Споделена история от Тинейджърски

Отслабване
Здравейте! Няма да си кажа годините, но съм към 150 сантиметра и тежа 42 килограма. Моля ви кажете ми дали съм добре и ако не съм какво да направя. По проблемните ми (според мен) зони са коремът и бедрата, така че моля кажете ми какви диети (пазила съм и строги) да пазя, но да не са дълги от сорта 1 месец и нещо, а към 2 седмици най - много. Записала съм се на спорт и затова ще ви помоля само за определени упражнения за коремна обиколка и бедра, а да може би и малко в горната част на ръцете. Без тип, , хейтърски, , или саркастични коментари, моля.

Коментари

1.   Мисля, че пропорциите за тегло са ти много добри. Предполагам. че имащ типично дамска фигура с по-изразен ханш. Нямащ нужда да сваляш килограми, но упражненията във всички случаи ще изваят още фигурата. Не спазвай диети, но трнирай на воля!

2.   Когато бях ученичка в последните класове имах съученичка с точно същия ръст и килограми.
По-точно в 9 клас беше 150 см и 45 кг и изглеждаше нормално, а през следващите години стана 42 кг и според мен си беше достатъчно слаба.

4.   човек ти шегуваш ли се? аз съм 153 и съм 50 кг, (18 години) и изглеждам нормално, не знам дали знаеш, но мита за това да махаш 110 (а по френска-111) от височината си важи само за дами НАД 160см. а за тези под се маха само 100! това го знам не от кой да е, а един от най-известните фитнес инструктори в Япония, вярвай ми:)

5.   Към номер 4.. Зависи от структурата и.. Всеки човек има различна структура.. Аз съм 159.. 53 кг.. и имам корем и сланини.. не много но пак имам..

6.   От авторката:

Ами, добре, но все пак ще е хубаво ако можете да ми препоръчате някакви добри упражнения за отслабване.
Благодаря предварително.

7.   Спираш тестено, сладко и газирано(сладко може, но много рядко и в малки количества). Ограничавай се сама. Закусвай ВИНАГИ! За закуска може най-много 2 филии, на обед и на вечеря 1. И в никакъв случай не гладувай, далеч съм от тази мисъл. Яж плодове, кисело мляко, за основно хранене попринцип готвеното май е най-препоръчително защото няма консерванти и т. н. За училище може плод, или сандвич(от вкъщи). Няма смисъл да си харчиш парите за незадравословните хамбургери, дюнери и други закуски. И най-важното в интернет не търси диети, а ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ! В момента растем имаме нужда от храна, гладуването само ще ни навреди. Просто се храни в рамките на нормалното. И браво, че спортуваш!!!