Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, но е твърде голям за мен
Здравейте! Днес реших да споделя своята история с вас с надеждата да ми помогнете по някакъв начин...!! Аз съм момиче на 13 години, красива съм, доколкото са ми казвали и съм имала много обожатели, но никога, никога не съм имала приятел! Докато изведнъж всичко се промени...

Преди около година случайно се запознах с едно момче... добре де мъж! Той работи в авто сервиз близо до моя блок. Случайно веднъж минавах оттам, за да отида до магазина, той беше отвън, опрян на черното си БМВ. Като минавах покрай него изненадващо ми каза "Здравей! Може ли да ми кажеш колко е часът? ", аз разбира се веднага откликнах и му казах. Усмихнах му се тъпо, погледнах го пак и си тръгнах срамежливо напред. След това навръщане от магазина той пак си беше там и още по неочаквано пак ме заговори, пита ме дали иска да поседя при него да си поговорим и аз разбира се казах "Даа". И така започнахме да си говорим за всякакви неща, каза ми много неща за себе си и аз за него- оказа се че имаме доста общи познати... Няма да споменавам името му, а само това, че е на 24 години. Това леко ме шашна отначало... И оттогава много често се виждаме при неговата работа, говорим си, даже с колата много пъти ме е возил.. Имам лошото чувство, че съм ВЛЮБЕНА! Всеки път като го видя през мен минават някакви... тръпки и... понякога не спя по цели нощи- мисля само за него! Знам, че ще ми кажете, че още съм много малка за тези неща- знам го! Нямам намерение да тръгвам с него или нещо от сорта, но не знам как да го накарам да изчезне от мислите ми! Дали има възможност да съм влюбена? ! Моля ви, помогнете ми!! :((

Коментари

1.   Абсолютно разбирам за какво ми говориш, но всичко си е до психика. Поне имаш късмета, че си говорите. Единственото което можеш да направиш е просто да продължаваш така... Трябва да ви е изяснено всичко и просто да си споделяш с него и още по-хубаво е да си се имате, да се държите така.. максимум ти давам няколко месеца и ще ти мине :)

2.   Според мен си влюбена. Ако не го искаш, просто се опитай да направиш така, че да не го виждаш. В началото ще мислиш само за него, после, ако е моментно увлечение, както предполагам, ще го забравиш.
*Д*

3.   не си сигурна че си влубена но го обичаш? интересно

4.   Напоследък май се напълни с педофили :/

5.   Чалга културата и простотията са заразни. Виж народе какво става с тази комбинация!

6.   хора.. и аз ли разбирам това което и вие?
тази позната за съжаление практика особенов последните години - малки момиченца, коли и мъже? ;(

7.   не го обичаш!!! харесваш го!
и да - твърде голя е за теб.

Хора като него се наричат с едно определение - ПЕДОФИЛ - потърси в нера какво значи това, твърде вероятное да не знаеш.
Само ще ти кажа, че се наказва със затвор :)

9.   От авторката: Сигурна съм, че той не е педофил! А и също така съм сигурна, че и той не ме иска по този начин, което е нормално, така че проблема не е в него, а в мен. Той ме има за приятелка и този факт ме прави много щастлива. Просто трябва и аз да го възприема като приятел, но незнайно защо ми е много трудно...

10.   Ами за теб разбираемо, обаче за него си прекално малка. Да не говорим, че до 16 г., ако той има недай си Боже сексуален контакт с теб или девойка на подобна възраст, това се смята за престъпление, защото си малолетна. Така, че чувствай си се влюбена, но внимавай до къде ще те доведе това.

11.   Позната история. :)) До болка позната, на повечето момичета. Няма да ти давам акъл - прави това или не прави онова. И аз съм минала по същия път. Просто бъди внимателна. :)

12.   И аз съм момче на 24.
Според мен човека си е търсил събеседник, а на теб ти е било приятно да си говориш с него и лека полека си хлътнала.
Карай по-свободно, ако не можеш да го приемеш като приятел, започни да го избягваш и го забрави!

13.   в момента съм в същата ситуация, само че аз съм на 14 а той на 23. Писахме си много време, понякога се виждахме и така година/две но скоро ми каза че ме харесва и иска да сме гаджета, но аз отричам точно заради възрастта. няма да изпадам в подробности за моята история, но искам да ти кажа, че сега не си пишем защото ми се разсърди тъй като постоянно го отрязвам. смея да твърдя, че бяхме приятели, а сега и това не сме. В крайна сметка според мен е по-добре да се стараеш да не се влюбваш, а да запазиш приятелството ви.. каквото и да стане ти пожелавам успех :)

14.   Много голям е за теб... няма да споря. Аз съм на същата възраст обаче си харесвам един на 15... Огледай се за други.... около твоята възраст