Споделена история от Тинейджърски

Депресиран съм
Искам да ви споделя мой проблем. Не че ще има някакво крайно решение, но поне се надявам да ми олекне като пиша тук.

Значи аз съм момче на 19 години и се чувствам доста депресиран. Първо - заради момичетата. Никога не съм имал сериозна приятелка и съм правил секс само веднъж. Всичките ми приятели вече си имат и само аз останах сам. Малко съм и комплексиран относно външния си вид - все още имам пъпки по лицето и заради тях се чувствам доста зле. Като цяло съм умен и забавен, но съм доста неуверен спрямо себе си. Освен това имам постоянното чувство, че не мога да си намеря място и че никъде не принадлежа. А понякога ми става тъпо от някакви елементарни неща от сорта на това, че вече пораствам, а нашите остаряват и се разделяме бла бла бла- неща от този род. Но като цяло мисля че главния ми проблем е жените и самоувереността ми. Защото много приятели казват неща от сорта - жени поне за по 1 вечер има много - лесно е. А аз дори и такива не мога да заговоря и да направя нещо. В дискотеките винаги стоя като тъпанар... Ами това е, дано да не съм ви отегчил много.

Коментари

1.   Не се притеснявай всичко ще се нареди :) само си избии от главата тази мисъл че си тъпан*р и т. н Всеки човек е красив по свое му! Сигурна съм че ще си намериш приятелка в най-скоро време ;)

2.   Момче не се депресирай няма смисъл!! Не гледай от другите, бъди себеси и в най скоро време ще си намериш приятелка. Аз съм на 15 и до преди 1 / 2 години и аз бях така. Но всичко се нареди и спря да ми пука особено!! :)) Такаче мисли позитивно на нещатата!!