Споделена история от Тинейджърски

Кажете любов ли е това?
Това са думите на един човек, който твърдеше че ме обича. Вие как мислите любов ли е това?

"Отначало аз те обичах, приятно ми беше да сме заедно, гледах напред към бъдещето. Когато мислехме за първата екскурзия, аз си мислех, че до заминаването вече сигурно ще сме правили секс. Преди заминаването се надявах, че ето, толкова дни сме заедно, няма начин да не стане. През ум не ми мина, че ще стигнем до следващата екскурзия два месеца след това и още няма да сме го правили! Знаех, че от тази екскурзия зависи всичко. Тя беше последната надежда.

Оттам нататък екскурзията за мен просто бе едно доста мъчително изпълняване на задълженията. Едва ли друг мъж на моето място би направил толкова за теб без да получи нищо. Мъчно ми е, че аз ти причинявам болка като се разделяме, но нямам друг избор. Предпочетох да скъсаме ей така, в последния момент преди третата ескурзия, без предварителна подготовка."

Коментари

1.   Здравей според мен този човек не изпитва никакви чувства към теб. Ако изпитваше някакви чувства към теб нямаше да се чуди кога ще му пуснеш и такива му работи но погтледнато от друга страна може би е изпитвал нешо към теб но това нещо едва ли може дасе нарече любое

2.   Според мен той не те обича !