Споделена история от Тинейджърски

Приятели за секс или ?
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години имах приятел на 21 на който държах страшно много. Но нещата не вървяха добре и решихме че е по добре да се разделим, но всъщност продължавахме да си говорим по телефона, да си пишем смс-си и да се виждаме даже и по-често от преди. Нещата продължаваха по този начин докато един ден не се озовахме отново в едно легло, не съжалявам че отново спах с него, но той много преди отново да легна с него ми казваше, че умира за, че иска отново да сме заедно, но не издържа на напрежението да не е до мен и да не ме вижда всеки ден и да не знае с кой, какво и къде правя. И проблемът ми е, че сега не знам какво правим, първо всичките ми приятелки както и неговите приятели знаят за нас, защото ние се държим като двойка, а всъщност не сме. Не знам какво да правя как да го накарам пак да сме заедно, защото мен не ми харесва по този начин защото наистина отстрани излизаме като "приятели за секс ". Искам да съм с него и бих му го казала, но той ако ми каже, че не иска заради разстоянието между нас? Какво да направя? А може би е по-добре да спра контакта си с него?

Коментари

1.   Здравей, миличка.
Аз наистина не разбирам, как така всеки ден сте заедно, правите секс, излизате, приятелите ви мислят, че сте заедно, а вие всъщност, не сте заедно - ами то именно това е връзката - да си отдаден на някого - както сте отдадени един на друг вие двамата.
Това, че поради някаква причина вие на думи сте си казали, че нямате връзка, не означава че тя е изчезнала.
Много често се случва така с бившите /дори и съпрузи/ - на теория те вече не са заедно, но на практика продължават връзката си.
Приятелчетата за секс не излизат заедно, в повечето случаи дори никой не подозира за познанството им - те просто се срещат за един час в хотел или апартамент, вършат си работата и - хайде, със здраве.
А вие си продължавате връзката, но поради някаква причина отказвате да го признаете един на друг.

2.   Страхотно сте се "разделили", няма що! Направо сте несъбираеми... :)

3.   Здравей,
Моя съвет е окончателно и завинаги да сложиш край на тази връзка, защото смисъл от тази ваша връзка няма.
Аз съм изстрадала подобно нещо и повярвай ми ужасно е. Има страшно много недостатъци и супер малко предимства. Обичах страшно много момчето и още го обичам, макар че минаха 2-3 години от както не сме заедно. Връзката ни беше ад и колкото повече тъпиш, стискаш зъби и правиш компромиси толкова по-зле стават нещата.
Затова, че сте се разделили - ясно! Но защо от отново си била с него като знаеш, че нещата с него не са наред, така само нараняваш себе си и евентуално и него. Не те виня и аз го правя, нито ти казвам да съжаляваш. Моят съвет е да го обмислиш сериозно, да помислиш на какво си способна за него( тоест дали ще си го причиниш да е далеч от теб за неопределен период от време, да си далеч от него по време на спор или след това, дори да не можеш да му кажеш нещо в лицето, а може би и изневерите му, не че съм скиптично настроена, но почти няма мъж, които да не изневери, независимо пиян, дрогиран и прочие и всякакви други неща ) и тогава да говориш с него какво той мисли да прави. Това е от мен, надявам се момчето, което си си намерила да е мъж на място!
Успех от мен! :)

4.   Здравей!
Трябва директно да го попиташ какво правите въобще и дали ще сте заедно или не? Според това е вариантът, иначе няма яснота, а това да се използвате за секс, за момента може и да ви устройва, но си помисли, ако някой от двама ми срещне трети и нещата загрубяват....
Поговорете и определете окончателно отношенията си! Успех!
Memento mori!

5.   момиче ;д ти тъпо ли си или да... пича те използва... ти си му секс куклата ;)

докато има балъци ще има и тарикати ;)

до теб ли е в трудни моменти? интересува ли се от теб? ако да значи не е сигурно че си му само за секс а и че те цени като приятел ама... 21 годишен кво ще разчита на 16 годишна? Спри да му пускаш да видим дали ще е до теб ;)

БеЛиЯ МеЧоК

6.   Хмммм, интересно мнение Бял Мечок.... Трябва да се пробва.... От твоя коментар ми стана интересно... Какво мислиш ти за "приятели за секс"?
Tammara Monserrat

7.   Първо благодаря на всички! И да разбирам и хората които ме питат "тъпа ли съм" ами да най-вероятно е така. Към номер 5 да до мен е в трудни моменти, всеки ден ме пита : "Как съм, какво правя " да интересува се от мен. И това е най-гадното нещо, защото супер много ме обърква.

8.   към Tammara Monserrat

приятели за секс са хора които си задоволяват сексуалните нагони един на друг без да се интересуват от нищо друго за другия

до авторката:
говори с него и наистина спри да му пускаш

БеЛиЯ МеЧоК