Споделена история от Тинейджърски

Женчо
Още от малък съм свикнал да ми се подиграват. Женчо! Да такъв съм признавам си незнам как да се променя. Слаб съм не мога да се бия говоря като гей да така е признавам немога да се променя. Излизам с момичета. Все ме бутат, все ме бият подиграват ми се брутално от рода на женската е другата врата айде ходи там че ме е срам да се преобличам пред тебе и подобни такива. Аз не съм такъв, че да блея в тях докато се преобличат пък и съм момче и няма какво да им гледам имам си същото. Незнам вече какво да направя за да ме оставят. Исках да си кажа някъде какво чувствам

Коментари

1.   Започни да тренираш. Гарантирах успех!

2.   Проблемът ти е не, че си женчо, А ЧЕ ТИ САМИЯТ СЕ СТРЕМИШ И ТИ ХАРЕСВА да си такъв, но не си го признаваш. И като те слушам (чета) ми се струва, че се правиш на луд как уж не си знаел какво да направиш. Напротив - много добре знаеш - дръж се по-мъжки, намери си момчета приятели, хвани си гадже(момиче) - но май ти се ска ти да си момичето. Не, че е лошо, но защо лъжеш себе си??

3.   Какво лошо има, че си "женчо"? Не всеки е мускулест.

4.   Изповядвам философията, че когато нещо те притеснява трябва или да го отстраниш или да го възприемеш и да не се противиш.

Т. е. или се приеми какъвто си и ти гарантирам, че ефект ще има, или направи нещо относно визията си. Предполагам, че си още в пубертета, ако е така, въобще не се притеснявай за външността си. За момчетата годините между 13-19 са такива, че няма как да са сигурни дали утре ще приличат на себе си. Наскоро видях едни "по-нежни" момчета от стария ми клас, щях да припадна просто. Стърчат 2 глави над мен, по-набити са, вече са намерили стила си, не се притесняват от себе си, не мрънкат за всичко. Уникална промяна, говоря за хора, които са идвали на училище с чантички. Ако си по-голям също не се притеснявай. За всеки влак си има пътници, пък и не мисля, че хора над 20 години ще тръгнат да те обиждат. Рано или късно всички узряваме и някак си бъзиците и подигравките в гимназията остават назад.

Чувал ли си онази приказка: Ако живееш сред вълци, няма как да не се научиш да хапеш.
Е подобно е. Ти се намираш предимно след момичета, ние сме си по-емоционални. Приемаме някой неща по-лично, търсим дълбокия смисъл на проблемите, вживяваме се, някои драматизират. Ако си в такава среда, просто им прихващаш навиците. Една моя приятелка се е движела само с момчета и сега просто не можеш да я видиш в женски дрехи, с нещо различно от спортен сутиен. Отделно е пълен невежа в теми различни от баскетбол и футбол. Просто средата и е била такава. Но това далеч не означава, че сега я отритваме или, че я бъзикаме заради същността и. Напротив, тя е по-различна, това е интересно, питаме я за някои игри, говорим си за училище, излизаме, мъкнем я с нас по междучасията. Отделен е въпроса, че при нас важи - всеки луд с номера си :D. Та така де. Спри да се притесняваш за глупости и да мислиш какво ли не. Ако е чак такъв проблем, че група идиоти не могат да те приемат и да научат нещо от теб, то просто се промени. Но пък те губят, нали? Щом прекарваш време с момичетата вероятно можеш да им дадеш доста ценни съвети за тях.
И.

5.   Не мисля, че си женчо както се изразяваш, ако си и с руса коса значи те познавам. Започни да тренираш, ходи на фитнес, развий бицепсите и мускулите на гърдите. Бъди малко по смел, според мен не говориш като жена, а си просто много внимателен и деликатен, давай малко по смело, другите усещат страхът ти и неувереността ти затова се отнасят така с теб. Започни да тренираш, придобий увереност в себе си, отстоявай себе си и ще видиш, че нещата ще се променят.

6.   Започни да сваляш най-хубавото момиче в класа ти или тази, която някой от тези, който те дразнят си харесва! А щом имаш толкова приятелки момичета помоли тази, която ти е най-близка да ти се направи на гадже!

7.   Здравей, аз съм момче на 14 години, и през целия ми живот, съзнателен... съм бил 'женчото' на всички... Винаги ми се подиграваха, страняха от мен, и винаги съм имал повече приятелки от колкото приятели. Релаксирай, седни една вечер и помисли за живота си, като изключиш подигравките е хубав нали? Със сигурност! Първоначално вярвах на всички, и ми беше супер кофти, просто по цели дни в училище всички ме биеха и ми се подиграваха, но после дойде един момент, в който чисто и просто ми писна. Тогава си смених целия стил, от обикновенното хлапе, селячето, се промених напълно. Започнах да слушам по-страшна музика от другите, да се обличам напълно различно, и всички започнаха да гледат на мен като на друго лице. Спокойно, живота е пред теб, това няма да е единствената трудност пред която ще трябва да се изправиш. Пожелавам ти късмет за по-нататък.

*attitude

8.   Започни да тренираш и няма да имаш притеснения пък и не обръщай внимание на тези, които те подиграват

9.   Доста по-голям съм от теб и ще си позволя да ти дам съвет, който черпя от своя житейски опит. На твоите години също минавах за "женчо". Имаше няколко момчета, които ме тормозеха, дружах предимно с момичета. Аз игнорирах проблема, не се занимавах с него, просто го понесох и толкоз. Вместо това се заех да развия това, което е между ушите ми - мозъка. С много труд и находчивост завърших право и станах адвокат. Минаха години. В един прекрасен ден при мен дойде едно от тези момчета, които ме тормозеха. Видях пред себе си пълна развалина - разложена дебела свиня с тъпоумно изражение, уплашена за жалкия си живот, защото дължеше пари на работодателите си, които бяха мутри. Молеше за помощ. Не го върнах, спасих го и някакси с това преживях окончателно своята стара болка. Сега се занимавам с бизнес. Мога да кажа, че съм в елита на тази страна, колкото и нескромно да звучи. Женен съм за прекрасна жена. Мога да кажа, че сега съм мъж мечта за всяка една жена, но аз си искам само своята. Моят съвет е: не ти трябват нито мускули, нито интриги или нещо подобно. Не си педал или откачалка. Просто си нормално момче, което има по-висока чувствителност. Това, което трябва да направиш е да развиеш мозъка си, да израстнеш, да постигнеш мечтите си и да бъдеш себе си, така както ти харесва! А простотията на жалките твари, които те тормозят - просто не й обръщай внимание. Не си заслужава да си губиш времето с този проблем. Просто го използваи като стимул да ставаш все по-силен и по-силен в живота, за да не може никои повече да ти причинява болка.