Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя?
Здравейте,
Аз съм момиче на 15 и съм в нов клас. Мисля че съм слаба и красива, но ми липсва увереност. Забелязвала съм едно момче от моя клас да ме гледа много пъти и се чувствам прекрасно. Аз също доста често го поглеждам. Не знам дали ме харесва, но знам че съм влюбена в него. Не съм от много контактните, но не съм и затворена. Може да се каже че съм по средата. Много искам да общувам с момчето, но искам той да ме заговори първи, защото цял живот все аз правя първата стъпка. Какво да направя, за да привлека вниманието му? Как да го накарам да ми каже поне дна дума? Знам, че съм едва на 15, но бих се зарадвала много ако някой може да ми помогне.

Коментари

1.   Защо не подхванеш някоя тема от училище? Например какъв е следващият ви час, кога имате контролно.. Също така вариант ти е да седнеш до него, примерно на съседния компютър по информационни.. Или просто се мотай повече около него. Защото ако не правиш нищо по въпроса, не очаквай просто с "гледане" да го накараш да те заговори....

2.   Ами отиваш при него примерно за химикал, молив или лист .. или нещо от тоя род :Д или го питаш какъв час имате, учил ли си е .. Нещо подобно на това : )

3.   Знаеш ли, че може би това момче те харесва. Може би е влюбен в теб. Може би иска да сте заедно. Защо просто не му дадеш някакъв знак. Ако постоянно стои при теб или иска да си говорите, а когато си тръгва е развълнуван от разговора ви то може би те харесва. Просто прояви малко повече смелост. Успех!

4.   Ем, не виждам нищо лошо в това да го заговориш примерно, да му кажеш, че ти трябва помощ по някой предмет или да му предложиш ти някаква помош.
Седни до него, питай го каква музика слуша, какви филми гледа, разбери дали имате общи интереси и ако да, значи може да си паснете, а за това дали се харесвате, ще стане ясно, но според мен това е начинът, вместо да го чакаш.

~sad-baby~