Споделена история от Тинейджърски

Липсва ми много
Много харесвах едно момче и го спечелих лесно. Отначало не беше нещо сериозно, само излизахме. Не след дьлго спах с него, беше ми пьрвия! Истината е че ми беше много хубаво с него, прекарахме страхотни мигове заедно. Хльтнах много, наистина много! Значеше за мен двойно повече отколкото аз за него и го знаех.. споделих го с него и той каза че не е вярно и че много дьржи на мен и вече и да не искаме врьзката ни е сериозна.

Много се зарадвах но имахме един проблем тои трябваше да замине след няколко месеца да учи някаъе далеч оттук. И от там започнаха проблемите,аз казах че ще го чакам и нищо няма да ме спре, че разстоянието не е проблем за мен. той не искаше да го чакам каза, че няма смисьл. това ме подлудяваше и измьчваше но реших да остана с него докато не замине ..колкото да ме боли че врьзката ни има едва ли не краен срок.

Положението между нас беше много напрегнато!! точно в този момент той ми призна нещо от което ме заболя и до сега ме боли безкрайно много!! Каза ми че е направил голяма грешка за която много много сьжелява.. сама се досетих за какво става вьпрос.. Бил е с Друга! обяснението което ми даде е че много го е боляло заради случващото се и един вид да се отдаличи и една вечер просто се е напил много и ми е изневерил! Адски много ме заболя и още ме боли, много ми липсва много го искам не мога да си представа да сам с друг ..всичко хубаво за мен свьрши. не знам какво да правя мисля само за него постояно го сьнувам, рева ! до кога ?! не мога да продължа напред без него.. липсата ме убива!!!

Коментари

1.   Времето лекува! То ще излекува и теб. Просто сега в сърцето ти е празнина, искаш него и само него, не искаш да поглеждаш друг, но трябва. Живота продължава. Едни идват други си отиват. Сигурна съм, че вмомента ти е много трудно, но въпреки всичко трябва да стъпиш здраво на краката си.

Пък и помисли малко. Ако той те обичаше толкова, колкото и ти - нямаше да се напие ----> нямаше да изневери. Щом го е направил, значи нещо му е липсвало - не е бил щастлив.

Опитай се да го забравиш, направи така, че нищо да не ти напомня за него. Обичаш го, нали? Тогава се радвай за него, сега вече, той ще бъде щастлив, но с Другата. Трябва и ти да си щастлива. Опитай се да пренасочиш тази любов, към друг човек, който се нуждае от нея и който си сигурна, че няма да я предаде.
SFA

2.   Здравей,
Прочетох твоята изповед и знам че много боли от това да плачеш всяка нощ и да не можеш да го забравиш но това е живота просто те моля стегни се и бъди себе си рано или късно ще има друг , който наистина ще те обича и наистина ще иска да бъде само с теб така че моя съвет е смело напред и гледай ти да си добре защото според мен това е най-важното сега.
Жоро 21

3.   Един мъж най-лесно се забравя с помощта на... следващия :) Сега сигурно си мислиш, че въобще не искаш такъв следващ, няма друг, като него, ама винаги се получава така, че всъщност... има по-добър :)

4.   До номер 3...
Но когато следващият ти помогне да забравиш предишният вече нямаш нужда от него..

Не прави така мила.. Стой сама и чакай да отмине тогава се хвани с някой. Че аз от един на друг прескачах поне 4 пъти и с всичките стана едно и също.

5.   №1 е много прав/а! Времето лекува! Знам колко ти е трудно и тежко, такава любов трудно се забравя, особено първата! Но пък това, че е първата изобщо не означава, че ще е и последната! С времето ще свикнеш и когато най-малко очакваш, ще срещнеш момчето, което ти е нужно, което ще те обича истински и с което ще бъдеш щастлива.

Да, животът е и радост и тъга. Но ти си още много млада, ще имаш още много любови. Но един съвет от мен - никой не заслужава толкова много, колкото ти си дала на това момче, особено след като ти е изневерил! Не съжалявай за нищо и продължи смело напред! Успех! :)

6.   Aз харесвам едно момче но една моя приятелкахаресва едно друго момче и те скоро станаха гаджета но този който харесвам аз кат чу че излизат започна да се бие с другото момче двамата се бият за моята приятелка но знаете ли че по някога той казва че ме харесва даже и неговите приятелите му го казват пък аз харесвам него и на моята приятелка гаджето итой харесва мене и моята приятелка доста объркана работа

7.   Здравейте някой сериозен и запознат с това може ли да обясни защо бившият ми с мен де държи като непознат не ме поглежда и така нататък вината в мен ли е защо го прави