Споделена история от Тинейджърски

Кой да избера ?!
Здравейте!
Историята ми е следната... Срещнах любовта на живота си! Бяхме заедно две прекрасни години! Нека го наречем М. Той ми беше първият. Обичам го страшно много, а той? Ахх, той ме обича повече от всичко на този свят, направо ме боготвореше, отнасяше се е мен като с принцеса. Мога да кажа, че е човекът, който ме обича най-много на този свят, повече от майка ми и баща ми.. Просто нямам думи, с които да опиша колко се обичаме...

Всичко чудесно, но той това лято отиде да работи на морето и в началото нещата не тръгнаха съвсем добре.. Получиха се някои недоразумения и реших, че ще е най-добре за лятото да се оттърсим един от друг, той се съгласи, защото началотo наистина не беше добро, но аз знаех, че няма дори да погледне друга.... И така, аз в моя град, необвързана.. Лятото е за купони-с приятелките ми влезнахме в една компания и започнахме постоянно да излизаме с тях.. едното момче се влюби в мен и правеше хиляди опити да ме целуне, но все се дърпах.. На една дискотека успя да ме целуне.. Не бях на себе си, просто му позволих и от там нещата много се промениха, той е с година по-голям от мен и с цялата компания бяхме денонощно заедно. Правим хиляди яки неща, забавляваме се, а новото момче прави много мили неща за мен, харесвам го, не ми е безразличен. Обичам с цялото си сърце М., бях щастлива с него, но той е доста по-голям от мен и с него ми беше малко по-скучно, аз искам да лудувам, да се забавлявам както сега с новият, но с М. не се получаваше.. Разказах му всичко и той е готов да ми прости и да бъде пак с мен, но не съм сигурна дали искам. Много го обичам, но е страшно еднообразно, а с новият учим в едно училище и ще е мега яко да останем заедно, не знам какво да правя.. Моля ви за съвет! :(

Коментари

1.   Ами да и според мен ти трябва момче, а не мъж. Ако обичаше наистина М. нямаше да има друг. Тъй че отговорът е ясен.

2.   Ти знаеш отговора на въпроса просто се чувстваш кофти че ще зарежеш М. Първо опознай малко повече втория преди да започваш връзка с него

3.   Стой си с М!!!
Тези излизаници ще ти писнат, М е улегнал за това ти се стува скучен а новия е във вихъра си защото е колкото теб!
Остани при човека които знаеш че те обича и държи на теб, а не при този които се "забавлява" с теб!
Още повече разказала си на М и той ти е простил... ъъъммм, какво повече можеш да очакваш и искаш от този човек.
Това с "мега якото" ще се направя че не съм го прочела.
Поговори с М и му обясни че имаш желание от време на време да излизате.... за всичко те разбира, та за това ли няма да те разбере? !

4.   Ами ако се съберете с новия, и скъсате, тогава пък ще ти бъде ад! Хем е по голям от теб, може да те бие, въпреки че ако е истински мъж няма да го прави, може да разказва на целия ти клас някакви глупости, да ти развали репутацията и заради неговите бръщолевици да те отбягват... А и погледнато от друга страна не отхвърляй 2-годишна връзка на вятъра. Щом М прави всичко за да си щастлива, обясни му че сте млади и искаш да се забавлявате. Аз мисля че ще направи всичко само да сте заедно, или поне така разбрах от описанието... А и виж този който те е целунал, бил е пиян, като не е бил пиян пак е искал да те целуне, но и ти не си била пияна и не си му позволила... Това показва че като поиска нещо ще си го получи, например ако иска да излиза по дискотеки сигурно и ти ще си замъкната с него, ако му се прави секс даже може да те насили... Дано да избереш правилния избор...

5.   Аз мога да ти дам само 1 съвет и той е да слушаш сърцето си. А според мен ти си свикнала с М тези 2 години а сега с новото момче осещаш тръпка нещо ново!

6.   Давам моя съвет... М. ако четеш това - съветвам те да не се събираш пак с това момиче. благодаря за вниманието.
FLJT

7.   Говори с М. , обясни му, че си объркана и че ти трябва време да размислиш какво да направиш. През това време излизай с другия и виж как ще потръгнат нещата. Но имай предвид, че М. явно наистина много те обича, и ако започнеш връзка другия има голяма вероятност да не го преодолееш и да съжалиж за постъпката си.

8.   Мили хора, благодаря ви за съветите.. Наистина тези излизания може би ще ми омръзнат, но с новото момче се чувствам като дете, а с М. ми се налага да бъда жена. Мисля, че надскачам възрастта си, обичам го много (колкото и банално да звучи), но не мисля, че имаме бъдеще.. Приятелките ми са на различни мнения, защото едните познават по-добре единия, другите-другия.. Не могат да са обективни, за това се обръщам към вас.

Новото момче, да го наречем Р. ми каза, че ме обича, но не му отвърнах със същото, той много добре знае, бе в сърцето ми е М. Казва ми да избера човека, с който ще бъда по-щастлива, който ценя повече... Нямам представа какво трябва да направя, отчаяна съм ;( Денонощно мисля само за това и за това каква каша забърках, колко болка ще причиня на единия и на самата себе си... мразя се, искам всичко това да приключи без да има наранени, но как :(.. Искам да умра