Споделена история от Тинейджърски

Толкова много държа на него...
Здравейте, аз съм момиче на 16 години. Преди седмица се запознах с едно момче. По принцип никога не ми е вървяло в любовта и веднъж вече са ми разбивали сърцето. От тогава се страхувам да се обвържа. Но след като се запознах с въпросното момче той ме грабна моментално. Беше страхотен човек със невероятен характер. Държеше се толкова мило и земно, че не можех да повярвам дори.

Бяхме заедно на планина два дена. През тези два дена се опознахме достатъчно, че той да грабне сърцето ми. И тук идва трагичната част. Аз съм от Пловдив, той от София, но живее в друга държава през по-голяма част от годината. Страшно много си паднах по него. Когато дойде време да се разделим, той ме умоляваше да остана поне още един ден, като едва не се разплака. Разменихме скайпове и т.н. Когато се прибрах, а после и той се прибра в София започнахме да си пишем. Но той се държи много по-различно от тогава, когато бяхме заедно.

Той е първото момче, в което се влюбвам отново. Държа страшно много на него. Но имам чувството, че ме избягва и се държи студено с мен. Не искам да го загубя, защото много държа на него. Знам, че връзките от такова състояние са почти невъзможни, но просто искам да бъда с него, нуждая се да съм с него. Не знам как да му го кажа, а толкова искам да изясним нещата и всичко да е наред. А дали трябва да му казвам как се чувствам спрямо него? Преди да си тръгнем той ме целуна, но след това нищичко не е споменал за нас!!

Моля ви дайте ми някакъв съвет! Да се откажа ли или да му призная и да продължа да се боря за любовта му? Забравих да спомена, че той е заобиколен от много момичета, които лазят в краката му. Благодаря предварително за съветите!

Коментари

1.   Може би е най-добре да поговорите... Нищо няма да изгубиш, ако му кажеш какво чувстваш към него. Ако той изпитва същото, каквото и ти, ОК. Ако ли пък не, просто не е бил правилният.

Освен това именно връзките, при които хората не се виждат често има най-голама тръпка и страст. Момичетата-те нека си му лазят в краката. Важното е, че ти не си една от тях.

Поздрави, DaRa