Споделена история от Тинейджърски

Учителят ми...
Имам огромен за мен проблем, не знам обсесионирана ли съм влюбена ли съм... какво подяволите ми става...

Момиче на 17 години, имам приятел от 13 годишна.. може да се каже че съм човек на които можеш да се довериш за всичко... уча и работа в старчески дом гледам един дядо на 83 години от 2 години.. оставяла съм да спъ при него за да го паза.. гледала съм бебета малки.. живота ме накара да бъда отговорна и всичко това да помагам на мама и тати за наеми, токове, вода, борчове... стига толкова за мен..

От 2 години дойде нов учител по математика и ми стана нещто, превъртях, въпреки че тои на мен не ми преподава аз разследвах всичко за него знам как се казва, от каде е, семейно положение, години... етс

Много ми е симпатичен ама много тои е на 25 години.. женен е... (и по добре)

Лошото е че не знам дали си въобразявам но тои май ме харесва.. тва мойто е айде детко забавление или как да го нарека но тои се опитва да ме пробокира.. ще ви дам няколко примера... седнала съм в клас и косата ми е издадена през прозореца... като минава ми дърпа кичур и като погледна ми намигва... или имахме празник и всеки учител трябва да направи формичка с балон... един направи куче, друг меч, трети нормално... тои направи първо цвете и се направи че на шега го хвърли но го хвърли аз да го хвана, пак ме изгледа и пак ми намигна, после направи сърце и в даден момент ми казва... нещо не ми харесва как е станал искаш ли го...

Имахме вечеря на края на годината с всички от 4? (тъй като аз съм в Испаня и това е краят на основното тук)
На вечерята попитах всички мои учители дали може моят приятел да ме придружи и всички ми казаха че няма проблем... тои като разбра се побърка, викна директорката викна учителите... накрая викна и мен и ми каза че той (моят приятел) не е от това училище и ще трябва да си иде.. аз му казах че ако тои си иде и аз ще си тръгна с него и тои каза... изчакай ще направа всичко възможно...

Навсякаде ама навсякаде... се срещаме (извън училище) всеки ден го виждам някаде и ми се разхлопва сърцето като... не знам

Има един парк кадето извеждам винаги дядото и от както учителят един път ме засече там беше всеки ден там с неговя питбул (който аз обожавам).

Луда ли съм? Въобразявам ли си че готиня даскъл на съседня клас ме харесва? ... много ми е мъчно че е непрекъснато в главата ми.. а миличкият ми приятел нищто не подозира..

Коментари

1.   Стига момиче, тоя учител не го мисли, ще направиш голяма грешка ако стане нещо и изоставиш приятеля си а сте от толкова дълго време заедно, недей така... не той постоянно е в главата ти, Ти искаш да мислиш за него, ти искаш той да е в главата ти, не прави грешка за която ще сажаляваш, едва ли този учител праи само на тебе такива номера не мислиш ли? А и едва ли ще те иска повече от една нощ заедно помисли добре, за да не сажаляваш! :) ( в прочем по-малка съм от тебе, момиче )

2.   харесва те!

3.   Даа луда си, спри да мислиш за него. Неговата жена на го заслужава, а ако ти някой ден бъдеш следващата му жена ще се чудиш няма ли някоя друга ученичка, която той да зарибавя,

5.   От авторката: Да аз със сигорност няма да имам нищо общо със него, аз обичам моят приятел и то много просто имам странно чуство където просто исках да попитам някои дали му се е случвало и дали е одминаваща детска (смешно е да напиша думата) "любов".. ама наистина аз се опитвам вече да го отбягвам той като ме погледна ми се усмихва с една усмивка... и все трябва да ме поздравява и да ми каже довиждане... все намира как да е винаги пред или зад мен но винаги където и да се обърна се го виждам... искам да се махне!

Мерси на всички които сте писали до сега не ме наръгахте а ме разбрахте :)