Споделена история от Тинейджърски

Животът ми се превърна във филм
Така няма значние откъде съм, на 15 съм и живота ми е заплетен филм. Първо имах много добър приятел(да го наречем Л. ) от моя клас споделяхме си всичко давах му съвети за всичко, най-вече за момичетата. В крайна сметка осъзнах, че съм започнала да го харесвам. Както и да е той имаше вземане даване с вдна моя не много близка приятелка тя го отряза, въпреки че после съжелява за което. Това момче започна да харесва друго момиче(нека бъде Ф. ). На един рожден ден те бяха в нещо като процес на сватосване. Това момиче обаче не знаеше кого да избере Л. или най-добрия му приятел ( който е и мой най-добър приятел, но ме харесва както аз харесвам Л., да го наречем А. ) В крайна сметка аз се целувах с Л., след което му казах да отиде при Ф., а на нея казах да избере Л., защото исках да са щастливи. Така Л. и Ф. се събраха ходеха дълго.. за това после. Аз останах сама, А. също, продължихме да сме най-добри приятели и нищо повече, той може би се надяваше на нещо, но а постъпвах към него точно както Л. към мен, с когото спрях всякаква връзка, защото приятелката му го ревнуваше от мен. В началото на учебната година аз напълно забравих за Л. и харесвах друго момче(К. ), но негов приятел(Ж. ) ме харесваше. Аз тръгнах с Ж., харесвайки К., с лек спомен от любов към Л. и с А. зад гърба ми като най-добър приятел, който има чувства към мен. Скъсах с Ж., защото исках да съм с К., Ф. скъса с Л. След като скъсаха, Л. отново започна да ми пише, но аз вече не знам как, но тръгнах с К. и съм щастлива. Единственото, което изпитвам към Л. е някаква страст, която не мога да си обесня. Сега имам няколко въпроса:
1. Искам да съм с К., но връзката ни малко затъпява какво да правя?
2. Пиша си с Л. , но не знам дали е просто приятелство или нещо повече?
3. Откакто тръгнах с К., А. спря да ми се обажда, загубих най-добрия си приятел :Х, преди това обаче му бях казала, че го обичам, защото наистина е така, но не по този начин(това не му го казах казах само, че го обичам). Той се държи тъпо към мен, какво да правя?
4. Не знам как реагира Ж., след като разбра, ще ходя с най-добрия му приятел (К. )? И заради това ми е тъпо.
МОЛЯ ВИ дайте съвети, защото колкото и да не ви се вярва, съм като в тъп любовен роман! Има още, но яма да ви обурквам допълнително.

Коментари

1.   Това не е филм, това е глупост... какво очакваш от читателите които не те познават теб, нито твоя живот да ти кажат какво да правиш ли?

Охх.. Днешните деца направо ме убиват със глупостта си...