Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към мъжката аудитория :)
Искам да ви попитам защо почти всички момчета харесват "кифлите"? Трябва ли да си изправям косата ежедневно, да си слагам пудра, спирала, фон-дьо тен, да си фръцкам задника насам-натам, за да бъда харесвана? Аз мога да кажа, че не съм кифла. Не мога да разбера защо не харесвате обикновените момичета, които не ходят на високи токове и не си слагат червило през пет минути... Аз ли трябва да се променя, в мен ли има нещо грешно? Ще съм ви благодарна, ако споделите мнение :))

момиче съм, на 14

Коментари

1.   Това, че момиче/ жена се поддържа не значи, че е кифла. Първо разбери значението на думата, а после слагай всички момичета, които се гримират и носят токчета под името "кифла".
В момента си избиваш комплексите. Може би, не си толкова харесвана, колкото ти се иска и си го изкарваш на момичетата, които са.
Е, нека ти кажа нещо. Мъжете не гледат външния вид.
Разбира се, това е първото нещо, което се забелязва, но винаги можеш да направиш промяна, що се отнася до него.
Характерът е нещо, което трудно можеш да промениш. Така че, дори и да си най-красивата, но имаш ебати противния характер и държание, пак ще си останеш не харесвана.
Има много момичета, които носят много грим, защото са несигурни, а това ги кара да се чувстват малко по-добре. Не си ти, тази която ще ги съди.
Замисляла ли си се, че има и момичета, които са комплексирани от факта, че са ниски и затова носят токчета?
Разбира се, че не си. ТИ си само едно дете. ;)

2.   Всеки има право на избор ти решаваш как да се обличаш и дали да си кифла а момчетата пък си избират така да се каже. Всеки има право на мнение и избор

Момче на 14

3.   Ние обикновенните момчета харесваме вас обикновенните момичета без грим без червило харесваме душата и тялото ви такива каквито са, но нас обикновенните момчета няма кой да ни хареса. Питаш дали трябва да си слагаш грим и да си фръцкаш задника насам натам, това зависи от момчетата които искаш да те харесват. Ако искаш да те харесват най-популярните момчета тези които могат да имат всяко момиче които не оценяват любовта и вниманието ти защото си имат предостатачно за тях трябва да се фръцкаш, да изглеждаш перверзна и разгонена, защото те се кефят само на тялото ти. Ако искаш да те харесват момчетета които вярват в любовта които биха те оценили като човек а не като секс кукла за тях трябва просто да си естествена. Сега ще кажеш - къде са тези момчета които вярват в лювовта - ТУК СМЕ просто вие мимичетета никога не гледате към нас винаги гледате към онези които описах по горе които никога мяма да чуят сърцето ви

4.   Мога да ти споделя моите наблюдения. Разбирам за коя част от жените говориш като ги наричаш, , кифли". Със сигурност привличат моя поглед, но в никакъв случай не мога да кажа, че ги харесвам или мисля за сериозна връзка с тях. Особено като ги заговориш, става ужасно!

По принцип не всички момчета харесват кифли. Тези които харесват кифлите са най-вече прости мъже, които имат 10 думи в речника и само ходят да блъскат във фитнеса. Няма нищо лошо в това да ходиш на фитнес, аз го правя често, но тези момчета имат типична мутренска визия и е разбираемо защо си падат по, , кифлите".

Ако си се насочила към някое по-голямо момче от теб, с огромни мускули, наперено, простовато държание, не се оплаквай после, че държи на външния вид и харесва предимно, , кифли".

5.   Номер едно явно е пълната кифла и се оправдава, а номер 4 добре го е казал. Просто не си попаднала на твоя тип момче. Една наистина голяма част от момчетата харесват момичета с НАПЪЛНО естествена красота, не натруфени, готини по характер и държание. ДА, познавам страшно много такива. Така че не се отчайвай, работата е там, че трябва да си намериш подходяща среда, да се запознаеш с хора, с които да си допаднете, да се разбирате, да си сформирате компания. Още си много малка, ще срещаш милиони идиоти през живота си, но и много прекрасни хора, заслужаващи вниманието ти. Просто трябва да ги потърсиш. Тия дето харесват "кифли" са безмозъчни. Та как е възможно мъж да хареса нещо, което е толкова нагласено. ЗА БОГА, много тъп трябва да си, за да не се досетиш, че под фон дьо тена вероятно има мазна кожа с много недостатъци, че като си свали токчетата ще стане 1. 50 висока, и че косата и не става от само себе си на прическа всяка сутрин. А после като се събудиш до нея и си кажеш "къв е тоя крокодил" ти ще си си виновен. Това е то. :D

6.   към №3... не си попаднал на момичета.. не всички припадат по момчета/мъже с мускули, които са вървежни и тн... на мен лично много повече ми допадат земни, с чувство за хумор, а ако има мускули няма да го върна, но това не ме впечатлява толкова колкото характера и това как се държи с другите.. а някакви надъхани идиоти, които се мислят за голямата работа и едва ли не си мислят, че трябва да се гордееш, че говориш с тях или пък от онези по-нежните изобщо не ме радват... затова недей да слагаш всички под един знаменател ;)