Споделена история от Тинейджърски

Гаджето ме шокира!
Здравейте! Аз съм момче на 17 години, а приятелката ми е на 15. Тя е девствена, а аз не съм.

Значи ходим вече 5 месеца (преди това си бяхме близки приятели 8 месеца) и сме на прага преди секса(барания, събличания, лизане и т. н. ). Наскоро говорихме за това и тя меко казано ме шокира. Каза че ще е готова след повече от година. Не знам за вас ама това ми се струва адски много при положение че сме правили всичко друго освен секса.

Плюс това преди нея си правих редовно секс и сега не знам какво да правя, но наистина това е много време.

На всичкото отгоре нейни приятелки(и те са на 15) си хванаха гаджета наскоро и до колкото знам напредват много бързо, а уж нашата връзка е най-сериозна, даже до 2, 3 месеца щели да пуснат на гаджетата си (тя ми казва всичко за приятелките си).

Искам да кажа, че я обичам ужасно много (5 месеца съм на сухо заради нея) и тя ме обича и държи много на мене. Също така е и много емоционална и плаче за мен дори когато си отивам в другия град където уча и тренирам!

Не искам да я оставя. Обичам я! Но 5 месеца и ся още 1 година е прекалено много. А имайки и в предвид това за нейните приятелки ми става много гадно! Моля ви посъветвайте ме!

Коментари

1.   Твърдиш, че я обичаш ужасно много, ами тогава недей да я притискаш ако и даваш зор да правите секс ще каже, че си с нея само заради това. Кажи и да не гледа приятелките си и когато тя е готова сама ще ти го каже. Недей да бързаш сигурно се притеснява за първия път и иска да е с човека, който ще е задълго и няма да я остави след това :)

*theflower*

2.   Кви са тея глупости, ми като я обичаш ще чакаш.. на 15 е все пак не можеш да искаш от нея подобна крачка при положение че е девствена. Изчакай до като сама не ти каже че е готова, недей да я притискаш.. колкото толкова ще чакаш, ако наистина я обичаш това няма да ти попречи толкова ;)

Melinda

3.   Мисля, че щом я обичаш толкова, ще се наложи да я изчакаш. Не я притискай :) Ако наистина я обичаш я разбери и изчакай.

4.   Леле какви подготовки, какви драми, какви страдания, какво нещо! Точно като:
- Муш!
- Въх! Уби ма!

5.   Не я обичаш, не се заблуждавай. Това, че искаш да правиш секс с нея, не означава, че я обичаш.
Сара

6.   Сериозността на връзката не се измерва по това че още не сте правили секс. Ами аз също съм на нейната възраст и лично не съм готово за секс. Ако толкова много ти се прави секс поговори с нея за това и се разберете.

7.   Аз пък много се дразня, че момичетата обсъждат взаимно връзките си. Ако разбера, че моята клюкари личните ни отношения с приятелки ще трябва да избира. Оня ден по пътя няква си говори по телефона с нейна приятелка нещо за отношенията с мъжа й. Изобщо на жените май не им трябват толкова мъже, колкото някой да им задоволява прищевките и да ги издига на пиедестал. И да намерят такъв мъж, те пак ще се похвалят или оплачат на приятелките си.

8.   Ама ти смяташ ли, че дори и да смяташе да ти пусне утре щеше да ти каже?
Никое момиче не иска да изглежда лесна, пък и обичат да проверяват стабилността на връзката си.
Мани нейните приятелки, това не са девойки, а глупави к*рветини.
Щом ти има достатъчно доверие да правите всичко друго сигурно ти има и за това. Ти трябва да си изиграеш картите правилно и ще ти пусне.
Кажи й че не е проблем за теб, не късай с нея, прави се, че я чакаш... С добро ще постигнеш повече.
Междувременно нека те задоволява с уста или анално.
Нека стане нещо нормално, рутина, да се задоволявате взаимно. А ти спри да й говориш за секс въобще. И я накарай да те чувства близък, да опознае хубавите ти страни.
И примерно след месец направи така, че просто да се случи. Ти ще си инициаторът и ще си го знаеш, но нека в нейни очи да изглежда спонтанно. Ще й отделиш един ден, ще си прекарате хубаво, после ще пийнете (не да се напивате, а да пийнете) и ще я заведеш у вас. Там ще я възбудиш на макс и ще го направиш романтично (но не така че да си проличи, че е нагласено) и не вярвам да се дърпа.
Успех.

9.   Ако толкова я обичаш ще чакаш нямаш избор! Все пак на 15 е какво искаш и тва и е първия път а и според мен е малка все още за секс! :)

*the lover*

10.   Според мен ако любовта ти към нея е толкова голяма, колкото ти казваш.... нямаше да мислиш толкова за секса. Това че тя е до теб и сте щастливи заедно щеше да ти е достатъчно!

11.   ОТ АВТОРА: Само да кажа, НЕ аз а тя непрекъснато говори за секс и иска да обсъждаме! Един ден казва искам, друг ден казва след месец, след това година! Напълно ме обърква! И да обичам я щом вече 6 месеца съм с нея и се лишавам от много други неща заради не, не само от секса!!

12.   Продължавай да й играеш по свирката и бъди все така слабохарактерен. Една истинска връзка включва, освен всичко, и секс. Нормално е. Когато единия има някакви предразсъдъци, тогава не се захваща с връзки. Никой не му е длъжен да доказва каквото и да било. Щом позволяваш да те разиграва така, ок, твой си избор. Нормално е да се стигне до секс. Ако наистина изпитва чувства към теб, ще го направи. Ако не, значи изобщо не сте си близки и няма смисъл да продължаваш подобна "връзка". Ами ако и след още една година, ти си стоиш и смирено я чакаш, а пък тя реши, че не си подходящия? Тогава какво? Всичко досега ще е било загуба на време и ще съжаляваш, че не си предприел нещо. Твоя си работа все пак.

14.   Говорите вие за това с любовта че била достатъчна за една връзка! Стига с тия глупости! В днешно време макс. 3, 4 месеца и пускат а такива които се правят на интересни ще си стоят сами! Връзка без секс не е връзка! Разберете го най-сетне!!!! А. В.

15.   Малък долен егоист! :(...

16.   Не я притискай в никакъв случай, когато тя е готова сама ще пожелае. Другото което е след като един път казва едно, друг път друго значи, че и тя се колебае и наистина е въпрос на време. Ти какво искаш, да ти каже точна дата ли?

17.   Ако наистина я обичаш толкова колкото от четенето разбирам...няма да те убие да почакаш...на 15 е все пак..плюс това секса не е нещо което може да се направи по план или е така когато щракнеш с пръсти..тя когато е готова ше ти каже..;)

18.   Научи я да ти прави свирки и чекии докато чакаш, освен това може да я боцнеш в дупето, така хем ще е девствена хем ти ще си ебеш тясно дупенце.

19.   Ами според не я карай... остави я тя да ти каже... и тя да е готоваа.. а на теб нищо няма да ти стане малко без секс! Аз също съм на 15 и не съм готова за секс! Така че мисля че и тя е така!