Споделена история от Тинейджърски

Прекалено малка ли съм?
На 12 години съм (момиче). От скоро почнах да гледам много порно и се възбуждам много. Аз съм детствена, но започвам да искам да не съм. От моят клас всички са детствени без едно от момчетата. Въпреки, че няма и с кого да го направя-желанието става все по-голямо. Започвам да полудявам. Малко преди всичко това да стане бях ходила на гадател. Той ми каза, че ме очакват порочни мисли и мисля, че това се случва и точно защото нещата започват да се сбъдват аз от една страна не искам да правя секс, защото също имаше и гадание, че ще се разболея от нещо сериозно!! Как да постъпя? Дайте ми съвети? !

Коментари

1.   Да, прекалено малка си. До 14 дори е забранено на всеки да прави секс с теб, така че забрави.
Нормални са чувствата ти, сигурно имаш вече менструация и нормален цикъл или ще ти дойде скоро.
Съвет - започни да мастурбираш редовно и се научи да се контролираш, за да не свършиш като поредното момиче със съсипано име и надут корем.
Постави си граници - първата трябва определено да ти е поне до 14 да остискаш. Най-добре дори до 16, а това ще можеш да постигнеш само и предимно благодарение на мастурбацията.
Спри да гледаш порно, има еротична литература, ако толкова ти е интересно, женски любовни романи и такива неща, където поне няма да ти се изврати разбирането за човешката сексуалност. Порното не е реалистично, това е просто бизнес и е жалко, че си се добрала до подобни неща на тази възраст.
Обещай си, че няма да правиш секс до 14, мастурбирай и нямаш проблеми!

П. П. Мий си ръцете преди и след мастурбация, поддържай хигиена без мокри кърпички и сапун (само с бебешки гел за душ или интимни продукти), тоалетна хартия в посока корем-дупе (обратно можеш да се заразиш с бактерии от ануса), мастурбирай стимулирайки клитора, не пъхай предмети във вагината си!!! ... и проблеми няма да имаш!

3.   Да, малка си....

MAKИ-ЧАН

4.   Поредните фантазии на някой психично болен.

6.   Не ходи на гледачки! За секса може да изчакаш още малко, но ако толкова ти се прави, живота си е твой, живей го както намериш за добре. Успех!

7.   Миличка казал ти е, че те очакват порочни мисли, защото е нормално за възрастта ти :) потърпи и продължи да се самозадоволяваш сама, опознай тялото си, попрочети малко и обогати сексуалната си култура, почакай да срещнеш човека, с който да го направиш. Все още си мъничка, не бързай.

8.   Аз те съветвам да внимаваш, дали вярваш или не на гадателката е твоя работа, ще получиш съвети, че думите и са глупости и т. н ти обаче имай едно на ум. Малка си още за секс, ако обаче решиш да предприемаш нещо помни ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ, независимо, колко няма да му е хубаво на момъка, защото има и такива, които под пред текст, че усещането не било същото искат да правят секс без предпазни мерки. Не си струва заради една човешка глупост да си блъскаш главата и да си затриеш живота. Внимавай дете!!!

9.   Виж сега, ти си на 12, навлизаш в пубертета, хормоните те "удрят в главата".. не прави секс.. и аз на твоята възраст гледах порно и исках да правя секс с някого, но с времето разбрах че всичко е било заради хормоните.. мастурбирай, това би ти носело удоволствие и би ти задоволило до някъде желанието за секс, аз така правех. опитай, не само момчетата мастурбират.. но не казвай на никого какви ги вършиш ;д ;)

11.   Аз съм момиче на 15 и като малко по- голяма ти казвам че още си прекалено МАЛКА, не си развита напълно, а и не би трябвало да бързаш живей си все още детските си годиниа секс цял живот ще правиш, но не си струва сега да си опропастяваш детството. Затова и аз също не бързам не ми рябва да си губя достойнството ;)

12.   не прави секс поне до като не станеш поне на 16-16 години!
не само, че не е редно но и е опасно за ТЕБ!

гледай порно и маструбирай

14.   Малка си още. Послушай съветите на хората, които ти казват да почакаш. НЕ БЪРЗАЙ... Ще му дойде времето и на секса. На гледачки не ходи, лъжат те, докато те гледат в очите. От нищо няма да се разболееш. Не вярвай на тези глупости, само ако им вярваш може да се сбъднат.

15.   За секс си малка :), но поне можеш да се самозадоволяваш. То ще ти задоволи желанието за секс, тъкмо ще опознаеш тялото ти. Аз на твоята възраст съм гледала няколко пъти порно, но не ми много хареса, по-късно започнах да се самозадоволявам. Сега по-често гледам порно, пак не ми е много интересно, но понякога го гледам. На мен също много ми се прави секс, по цял ден това ми е в главата, имам всякакви фантазии, понякога имам мокри сънища, но няма да тръгна да го правя и то не само за това, че съм още малка, но и за това, че няма с кой :D.
Момиче на 14

16.   Благодаря за съветите :) Но не знам как се прави мастурбация!!

17.   Да, малка си! А т'ва с гадателите е глупост. Да наистина можеш да пипнеш някоя болест от някого, никой не е застрахован, но за това си има така наречените презервативи. А това, че презервативът може да се скъса и ти да забременееш или да хванеш някоя болест е отделен въпрос.
Нормално е за твоята възраст да искаш да го правиш, все пак навлизаш един особен период на развитие.
Половите актове са много деликатни моменти. Трябва да го правиш с човек, към когото имаш чувства. Не говоря за едно харесване на 13-14 години, а за нещо по сериозно!
Сдържай се, за сега в това отношение ще ти помогне само мастурбация. Ще е добре да спазваш хигиенните действия, които номер едно ти е препоръчал/а.
Ще е добре също и да се обърнеш към майка си, която може да ти обясни някой неща, дори може да ти даде пълноценен съвет.

AC/DC

18.   Ти като не знаеш как се прави мастурбация, къде си тръгнала секс да искаш да правиш. Малка си още, твърде малка, направо побеснях като прочетох какво си написала. Толкова ли не можеш да разсъждаваш? ! Има време за всичко, аз на твоите години играех на улицата на гоненица, на ластик с другите момичета, ако знаеш какво е това въобще. Аз загубих девствеността си на 18г. малко преди рождения ми ден и то защото аз бях решила, че по-рано не е било времето. Трябва да си размърдаш мозъчното вещество. Направо съм ти бясна, като циганите ли ще правиш. Те започват на по 10-12г. Помисли добре!!!

19.   Малка си още, разбира се. Засега се научи да мастурбираш, така ще опознаеш тялото си и ще се научиш да задоволяваш сексуалното си желание.
А този гадател наистина много познава :))))), то аз и без да съм такъв ако беше дошла при мен щях същото да ти кажа.

21.   Че си малка за секс, малка си - това е сигурно.
А и удоволствието от мастурбирането е в пъти по-хубаво в сръвнение със секса.

22.   Аз съм момиче на 15, като бях на 12 много мастурбирах, и аз имах голямо желание за секс но се въздържах, съветвам те и ти да се въдържиш. Сега незнам какво ми стана рядко мастурбирам и съм наблегнала над уроците кво ми ставa :D:D:D:D

23.   Това желание ще отмине с времето. Ще разбереш че е глупаво и тогава ще чакаш момчето което ще те иска.

24.   И един съвет от мен - научи се, че думата е "девствен", а не "детствен". =)

25.   Не ги слушал ти навлизаш в пубертета и това е напълно нормално. Но според ме си тръвде малклка за секс. Напълно нормално е хормоните ти бушуват и желанието ти за секс става по силно.

26.   Момичее на 12 години си осъзнай сее..!! Аз изгубих девствеността си на 16 години и половина и мисля че можеше още да почакам та ти на 12.. Ужас недей! Как да мастурбираш? ! Еми слагаш си 2-те пръстчета там долу и почваш да правиш кръгови движения или на горе на долу както ти харесва.. ;).. Но в никакъв случай не прави секс на 12 години! Ужас както споменаха в коментар номер 18 като циганите.. :х

27.   не ги слушай тези глупаци на 12 си не си чак толкова малка ще стане проблем ако забременееш или хванеш някоя болест но ако и момчето е девствено и сте с презерватив всичко ще е наред и между другото аз съм на 13 и мога да ти свърша работа

28.   Нямам думи какви са тези глупости.. та ти си на 12 г. и не мисля, че трябва да правиш секс. Замисли се малко и ще забележеш сама, че не си готова, а за това с мастурбирането - да по-добре е от секса и ще ти свърши работа докато станеш достатъчно зряла за да го направиш (:

29.   Аз пробвах мастурбирането и да ви кажа всъшност изобщо не е яко , а е малоумно!

31.   Виж, много си малка! И какъв е този гадател, ходжа, врачка или какъвто е там? Не вярвай на никой от тях, рядко има хора в България, които познават на кафе, ръка и др. каквото там са ти правили. Относно това с великото желание за секс... нито е модерно, нито е морално на тези години да го направиш! Още повече, че можеш да имаш проблеми след време, които се решават с помощта на не кой друг, а доктор..
Ес

32.   Аз също съм на 12 и желанието ми е същото, а пък направо нямам думи за номер 27 това момче не е добре. Та и аз незнам какво да правя това с мастурбирането не винаги е хубаво аз сам пробвала

35.   Искам да ми кажете вазможно ли е да загубя девствеността си с дамски душ? Благодаря предварително :)

36.   1-во спри с порното.. това подбужда желанието ти за секс.. не дей да се опускаш и да правиш тази грешка на толкова ранна възраст защото като пораснеш ще съжаляваш супер много много много и
2-ро спри с гадателки врачки вещици и т. н. те само те лъжат взимат ти парите и ти им вярваш защото те ти говорят всякакви глупости и ти без да искаш се подаваш и така да го нарека се "вкарваш във филма"

Ании ;**