Споделена история от Тинейджърски

Нещо в мен ли не е наред?
Здравейте. Аз съм момиче на 15 и искам да споделя нещо.
Когато гледам филми и някой герой ми хареса, аз бъквално се зарибявам по него. Първо беше Лийнбоу, после Ремус Лупин, Сивиръс Снейп, Грифин, а сега е Дарт Вейдър. Забележете, че те са все някакви възрастни. Първо това изобщо не ми правеше впечатление, но сега... Започнах наистина да си падам по възрастни мъже. Миналото лято се влюбих много здраво в бащата на едно мое приятелче. Понеже мога да го виждам само лятото, аз цяла година си мисля за него и тъгувам, колкото и тъпо да ви звучи.

После тръгнах на един курс по литература и писателство и се оказа, че мъжът, който водеше курса е съпруг на учителката ми по занималня. Направо луднах по него.

Сега пак се виждам с бащата на приятеля ми. Нито един от тях не знае за това, но аз страшно много си падам и по двамата. Само най-добрата ми приятелка знае за това, но имам нужда да го споделя с някой и да получа съвет. Моля хейтърите изобщо да не пишат коментари.

Коментари

1.   Мила, успокой се! Нормално е според мен! Все пак си в "трудната възраст". Нормално е, хормоните бушуват. И аз от известно време се заглеждам по по-възрастни мъже (25-30)(сравнение с мен), но не бих си и представила на тази възраст да имам връзка с такъв. В никакъв случай. Според мен няма причина за тревоги! Ж14

3.   От Авторката : Ами отначало и аз не се тревожех, но това постоянно се засилва. На 15 съм, нормално е да си падам по много момчета, но досега са само две. Как така приятелките ми все харесват някое момче на нашата възраст, а аз си падам само възрастни мъже?

4.   От 1: Ами, честно да ти кажа, момчетата на тази възраст са пълни дечковци. Не знаят какво искат. Може би просто търсиш момчета с по-развита психика. Някой на твоето ниво.

Аз лично в момента изпитвам чувства към момче на 17( не е много по-голям, но и все пак не е колкото мен ) и това продължава вече доста време. От отдавна не съм си харесвала някой на моята възраст, може би от 2ри/3ти клас. Не се притеснявай с времето, когато и момчетата на твоята възраст започнат да "вдяват", може би нещата ще се променят.

5.   Ами да ти кажа честно и аз съм така. Падах си по актьори (и то все по възрастни) и когато минавахме покрай някой мъж се заглеждах, а съм на 14. Помислих си, че това не е нормално и спрях да мисля за чувството. Вече не се усещам, но е имало време през, което доста често да се заглеждам по по възрастните. Не се притеснявай просто се отпусни и им се радвай, ако си им луда фенка.

6.   Благодаря на всички за хубавите и полезни съвети. №5, аз не се притеснявам за това, че си падам по актьори, а че съм луда по мъже, които са на 40-50 години. С тях се виждам почти всеки ден и просто е невъзможно да забравя за чувството...