Споделена история от Тинейджърски

Била съм Хубава
Писна ми вече. Всички момчета които ме харесват, е защото съм била хубава. Преди един месец... ОЩЕ ЕДНО СЕ ПОЯВИ.. (не се хваля или нещо от сорта, понякога просто искам да има истински хора) Бил искал да тръгнем. Аз се чудя "моля? " Та той не знае какво съм, защо съм. А вече много ме харесвал. Миналата година се запознах с друго момче.. което още ме харесва. Имало и лоша д страна да си "хубав".... Всички хора около теб зависят дали си хубав или не. Момчето което ме харесва (това от преди един месец)е много хубаво, добро... и не-девствено. А е по-малко от мен със половин година. Аз не съм момиче за единия секс (девственица съм).

Коментари

1.   Ами реално погледнато красотата е първото нещо с което привличаш непознатите хора. Все пак на челото не ти е изписано "много интелигентна" или "с чудесен характер".
Ако има интерес и от твоя страна се опитай да провокираш взаимно опознаване на чисто емоционална и психологическа основа. С външния си вид вече знаеш, че физически привличаш момчетата, така че.. :))

*Syndrome

2.   Да ти имам проблемите хаха.

3.   Еми то рядко познаваш наистина човека преди да тръгнеш с него. Дори и да сте прекарали известно време заедно - то това е примерно няколко часа седмично. Като тръгнеш с някого, го опазнаваш по-добре, прекарваш повече време с него и ако потръгнат нещата оставате, ако видиш, че не е това, което искаш - късате. Няма как преди да си почнал една връзка, да знаеш дали човека е подходъщ за теб, дали е умен или не.
Просто, ако ти харесва момчето - тръгни с него. Не е нужно сега на първата седмица да правите секс. Казваш му, че имаш нужда да се опознаете и т. н. Ако наистина излиза с теб заради едната красота, ще иска да спите и ще настоява. Ако е по-стойностен човек ще те изчака известно време - но не можеш да очакваш да знае колко ти знаеш и т. н. това с времето ще го разбере.
Ана

4.   Само не се разбира какъв ти е проблема! Нещо питаш ли или просто споделяш???