Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го?!
Здравейте!
Да започнем по същество. Аз ходя на допълнителни курсове по английски език. Един път госпожата ни показа снимки на нейния син. Още от тогава взех да изпитвам симпатии към него. И така минаха няколко месеца и сега го харесвам. С мама му гледахме снимките във фейсбук и тя каза, че е симпатичен и много го хареса. И баба му ми е зъболекар и каза, че той си мисли, че никой не го харесва. А с госпожата тази или другата седмица ще се срещнем да ходим някъде на разходка да се видим. И може да отворя някаква тема за него, знам ли? И във фейсбук го имам като приятел и много пъти съм си мислела да му пиша, но ние не се познаваме, какво да му пиша? И така надявам се да ми помогнете.

Коментари

1.   На мен ми се случи почти същото. Влюбих се лудо в сина на учителката ми по рисуване. Виждали сме се няколко пъти, но не сми си говорили. Той бе напълно непознат не знаех почти нищо за него, а хлътнах като луда по него. Сега съм толкова разочарована! Разбрах, че той пуши, пие, дрогира се и продава дрога. Почувствах се сякаш някой бе хвърлил пиано на главата ми или ме е прегазил камион. Сега той ме отвращава и съм много наранена. Съветвам да опознаеш въпросното момче много добре и да си отваряш очите на 8. Защото няма нищо по - болезнено от това да се влюбиш в непознат и да разбереш, че любимият не е това за което си го мислила.

2.   От авторката :
Момчето е свястно учи право.. госпожата много ми е разказвала за него доколкото знам свястен е.

4.   Ами запознай се с него на първо време и му спечели доверието ;)

5.   Първо се запознаете, дали чрез фейсбука дали чрез майка му ако дстане някак си, нали каза че баба му или майка му ;д казала че той казал че никоя не го харесва.. намекни нещо по тази тема... и като се опознаете вече.. ако има и той интерес към теб супер : ) Успех!! : )

6.   Ако ще му пишеш, му пиши за майка му или за баба му и така отвори някаква обша тема

7.   Съгласна съм със номер 6 : )) Отвори някаква такава тема... кажи му примерно че тя ти преподава и т. н... И така лека полека ще се опознавате и.. Успех!! : ))

8.   Еми пиши му по фейса ей така, опознайте се, станете приятели, оговорете се за излезете и ако той те хареса и е писано, ще стане нещо!