Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го! Да рискувам ли ?
Здравейте! Харесвам едно момче от 6 месеца вече. Той е 8, аз 7 клас. Той е много контактен, сладък, печен е като цяло, но не го познавам добре. Винаги когато ме види, ме заговаря, преграща ме, пишем си, даже преди 3 месеца ме викна на кафе, но така и не отидохме, защото не се разбрахме докрай, според приятелката ми, защото съм му казала, че и тя ще може да дойде. Проблема е, че постоянно зарибява една кифла и все е с нея, дори един път нещо бяхме седнали с нея една до друга, и той изведнъж се появи и запояна да и говори че била много хубава, че я искал и т. н. , аз се ядосах и се махнах. Другия проблем е, че сега съм 7 клас и вероятно другата година няма да съм в това училище и ще е много тъо, ако разбера, че ме е харесвал. Приятелите ми ми казват да му кажа, но се страхувам, че ще ми каже, че не ме харесва и всичките закачки с него ще спрът, чата също.. А и аз не го познавам добре, може да стане както с приятелката ми: Тя каа, на едно момче, че го харесва и той започна да я отбягва, раказа на всикчите си приятечета и тя стана за смях.. Незнам какво да правя искам да знам дали ме харесва, но ме е страх от отговора, а и незнам как точно да го попитам дали ме харесва... Помогнете ми!

Коментари

1.   Това момче явно се прегръща с всяка такава позната. Ти сама даде пример, че си пишете и те прегръща, а в същото време казва колко е красив кроасана ( апф сори кифлата) до теб. Виждам, че те е страх от реалността, тоест не искаш да му казваш, защото ще спрете да си пишете и да се закачате. Мила, съветвам те да не си го слагаш толкова присърце този осмокласник. По историята ти разбирам как се държи и знам кои момчета на нашата възраст са сериозни и кои търсят гърди и задници. А твоето момче, за съжаление, е от втория вид. Помисли малко, искаш ли да си една от тези в харема му или ще си намериш момче, което иска теб и само теб. Не те познавам лично и не знам характера ти, затова е твое решение какво ще правиш от тук нататък. Аз само те предупредих какво може да стане, защото познавам такива момчета и колкото и да са сладки понякога, носят неприятности и разочарования, ако не си от техния "вид". Това е от мен.
Момиче 7клас

2.   От момиче 6 клас...
Хора, харесвам момче, 9 клас е, говорим си, но нищо няма да стане м-у нас... Най-много нещо да ми предложи, но аз да не приема... При теб ще стане същото мила, Той ще иска само секс от теб и нищо друго, ще се чувстваш като използвана кърпичка, по-добре го остави да си живее живота и си намери някой свестен, дано съм ти помогнала :)))

3.   от авторката: Е момичета нищо не стана с този глупак! Казах му, че го харесвам и тои ми отговори, че съм била ужасно красива, сладка и т. н. , но ако сме тръгнели щял да мисли само за мен и можело да устане на изпит :X ТЪПАК! След това ме зарибяваше отново и се натискахме, а не следващия ден не ми говореше.. апфф... казах му да върви на майната си, а той ми вика - Оле човек исках да сме приятели и незнаех как да ти го кажа, не те мисля за грозна супер си, но искам да сме приятели и аз го напсувах и му казах чао :) Вчера се видяхме на един концерт и се правехме, че не се виждаме, а тои гледаше като изстребител :D тооолкова се радвам, че не тръгнах с този глупак :)

4.   и аз харесвам едно момче аз сам на 18 а той на 23 голям красавец е и е мн мил и умен забавен. Той флиртува с мн момичета но с мен той се държи като малко детенце и е мн срамежлив. например той идва мн често у дома за6тото се познава с родителите ми и предлага да отидем да гледаме филм на компа и тогава се започва. приближава се до мен гали ме за ръката и когато види че съм заспала той ме целува по челото или по бузата. приемам това за сладко но не мога да разбера ни6то за6то се държи така. и аз не го познаван мн добре и незнам може и да има гадже но не знам но след като флиртува с толкова мн момичета аз едно от тези момичетали сам или иска не6то малкко по сериозно немога да го разбера (и да отбележа до сега не съм имала гадже и за това не мога да рабера флирта му) А ТИ с това мом4е наистина недеи да рискува6 за6тото може да се разо4арова6 и да го приеме6 навътре за това по добре из4акай и си намери по свясно мом4е. спорет мен е така но като про4ете6 моята история едвали 6те приеме6 съвета ми но само да ти кажа имам приятелки които мн старадат от такижа флиртадйии

5.   Помощ!!!
Влюбена съм в момче 10 клас той е на 16
аз съм момиче 6 клас и съм на 12.
Не се познаваме лично, но мисля че той също ме харесва.
Как да разбера дали наистина ме харесва след като не се познаваме лично?