Споделена история от Тинейджърски

Едно заблудено момиче
Беше 4 Май петък 2012 на този ден беше надпяването в училище, аз харесвах едно момче. Казваше се Ангел от 7г клас, той имаше брад близнак. Отначало аз харесвах и двамата, дори и не им знаех имената. Прибрах се след училище и си влезнах в Facebook и видях, че са ми потвърдили поканите. Много се зарадвах . Единият беше на линя а аз си пишех с една приятелка. Тя ми каза, че Георги (брад му) и е казал да ми каже да не му пиша (аз мисля че е нямал смелост сам да ми го каже но се тая). Той ме махна от приятелите но на мен ми беше се тая защото ме интересуваше брад му. След около половин час приятелката ми ми каза че е казала на Георги, че харесвам Ангел. Аз почнах да плача и крещя малко и се расурдих но ми мина после. Тя ми казам, че Георги и е обещал да не казва на Ангел, малко се успокоих но не спях нощем. В понеделник аз отидох на училище с притеснения как ще погледна Георги ходех с наведена глава по коридорите но ми мина. Можеби след около една седмица получих съобщение от Ангел пишеше:- ти ме харесваш.
Аз одвърнах:- да засъжеление. От къде знаеш?
Той:- Тайна. Аз сам се сетих няма да повярваш.
Тогава аз пок плаках не спах през ноща но всичко ми мина. В петък пети час имахме физическо чаках с нетърпение да доиде този ден за да го видя. Аз бях готова да се скарам с всеки за него, като някой кажеше името Ангел щях да му избода очите. Един петък аз и моята приятелка се преоблякохме еднакви за да им направим впечетление.
Ние отидохме в задната част на двора и след малко и те доидоха, после се върнахме и те след малко се върнаха умрах от радост помислих, че ме харесва. Часът свърши, те бяха на прозореца на съблекалнята веднага щом влезнахме в съблекалнята те се преместиха на вратата. После разбрах, че докато аз се сасипвах от любов към него и си провалях живота той си е писал с друга, но още го обичах. Правех сичко възможно да ме забележи, като го видех в коридора в спомаха ми пърхаха пеперуди, а сърцето ми биеше като лудо бях вюбена. Един ден тои ми написа:- Айде да тръгнеме. Бях много щастлива но след една минутка ми написа:- не съм бил аз а тъпия ми брад аз не те харесвам много си грозна чу ли аз не те харесвам. Аз му написах:- и аз не те харесвам вече такаче ми е се едно какво мислиш. Написами какви ли не убиди била съм мърша грозна и какво ли още не, а аз глупачката му отговарях само добре и ок. Мислех, че това е края на моята любов, но небеше така аз се влюбвах повече и повече. Бях готова да го следя каде ходи и каде живее. На 14 Юни четвъртък имаха физическо бяха с колело. Ние бяхме в Las Toster и бързахме да не ги изпуснем когато си тръгват. Е не ги изпуснахме. Тогава те минаха с колелата покрай нас и единят ми каза „Махнисе грознице”. От тези думи сърцето ми се ръзкъса на две, вече ми беше писнало да му понасям убидите. Разплаках се на сред улицата, прибрах се в нас и почнах да си късам тетрадките не ми олекна особено, но вече бях сигорна, че му казвам Край!! И сега всеки път щом мина покрай магазина на баща им винаги се сещам, че много страдах по Ангел но вече не ми пука!!
Сега испитвам само и единствено омраза към тях и им пожелавам да страдат така както и аз страдах и някой да ги използва така както нас ни използваха...
Съжелявам за две неща. Едното, че се влюбих в него, а другото, че не го напсувах когато ми казваше мърша, грозна и какво ли още не.
Можеби аз нетрябваше да им пращам покани за приятелство или просто Ангел небиваше да постъпва така с мен. Незнам но никога няма да забравя този скапан човек Ангел...
И това беше края на историята. Така и аз сложиш край на моята бифша любов..

Коментари

2.   много глупава история.

3.   Боже, оправи си правописа, моля те .. :(

4.   Вземи един БУКВАР, не можеш да пишеш!

7.   автор 2- дали ако го испиташ ще е глупаво!!!!
а доколкото правописа ми аз плаках и пишех а ако не ви харесва моля вие ми го напишете!!! ;ddd

8.   Мила, след време ще се смееш на тези неща ще ти се струват незначителни и маловажни. За каква любов става въпрос? Как можеш да обичаш някой, без да го познаваш.

9.   Авторке, никой не ти коментира правописа за да те обиди, за твое добро е, повярвай ми. И няма значение, че си плакала, в такива обстоятелства е нормално да изядеш/объркаш буква, но когато я объркваш всеки път в една и съща дума не е грешка от емоция и бързане, а от незнание. Иначе, предизвикай ЛИЧНО МЕН и ти гарантирам, че ще поправя всяка една твоя правописна грешка, с пунктуация не ми се занимава, защото на компютър забравям 50% от запетайките, но все пак нямаш проблеми, само ме помоли и си готова :). Силно ме съмнява историята ти да е истинска, тези дати и случки са прекалени, никой нормален човек не си записва на коя дата е късал тетрадки в истерия и е мокрил тениската си със сълзи с часове. И все пак, който и да е писал това, истинско или не. Човек, имаш нужда да промениш мисленето си, езика си, изразяването, културата, това говори много за теб. Първо не можеш да обичаш човек, който не познаваш, не знаеш как мисли, какво харесва, как го харесва. Можеш да си привлечена от него, чисто физически да ти харесва, или евентуално да си изградиш фалшив образ за него, когото да боготвориш, но не и самия човек (Ангел? ). И между влюбване и обич има огромна разлика. Всъщност да привличаш внимание с еднакви дрехи не е яко, не е за хубаво, замисли се защо жените се гледат на кръв, ако са с еднакви дрехи.... никоя не изпъква, все едно имаш близначка в стаята, изпитваш вътрешна нужда да не те сравняват с нея. Впрочем, о, да определено номер 2 щеше да мисли историята за глупава, ако се беше случила на него/нея. Гарантирам ти, че нямаше да я публикува и щеше да пре*** обстановката и онези. Та такова, ако евентуално не си блъфирала с пренаписването без грешки на историята си... знаеш. Успех занапред, учи се повече и се погрижи малко за изразяването си. Зу-За

10.   Вземи си оправи правописа! Сериозно говоря! Не знаеш явно елементарни правила. Да знаеш, че момчетата харесваме грамотни момичета, а не такива, които не са в състояние да сгрешат дори и на български!

11.   автор 9 мисля че си много прав/права

12.   Като няма какво да кажете веднага правописа ви е виновен. А номер 2, няма да ти е добре, когато ти си опишеш твоята любов така и ти тръснат един коментар, , много глупава история".

13.   номер 12 много мерси :)

14.   автор 9 историята е истинска
но не го пожелавам на никого защото повярвай ми аз бях стигнала до психолог заради оня идиод!!!!