Споделена история от Тинейджърски

Искам да кача 5 кг.
Здравеите Аз сам момче на 14 години съм. Моят проблем е че съм слаб тежа 65 киограма и сам 1 80 изглеждам като солети мноого сам слаб моите приятели са едри с мусклули а аз сам мнооого слаб. Искам да ми дадете съвет как да напалнея мноого бързо. Искам да ми кажете как да напалнея без да тренирам смисал само да напалнея когато ям смисал каквод а ям за да напалнея бързо. Моля ви даи те ми савет не искам да изглеждам клущав а искам да изглеждам едър и да имам мускули плиис помогнетеми. Благодаря ви предварително. ;)

Коментари

1.   Ами то зависи костите ти колко са дебели. Яж постоянно, дори да не си гладен, приемай храни, богати на калций за костите и витамини за организма като цяло.

2.   Ако си решил да пълнееш така ще станеш дебел, а не мускули. По добре направи така - прави упражнения( коремни преси, лицеви и др. ) в същото време спазваи режим на хранене смисл., ако до сета си ял 3 пъти дневно, сега го прави примерно по 6 пъти, но не всички от тях с тежка храна. Примерно сутрин(7-8ч.) си направи сандвич задължително с зеленчуци и колбас. Преди обед( в голямото междучасие за 1 смяна; 10-11ч.) хапни нещо като вафла, солети или каквото ядеш попринцип на училище. На обяд(12-13ч.) трябва да ядеш най-много( за предпочитане яш у вас, защото има по голям избор) може да започнеш със супа например таратор, след това някаква манджа и пий сок ( не газирана напитка ). След обяд ( в голямото междучасие 2 смяна; 3-4 часа) пак нещо леко, каквото ядеш на училище.В 5-6ч. е хубаво да ядеш нещо от мляко или плод - ти избирай. За вечеря ( когато попринцип вечеряш ) гледай да ядеш основно супа например супа топчета, каквото и да ядеш вечер гледаи да не е с много подправки и да е леко за да спиш спокойно. Хубаво е след вечеря да се разходиш навън. През свободното си време прави упражнения.

3.   McDonalds . . .

4.   Благодаря ти много ;) ако има и други сажети да ми давате дажаите ;)

5.   Виж приятел, аз съм долу горе като теб но съм на 19.
Всеки може да качи 5 даже 10 кила стига да иска
на 14 си а при 1.80 ти трябват не 5 а още 20 кила така че нормалното при теб е 70 80 килограма
аз съм 67 и съм висок 1.81 не се притеснявай

6.   Ами на мен ми е много интересно как искаш да имаш мускули без да тренираш. От мак доналдс и тея храни ще направиш единствено и само мазнини. Тогава пък ще те обиждат че си много дебел. Подкрепям напълно №2.

7.   Яж много слдко, ааа торти, макдоналдс, дюнери, абе каквот се сетиш, дето момичетата не го ядат често, за да не напълненят.
Ес

8.   Ама чакай малко, ти искаш мускули, за да напълнееш, а не да ставаш дебел. Мисля, че съветите с нездравословните храни са неуместни. Защото с всякакви мазнини се надебелява и не се правяТ мускули. Тренирай, прави упражнения, яж З-Д-Р-А-В-О-С-Л-О-В-Н-О.