Споделена история от Тинейджърски

Кофти ситуация
В края на миналата година излизах с едно момче, чийто намерения не бяха сериозни (моите също), както и да е един ден решихме да отидем у тях, там се случиха някои работи, аз естествено споделих на най-добрата си приятелка, но по-късно направих грешката да кажа на 2 момичета от моя клас, които са близки приятелки с едно от бившите гаджета на въпросното момче (те двамата още имат приятелски взаимоотношения). Споделяйки на момичетата от моят клас, ги помолих да не споменеват нищо пред бившата му защото тя си пада малко клюкарка и щеше да го разпитва и аз щях да се почувствам засрамена, че той знае че съм споделяла на толкова хора.

По-късно случайно разбрах, че мойте съученички са разказали всичко на бившата му и тя го е попитала (случи се точно това което не трябваше). Странното в случея е, че той е отрекал аз да съм била у тях.. Сега те ме мислят за някаква луда която си измисля, цитирам "вкарвам се във филми"... Въпросът ми е дали да се скарам с тях за това че са издали тайната ми или да се правя че незнам... Другият проблем е, че това лято ще трябва да бъдем заедно на море, в една стая. Наистина неискам да развалям отношенията си с тях, защото на морето ще бъде адски тъпа ситуация, но съм наистина ядосана и искам да се почувстват поне малко виновни..

Коментари

1.   И като не са ти сериозни взаимоотношенията с него кво ти пука? От историята ти и от начина на поведение на приятелките ти виждам че сте мънички.... което обяснява много. А и приятелките ти не са много приятелки, щом са го разказали... като цяло са завистливи кучки. Внимавай защото това че дружиш с тях говори лошо и за теб. "С какъвто се събереш, такъв ставаш"

2.   остави нещата и за друг път не споделяй!

3.   Важното е че ти и той си знаете че м/ду вас е станало нещо, а какво знаят и не знаят другите е маловажно.

4.   Поне си си научила урока - тайна, която я знаят повече от двама души - не е тайна. Оттук нататък бъди по-дискретна. Момчето има чувства към бившата си приятелка и много ясно, че ще отрече. Явно е добро момче. А относно твоите приятелки - помисли си до колко са ти приятелки. Приятно море! Не се тревожи - след като си казала истината, имаш вина само пред момчето. :) Не се защитавай, това е признак, че лъжеш. Кажи, че всичко по въпроса вече е казано и не искаш да го обсъждаш. И умната на морето, да не ти излезе лошо име!

5.   Тея двете са адски кучки, откажи се от морето направи си кефа, лятото, с истинските ти приятелки и ги заеби!!! не ти трябват такива боклуци

6.   "Споделяйки на момичетата от моят клас, ги помолих да не споменеват нищо пред бившата му защото тя си пада малко клюкарка"
И какво правят клюкарките - те просто споделят, също както ти :)))

7.   Виновната в случая си ти мисля, защото такива лични неща не се казват, аз ако бях на мястото на момчето сериозно щях да ти се обидя!

8.   Когато правиш секс с момче не се казва на хора, в които не си сигурна. След като са те издали, трябва винаги да знаеш, че нито ти мислят доброто, нито те уважават.
Много е жалко, че ще трябва да сте в 1 стая и според мен до тогава се прави, че нищо не подозираш. Когато мине морето вече трябва да им кажеш, че знаеш и ги навикай. Не само ще почувстват вина, а и ще им стане много неловко от факта, че през цялото време си знаела. Помисли кой ти е приятел и кой не и дали е по-добре да знаят какво си правила с момчето или не, защото след като са такива клюкарки ще кажат на още народ. Успех и поздрави. S. :)