Споделена история от Тинейджърски

Наистина я харесвам!
Здравейте хора,
Харесвам едно момиче, и мисля че ти тя изпитва някакви макар и малки чувства към мен. Проблемите са два : 1. Най-добрият ми приятел също харесва въпросното момиче, а той е с малко по-буен и много ще ми се ядоса (бяхме скарани 9 месеца заради това момиче, но се сдобрихме) 2. Много съм срамежлив и не знам как да и предложа.

Преди няколко дена тя ме прегърна... след това я попитах защо, а тя каза че е било само приятелска прегръдка ( в която моите приятели не са на 100% сигурни че е било така). Добре че моето въпросно приятелче беше болно инъче щеше да има виканици и караници по по Скайп, Фейсбук и др. Моля ви кажете как да постъпя.

Коментари

1.   Направо й го кажи на момичето, че и двамата я харесвате и тя да избере единия от двамата. А колкото до приятелството ви с другото момче, или ще е свършрно с него, или ако е истинско няма да ви попречи едно момиче. И когото да избере момичето се примирете.

2.   здравей,
имаш два варианта:

1. още в понеделник казваш на момичето, че от доста време я харесваш страшно много. А твоя приятл ще се примири - няма как. Дори да се сърди - ти не изпускай момичето!!

2 вариант: кажи на приятеля ти, че и ти я харесваш много - и че ще й го кажеш след 1 седмица (примерно) твоя приятел няма какво да направиз а толкова малко време (щом до сега не й е казал, че я харесва - със сиг и през тази седмица няма да го направи! това е сигурно! ) след седмица ти й казваш и ако тя наистина те харесва - работата е в кърпа вързана :) а приятеля ти няма причина да ти се сърди защото ти си му казал една седмица предварителнно.
Естествено, че ще гое яд - но ако ти е истински приятел - няма да ти се сърди заради това а ще си намери друго момиче!

3.   Аз съм писателят на темата. Тя знае че той я харесва, но не знае, че и аз. С това момче се познаваме от първи клас, а сме приятели от втори. Знам, че трябва да спра да се срамувам, но не мога. Написал съм, че тя Може би изпитва някакви чувства към мен, но се притеснявам да не са само приятелски. Пропуснах да кажа че съм на 13.

4.   здравей,
ами щом знае, че той я харесва.. сигурно тя не го харесва.. знам ли..
действай и не пропускай шанса!
на 13 год сте.. няма да си развалите приятелството заради едно момиче :)
кажи й до като сте сами, че я харесваш.. ако и тя теб - ще ти каже същото и тогава вече лесно

5.   Де да беше толкова лесно. От понеделник моят приятел също на училище и няма да мога да се усамотя с момичето, защото с моя приятел сме неразделни. Ами ако тя не ме харесва ще пропадна в нейните очи и... после не знам просто к'во ще правя. Има ли някакъв начин ако случайно успея да се усамотя с нея, да и разкрия чувствата си, но да я помоля да не казва на никой???

! От Автора!

6.   здравей,
няма да пропданеш в неините очи!
Просто й казваш, че я харесваш - тя ако не те харесва ще го приеме за бъзик и утре е забравила.. нормално е да я харесваш защото е хубава.

Скайп, фейсбук няма ли?
покани я да излезнете в парка или просто да се разходите двамата - ако приеме - работата е в кърпа вързана
:)

и знам, че не е лесно! и аз съм момче

7.   Благодаря ви за хубавите отговори и съвети. Определено ще пробвам нещо от тези неща. Успех и на вас в любовта