Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя с гаджето си ?
Здравейте аз съм момче на 17 години и излизам с момиче от година и половина през това време винаги съм я обичал и тя ми казва че ме обича вярвам и от части. В средата на нашата връзка имахме проблеми преодоляхме ги заедно и така така сега виждам в скайпа и кви неша си е писала с някви още в началото на връзката ни. тогава на един клип аз дадох ей тей за майтапа нейния скайп моя и на един фр та намерили и скайпа и питалия възбуждаш ли се имаш ли цици и тя им пише че се възбужда и такива а пред мен ми рева че я тормозили.. много я ревнувам може да е по малка с 2 години от мен но това никога неме е бъркало. Обичам я адски много но вече не знам тя обича ли ме или изобщо обичала ли ме е? Какво да правя сега сме скарани тя само ми пише смс да и простя и такива но не знам вече какво да правя. Всеки ден се караме за простотии а след това не се разделяме един от друг как да разбера тя обичали ме? и какво да правя за на пред? ! :((

Коментари

1.   АКО ТИ КАЖА ЧЕ ДОКАТО ГО ЧЕТЯХ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СЕ ЧУДЯ ДА НЕ БИ АЗ ДА СЪМ ГО ПИСАЛА.. НО МОЯ Е РАЗЛИЧЕН С ТОВА ЧЕ ТОИ МЕ Е ПРЕБИВАЛ БУКВАЛНО ОТ БОИ ОТ РЕВНОСТ НО КАТО ЦЯЛО СЕ ДЪРЖЕШЕ КАТО ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА И ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ДАЛИ ТЕ ОБИЧА ПРОСТО СИ ХВАНИ ЕДНА ДРУГА ПРОСТО ЕИ ТАКА И ПОВЯРВАИ МИ ЩЕ ВИДИШ КАК ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ ЗАЩОТО ТЕ ПОДЦЕНЯВА ЗАЩОТО ЗНАЕ ЧЕ Я ОБИЧАШ ОСТАВИ Я ДА СИ МИСЛИ ЧЕ НЕ ТИ ПУКА ЗА НЕЯ И ВИЖ КАК ЩЕ ПРИПКА ПРИ ТЕБ.

Стаси 17

Модератор - моля, не пишете повече само с главни букви! Няма да публикуваме такива коментари!

2.   До номер 1 ако направя така няма да я видя повече познавам я и този начин е напълно изключен :(

3.   Хмм и какво ще я оставяш да те тъпче ли виж аз съм момиче.. но разбери един път го пробваи абе просто няма как да не припка при тебе понеже тя не те е губила... Ако те изгуби един път 2 път няма да иска повярваи ми

Стасито ::)

4.   Тя не ме тъпче тя е много добра с мен и аз с нея. Просто тя ме ревнува също супер много но за разлика от това аз 10-ти повече никога не се е държала гадно с мен винаги е мила и добра.. просто не знам какво да правя когато се скараме тогава говори гадни неща от сорта на махни се не ме пипай остави ме... ДО НОМЕР 1 :)

5.   Грамотност?

6.   Тогава поговори със нея обесни и че я обичащ и ревнуваш.. може би тя прави всичко това за да има твоето внимание за да гледа как я ревнуваш... седни и си поговори със нея решете какво и как искате да направите... успех!!
стаси

7.   Мерси :)

8.   План за действие:

1. Образование - с или без девойка, това също е важно. Това е уважение към самия себе си - да можеш да се изразиш на родния си език. Ще ти е необходимо в живота.

2. Разбиранията ти за любов - изначално грешна представа. Любовта може да е много неща и да е различна за всеки, но в любовта има доверие и уважение на личното пространство - както на твоето, така и на нейното. Обсебването на друг човек не е любов, а бягство от други проблеми. Ревността също не е любов, а недоверие. Несигурност. Всичко е несигурно при вас. Не винаги необходимостта е един човек е любов -често е разрушителна зависимост, която ти създава друг свят, в който да се чувстваш така, както би трябвало по принцип да се чувстваш и сам. Тази необходимост, която някои смятат за любов, е илюзия, дрога и бягство. Помисли си какво е любов и какво не е.

3. Не се лутай насам-натам. Спри се. Не се самозалъгвай и заблуждавай. Губиш само ти. Какъвто и да е отговорът знаеш го само ти и той е вътре в теб. Намери го. Бъди наясно с нуждите си. Опознай се.

Фортуна

9.   Брат, щом ти пише и ти реве, значи те обича.
Направила е грешки в началото на връзката ви, чудо голямо! Нали сега ти е вярна? Просто й кажи, че ти е кофти за това, което си разбрал и че не искаш да се повтаря никога вече, защото я обичаш.

Дори да се съмняваш, дай й шанс! Щом тя те търси, сигурно има силни чувства към теб и иска да сте си заедно, а и налие била по-малка от теб, нормално е да прави грешки като всеки.

Плюс това може би ти реве, че я тормозят, защото знае, че ревнуваш и не е искала да разбираш какво точно е станало.

10.   До номер 8 - образувание зарбирания за любов и т. н.... Нищо друго неме интересува освен нея. Аз я обичам това че ме е страх дане я загубя не значи, че нея обичам.. :)
До номер 9 - прав си мерси :)
Бих умрял за нея на 100 %, та дали друго има значение за мен. Дори наще са ми казвали тези неща като номер 8 те просто немогат да почустват това което аз чуствам :)...

11.   От номер 9, първо, аз съм момиче.

Второ, имай тези чувства към нея, но и вашите имат право, трбява да учиш и да работиш върху себе си!

Иначе е супер, че поставяш любовта към това момиче над всичко. Само ти знаеш дали си струва.

12.   Авторе, авторе.... номер 8 е :)

Вечната дилема, която имаме всички - разум-чувства. Е... вече си взел решение. Мисля, че нашите коментари са излишни. Ако не търсиш отговори, а търсиш подкрепа за действията си - имаш я! Давай - действай! Хубаво е, че си чул мнението и на майката, и на баща ти. Те имат опит и, според мен, знаят какво изпитваш. Не забравяй, че ти си роден на този свят именно заради това - любов ;)
А иначе? Тегли им една майна на всички ( на мен, на майка ти, на баща ти) и си прави каквото си знаеш. Опитът не се предава, а се учи. Изживей всичко, което вече си решил, че ще направиш.

Успех!

Фортуна

13.   Автора.
БЛАГОДАРЯ! :)

14.   Едно е да простиш, друго е да изграждаш взаимоотношения.
Колкото и пъти да и простиш, тя е такъв тип, че не можеш да изградиш истинско взаимоотношение.
Зарязвай всяка, която те тормози. Момичето, което истински те обича, ще те уважава, без да и го искаш.
Нещата не са само от едната страна. Трябва да има активност и от двамата. не може връзка да се крепи на добрината на единият.
Изгради си високи стандарти. Защо ли? Защото в този свят има момичета, които отговарят на високи стандарти. Намират ги тези момчета, които ги търсят.