Споделена история от Тинейджърски

Лагерът
Здравейте! Аз съм момче на 15 години и тази година завърших с 3 по математика. Майка ми се ядоса че съм се изложил по този предмет и ме прати на математически лагер. Аз съм спортен тип и мислех че ще чи бъде ужасно скучно и ще има много задръстени зубъри. Обаче едно момиче ми привлече погледа. На 15 е висока около 178 см. по моя преценка с руса коса, дълга малко повече под раменете ? и с хубаво тяло включително цици и дупе. Както виждам много зубрачи я заглеждат и после ме питат защото уж аз съм бил по готин и съм знаел за такива работи. Обаче проблемът е че и аз не знам как и Ви моля за съвет даже сека пиша от лаптопа си и е 3 през ноща. Очаквам свестни отговори и приятни секс иживявания.

Коментари

1.   Бий една чикия и се успокой бе лигльо !

2.   Ти само за секс ли мислиш или сериозно мислиш за това момиче? Докато не разбера кое от двете е, няма да кажа нищо по въпроса! Пише се "секс изживявания"!!

3.   Ех, искрено ме разсмя - виждаш ли ползата от гадната математика. Предполагам, че с малко усилия ще ти стане гадже. Какъв съвет искаш не е много ясно, но вероятно как да й кажеш, че я харесваш и пр. Ами бъди мил, води обикновен разговор, разбери повече какво я интересува, кажи й нещо хубаво за косата и тялото й - шеговито, но да разбере, че я харесваш и по реакцията й ще видиш дали и тя те харесва. Покани я на танц примерно, ако се организират такива вечер, поискай телефон, скайп, за да се чувате като свърши лагера и това също е начин да разбереш изпитва ли нещо към теб. Лошото е, че може да напреднеш в любовта, но надали в сферата на математиката, но какво да се прави - такъв е живота!

4.   Пожелавам ти приятни секс изживявания със зубрачите. :D

6.   Абе върни се на земята и си гледай математиката!

7.   Хаха и после тук ще видим история от момиче, което било на математически лагер и е правила секс с някакво момче.. и ще ни попита дали това момче я харесва ;DD