Споделена история от Тинейджърски

Хлътнала
Първо да ви кажа хлътнала съм яко по едно момче.. Да до тука добре, обаче неговия характер е такъв, че като му казах, че го харесвам той каза, че харесване е друго това са били симпатии просто защото съм го виждала само 1 път на живо и не може от 1 път вече да го харесвам или пък да го обичам.

Аз пък не мисля така аз много си го харесвам даже му досаждам когато му пиша в фейса знам обаче какво да направя като не иска да ми пише и аз си продалжавам да му пиша и няма отговор и като му кажа"сега защо не ми пишеш" и той "ох, какво да ти пиша". Сега ще кажете не виждаш ли на момчето му е писнало, е да му писне ама ние даже не си пишем много само какво правиш го питам аз и той казва какво прави и това е и аз ако го питам как си и той добре само това..

Как да го накарам да ми пише.? Той е много ХУБАВ. Има аск и от там му задават анонимни въпросчета и даже му казах един път, че го ревнувам от другите момичета където му пишат.. Попринцип аз съм от такива момичета дето харесвам си някой и ако не го видя например 1 седмица и просто спирам да го харесвам и после започвам да си мисля къде съм му харесала пак на този? и после като го видя и отново започвам да го харесвам.. Обаче този път не е така аз го видях на улицата и му намерих фейса. И го видях вече преди месец и още мисля за него. Винаги когато го видя на линия искам да му пиша ама :( знам, че няма за какво да му пиша като даже не ме харесва сигурно.. Сигурно заглавието на историята трябваше да бъде Безнадеждно влюбена или хлътнала?

Коментари

1.   Хлътнала си! Но мисля че е увлечение, ще ти мине! Спокойно и не му досаждай за да не те отреже съвсем! Спри да ми пишеш! :) Успех и пиши как се развиват нещата.

2.   Остави го.... щом не ти обръща внимание ми е много интересно защо се унижаваш като го " гониш". Не момичетата, а момчетата са тези, които трябва да търсят връзка с другия!! :))Като качество, което ти харесва у него си написала, че е "хубав" и нищо повече. Според мен не си хлътнала толкова колкото ти мислиш... :) (значи има спасение). Така че да не ти пука за него, а пък и не го виждаш често, забрави го.
Ес

3.   Момчето, според мене, вече се чуди как да се оттърве от тебе. А пък не се и усещаш.. "Пиша му, докато не ми отговори", а той ти отговаря "Оф, кво искаш".. Аз не мога да повярвам, че така се унижаваш да го преследваш.

Не му пиши, само ще му досаждаш. Ако спреш да му пишеш, той пък въобще и няма да се сети за тебе. Не знам, е много тъпа ситуация си.. за него няма нищо интересно в тебе.

5.   Бих ти казала да се опиташ да станете по близки без много да му досаждаш пишете си малко. Като да го питаш как е или нещо от сорта. Станете приятели ако не можете да сте заедно няма ли да се чувстваш добре ако той ти споделя нещата вместо да ги крие от теб и да те лъжа.

6.   авторката :Да и аз реших да не му досаждам повече :) Ако имаше интерес щеше сам да ми пише явно няма :( ЕЕЕ все пак ще му следя аск.. :Д МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРИТЕ :) Може да пишете още ако искате аз ще ги прочета :)) отново ви благодаряя.

7.   ОТ авторката за номер 5.. Може и да се опитам все пак няма да изгубя нищо.. благодаря ти.. :) ако пък не стане нищо :(