защо? Случай, аз не знам какво той би си помислил, но ще ти кажа какво аз бих си помислил. Примерно, виждаш ме, идваш и ме заговаряш с едно здравей, ами първият миг, ще бъда приятно изненадан. Ще ти отвърна също с здравей, и тъй като ме удостояваш с внимание, ще си кажа, хммм... сигурно има причина, ще ми се прииска да се запознaя с теб, и ще го направя :) Разбира се добре ще е да споменеш, че си го виждала, и преди, може пък и той да си те спомня! ... Разбери, докато не излезеш от сенките, ще си само част от тълпата! ... Нали не искаш това? :) Покажи му, че за теб, той не е поредното лице. Така ще ти обърне много по-сериозно внимание! ;)

А как да го срещнеш ли? Ходи на същите места, горе-долу по-същото време, и може и да го видиш :) Само моля те, не прави глупости!!! :) Хмм... защо не кажеш тук къде си го срещнала, може пък и той да влиза в този сайт? ! :) Събери смелост :)

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~