Споделена история от Тинейджърски

Той е най-добрия ми приятел и си го искам!
Здравейте, рядко пиша теми от такъв тип, обаче ми трябва безпристрастно мнение.
От доста години, 3-4 клас, съм приятелка с едно момче. Мога да заявя, че е най-добрия ми приятел. Като малки си играехме в махалата, след години започнахме да си споделяме и до преди няколко месеца той знаеше всичко за мен, както и аз за него. Преди 7-8 месеца се запозна с едно момиче, тръгнаха. До тук ОК. Обаче въпросната госпожица реши, че цялото му време трябва да е насочено към нея. Само и единствено нея.

Тъпото е, че той е студент (аз ще бъда тази година) и се прибира само за 2-3 дни. Както и да е, приех факта, че не си говорим вече по телефона, че излизаме на кафе няколко души и че си говорим само общи неща. Обаче приятелката му е решила, че не я харесвам, че съм влюбена в него и че искам да ги разделя. И му е забранила (! ) да ми се обажда.

Вярно е, че не я харесвам, но винаги съм била мила с нея. Вярно е, че преди имахме нещо между нас, целували сме се, но решихме, че приятелството ни е по-важно.
Преди време му бях споменала, че искам малко повече време с него, а той ми каза "Стига де, знаеш, че винаги ще те обичам повече от нея. "Яд ме е, че го използва. Той е супер мил и просто е голяма душичка. Не може да отказва услуги и винаги гледа да помогне. Тя си прекалява откровено... Даже чух, че ходела с него, за да забрави някакво друго момче. За това не знам със сигурност вярно ли е. Освен, че той заеба приятелите си и тя не излиза с нейните.
Бях се попримирила с факта, че е свършено с отношенията ни, обаче ми беше звънял преди няколко дни. Писах му смс да го попитам защо, а той ми отговори, че искал да ме види жива ли съм, че аз не се сещам да звънна. Моля!?
Ох, направо съм се ошашавила... Да ги оставя ли да си се обичат, или да си отворя малко устата... и да му отворя малко очите...

Коментари

1.   Бори се за него

2.   моят съвет е никога да не се отказваш!! И да наистина ще е е добре да му отвориш очите малко! Нали сте били най добри приятели кажи му какво мислиш за нея. Ако не е напълно заслепен от това момиче той ще ти повярва. Ако е заслепен не му пречи след време сам ще си отвори очите.

3.   Отвори му очите! Така по инерция ще си отвори един мускул!