Споделена история от Тинейджърски

Бях влюбена в него, сега той ме търси
Здравейтее.. Ще започна от самото начало. Момиче съм на 17, момчето, за което ви говоря е на 18.

В средата на миналото лято се запознах с едно момче и постепенно почнахме да излизаме в една компания. Не редовно, но през няколко дена си прекарвахме вечерта заедно. Аз бях влюбена в него още на здрасти, но той не го знаеше. Всеки път като се видехме имаше някъв флирт, но нищо по-сериозно от негова страна.
Така дните си минаваха и аз се влюбвах все повече, а от негова страна, той се хвана с някакво момиче, което не съм виждала. Почнахме да се отдалечаваме. Те прекараха Нова година заедно, аз го видях на първи. И мисля, че след това не съм го виждала до сега. Имам предвид не сме излизали заедно. Засичахме се 1-2 пъти, но толкова - здрасти, здрасти, какво правиш, как си.. и обичайните приказки на стари познати, които няма какво да си кажат. Преди месец-два започнахме да си пишем във фейса, но аз съм такъв тип човек, че ако не виждам някой човек дълго време и чувствата ми намаляват. Но видя ли го отново - пак се връщат.

От месец някъде обаче се занимавам с едно друго момче и напоследък нещата стават по-сериозни. При него тази тръпка я няма, но той е адски добър и мил специално към мене.

Да се върна на първия. Преди няколко дена почна да ми звъни (като ми звъни за ПРЪВ ПЪТ, за първи път той ми се обади) и да ми предлага да се видим, няколко пъти вече ми пуска некви оферти, ама всеки път си имам някаква работа. Но пък вече не ми е и толкова присърце. До преди няколко месеца бях лудо влюбена в него, а той ми обръщаше внимание само когато той преценеше, че е необходимо и аз само тогава се радвах. Сега какво стана - разбра, че имам някакво момче до себе си и почна да ме търси. Не знам това ли е причината, но времето съвпада. Не ви пиша, за да ви питам какво да правя с това момче, защото вече не го искам. Пиша, защото ми е много интересно защо тряваше да изчака няколко месеца, за да ме потърси и то след като вече съм заета.

Напоследък момчетата са толкова разлигавени. Като девойки, които не знаят какво искат и се дърпат дърпат и накрая като спрат да ги гонат - аре вече си интересен. Що да си усложвяваме живота. Просто тряваше да се сети преди 4 месеца. Вече не го искам. Като толкова дълго време гониш някого и спреш - явно си имал основателна причина да спреш. Почнеш ли, не спираш от нищото. А чувствата са най-основателната причина...

В момента аз знам точно кой искам и понеже от всяка грешка си вадя поука, сега знам точно как да постъпя, за да имам този, който искам. А и той да ме иска..

Само едно коментирайте - какво го накара да се сети за мене чак сега?

Коментари

1.   Мила много добре те разбирам аз съм в същата ситуация, само че "скъпия ми бивш'' се сети за мене чак когато ме видя необвързана, мисля че при тебе е следната ситуация. Той от самото начало е знаел че имаш някаква тръпка към него, обаче нали си е хванал някаква там, и сега като са скъсали е решил да се пробва със теб, според мене най-доброто решение за тебе е да го забравиш и да не се тормозиш за него, ето че сега и не си сама :), пожелавам ти късмет със новото момче. :)