Немога да разбера в мен ли е грешката или в него
Здравейте,
Проблема ми е че аз и моят приятел сме от 2 години заедно. Не всичко е вървяло както трябва естествено но от много време насам нещата изобщо не вървят.
Направо ще си кажа мъката няма смисаъл да увъртам.
Той работи от 8 до 5 всеки ден без събота и неделя работата му е тежка и се изморява, колкото мога го подкрепям и разбирам но понякога ми идва и аз незнам да му кажа абе е*и си майката и не ме занимаваи но не мога защото го обичам. Та дерта ми е че аз искам да сме повече време заедно в смисал вечерта когато излезем защото не живеем заедно макар че аз сам на 19 години а той на 27 но както и да е та мисълта ми беше че когато излезем не ходим на кафе или някъде на заведение не ходим при неговите приятели не ходим и при моите защото всички са обвързани и си имат свой живот само стоим у нас или у тях на компютъра разхождаме се и тва е а пък аз искам някви неща да прайм да ходим насам натам да се събираме с хора а не смао да си стоим двамата аз съм малада и ми се излиза ходи ми се на дискотека на кафенце а у, а той никога не иска и аз се му удисвам и накрая все аз съм лоша. И всяка вечер излезем към 7и30 8 ч. и тоий хоп като стане 10 и 30 и иска да се прибираме но аз въпреки всичко се съгласям и пак се прибираме и най ме дразни това че след като се приберем веднага го виждам на Фейсбук и като го питам кжо прай ами седял си гледал някви мачове а пък забравих да кажа че като казва да се прибираме ми казва че трябва да се капе и да ляга че бил изморен. Адругия ми проблем е че вече почти не иска да правим секс или ако правим свършва само той и после ми казва ами изморен съм разбери ме сега не може и тем подобни неща.
Моля ви се кажете ми аз ли не го рабирам и съм няква луда или той нещо не е наред и си има друга?

Коментари

1.   Хахаха аз бях така с бившия ми приятел :Д, аз съм на 20 той беше на 29.... само че аз работя уморителна работа и да понякога съм уморена повече от нормалното. И да не ми се излизаше докато той купонджия ненаживял се явно и все не ме разбираше.. казах си хайде от мен да мине ще се пробвам в продължение на месец всяка вечер по барове и заведения с приятели се събирахме... да но аз бях като парцал и на работа и вкъщи, бях супер изнервена понеже не можех и да се наспя... а работих по 12 - 15 часа.... и той беше доволен.... а аз не, е разделихме се не специално за това но определено и това беше причина. Не можех да издържам, разбери приятеля си понякога човек има нужда от почивка, ти си млада живее ти се ок, тогава като не те устройва тази ситуация амиии просто е намираш някой на който му се живее. То не че съм в правото си да ти давам съвет защото попаднах пак на такъв купонджия, но и той и аз правим компромиси, когато аз искам почивка се разхождаме или се събираме у тях, а когато съм по свободна поне два три пъти в седмицата ходя с него и прятелите му където искат :) разбира се дали сме си свобода и всеки може и сам да излиза когато аз съм уморена той си излиза с тях а когато той не иска да излиза аз излизам с моите приятели.... но всеки преценява за себе си, не си луда, но и той не е луд, а човек който работи, все пак разликата в годините си казва своето.... и на мен ми се щеше да не е така но беше! Сега с новия ми приятел както казах си даваме свобода и правим компромиси... в една връзка няма как, трябва да е двустранно... така че поговори с него спокойно и ако все пак това те дразни ами ти си знаеш, млада си ще намериш нов, но ако питаш мен да напуснеш някой само заради това е малко глупаво.... но всеки знае кое е най - добре за него, все пак няма кой тук да ти каже какво да правиш! Живота си е твой :)

2.   Мисля, че трябва да поговорите, защото иначе няма как да се разберете. Но не е нужно винаги ти да правиш компромисите. Ако са се натрупали повече неща които не ти харесват направо си тръгвай от него

3.   Не разбрах дали авторката работи или само чака гаджето да се завърне от работа и да го изведе на кафенце и разходка до късно вечерта? Смятам, че авторката ще разбере гаджето, когато започне да работи и не й остава време да се наспи -но това след години. Съветът ми е да си намери по-младо гадже - на същата възраст, на него ще му се излиза, но най-вроятно няма да разполага със собствени средства да я води по кафенца и да черпи. Но все пак е за предпочитане - млада е и е нормално, че й се живее. ;)

4.   от авторката:
Не работя, и когато излизаме не винаги той черпи все пак мисля че аз също имам участие във финансите за излизанията ни. Но явно аз не го разбирам както трябва:)