Споделена история от Тинейджърски

Ех, тези бебешки караници..
Здравейте, значи с едни мои 2 приятелки сме неразделни и винаги прекарваме времето заедно ако неможем да излезем пък си чатим по скайпа или си говорим. Това лято трябваше да замина за чужбина за 1 месец, заминах и се върнах, но преди това си писах с едното момиче и тя каза че другото момиче си е хванала гадже и един вид я е зарязала и не и обръща внимание, беше ми ядосана и т. н тя попринцип така прави като се скара с някой веднага идва при мен, но аз не и отказвам психическа помощ, съвети нали за това са приятелите. Но.. както казват всеки ще ти забие нож в гърба. Дойдох си аз и мислех, че всичко ще е както преди ще се смеем, ще се разхождаме, ще си споделяме. Но те си бяха намерили компания с момчета запознах се с тях първия ден - добре. Втория ден дойдох и никой не ми обърна грам внимание, че съм дошла играят си с тях бъзикат си се, а онова момиче където идва всеки път като се скара с някой си е с онази с гаджето като първи приятелки.
А не и ли беше ядосана?
А не ми ли се оплакваше?
Какво стана?
Помогнете.

Коментари

1.   Зарежи ги тия наистина бебешки истории. Като си намерят момчета забравят за приятелките. Те да те търсят. Ако не те търсят значи не са ти били приятелки.

2.   Просто едната говори едно пък прави друго. Първо обижда другата после като първи приятелки. Авторката