Споделена история от Тинейджърски

Моят объркан живот
Здравейте, аз съм момче на 16 години, но хич ме няма в любовта. Аз харесвам едно момиче от старото ми училище, тя е на 15 години, но не си говорим, обаче се познаваме много добре, и мисля че е заради мен, защото аз съм просто темерут.. С мой приятел всеки ден ходим в това училище след нашите часове, и момичето е винаги там, в Фейса са ръчкаме постоянно, понякога и пиша но тя не ми отговаря. Това момиче ходеше с един друг мой приятел и по това време с нея си говорехме, но след като скъсаха стана тази идиотщина, а не знам дали да рискувам да отида при нея и да я заговоря, може би пък тя веднага ще ми обърне гръб? И какво пък може да и кажа аз ( темерутът). Много я харесвам, и когато не я видя, независимо дали в Фейса или в училището, просто нямам желание за живот, а пък ако и го призная, може би пък ще ми се присмее, и ще ме помисли за неудачник. Моля, по опитните, нека ми дадат съвет. :))

-съжалявам за правописни грешки, ако има такива :))

Коментари

1.   Несподелената любов е много мъчителна и понякога има фатален край. Но!! Знай, че НЯМА да обичаш това момиче вечно.. сега може би си мислиш, че никога няма да се откажеш от нея, че ще бъде единствената, която ще обичаш така.. не, няма да е така! Ще срещаш много момичета по пътя си и все една от тях ще ти хване окото.

Аз обичах и страдах по едно момче 4 години.. плаках, тръшках се, измъчвах се... мислех, че никога няма да го забравя, дори си спомням, че накрая на 7-ми клас се надявах в новото ми училище да харесам друг от новия ми клас. Е, дойде 15-ти сепрември, мина един месец, но аз още на първия ден разбрах, че няма да е от този клас и отново се започна с плаченето и тръшкането.. обаче след 5-6 месеца забелязах друго момче, но дотам.. след още 1 месец започнах все по-често и по-често да се хващам да мисля за него, докато накрая не разбрах, че съм го харесала повече от другия, а мислех, че НИКОГА няма да го забравя.

И при теб ще стане по същия случаен начин, както при мен. Другият вариант е някой ден като ходите с твоя приятел до старото ви училище да я заговориш, все пак и с нея да пробваш, но знай, че ако не се получи.. ще срещнеш друга :).
*Яса

2.   Кажи и! Каквото и да направи тя по-добре и кажи. Или я помоли да излезете първо, но не бъди много настоятелен ще те помисли за лепка. И след като излезете и кажи :)