Споделена история от Тинейджърски

Моята история
Здравейте, аз съм момиче на 12 почти правя 13. Моята история е като бях станала на 7г. моите родители работиха в чужбина докато те работиха там аз живях дълго време при баба. На мен много ми харесваше, защото съм си в България и защотото получавах каквото си искам. След 1-2 години майка ми и баща ми се разделиха и тате си дойде тук в България, мама остана в чужбина. Пречината да се разделят беше баба и парите повечето семейни проблеми. Аз още не разбирах какво е станало но и те не ми казаха, че вече не са заедно, защотото мама идваше често при нас и се държяха съпер нормално, но майка ми работеше при един мъж и така, те са се влубели. Както казах тате дойде при мен и живеехме супер тримата имах си много приятели и бях много добра ученичка. Татко и той си намери приятелка която и тя има син много ги обичам и много добре се разбирахме(мога да кажа че животът ми беше рай)... относно за баба ми тя е много ме обича и всичко прави за мен, но винаги говореше против мама и аз мислех че е вярно. Така като станах на 9г. тате реши да ме прати при мама аз не знаех, че ще живея там постоянно. Мама дойде да ме вземе аз плаках за моите приятели. След като заминахме много ми харесваше там беше по-различно и по-хубаво. С гаджето на мама (така да кажа) много добре се разбирахме аз бях прекарала лятото с тях преди да замина с тях. Започнах си нормално училище незнаеш езикът, но много бързо го научих и така имах но много приятели и нямах никакво намерение да се връщам... Често си ходих по ваканциите в България и виждах моите приятели прекарвах лятото с татко и с неговата приятелка. Винаги когато се връщах много плачех ама бързо ми минаваше. Като станах на 11 все пак си имах много приятели, но все повече почнах да се карам с тяш много бързо се ръзвих и станах различна. Всичко това ми помогна да се чувствам грозна, различна и не бях сигорна в себе си. След време се оправих с приятелите ми. Станах на 12г. дуржах се все по лошо с моята майка мислех че всичко което говори баба е истина почнах много да се интересувам за целувки за секс и такива работи. Като си отидох лятната ваканция в България не седържах добре към баба и татко добре прекарвах много време с моята приялка а не с братовчедка ми която много ме обича и дуржи много на мен. Разбрах, че моята приятелка ме скара нарочно с едно момиче и ме лъжеше. Разбрах най-накрая и сванах. Почнах да излизам много с братовчедка ми и лъжех онова момиче. Беше много забвно и весело почнахме да си пишем с момчета във Facebook. Срещнах се с едно не ми харесваше много но той почна да ме целува и да ме пипа. Моято братовчедка харесвше едно момче и се срещахме тримата ходихме на басейн всичко беше супер! .... Разбрах че момчето което харесваше братовчедка ми харесва и мен но и аз него. Това момче от Facebook му написах смс, че не го искам точно един ден преди да си тръгна момчето харесваше братовчедка ми да го наречем 'и'.. Моята братовчедка разбра че мен повече харесша.. тя не ми се расърди каза ми че аз не съм виновна.. Така на следващият ден излизахме с 'И' беше много яко (оказа се че като сме били малки сме играели заедно) Бяхме в нашият квартал бяхме се прегърнали на пейката. Точно в този момент майка ми дойде и се засмя и се пребра. Почувствах се малко неудобно но ние се целувахме след няколко часа пак се видяхме неможехме да се разделим после пак след няколко часа пак се видяхме и се целъвахме... Но нали едно момче от фейсбук ме целуваше така едни момичета ме видяха с него и после с ''И''... Много плаках тази вечер като си тръгвах точно тази вецхер като си тругвах в 1:00 ''И'' ми предложе да ходим и аз се съгласих много ми стана гадно исваше ми да се хвърля от 8 етаж.. Като се пребрах само плаках не ядох беше ми много гадно че не бях с братовчедка ми и ''И'' подържахме контакт с него и братовчедка ми и с моите приятели.. Но тези момичета казаха на ''И'' за онва момче което ме е целувало искараха ме като курва беше много гадно аз му разказах и той ми повярва така след няколко седмици той ми написа съобщение, че трябва да се разделим но още много се обичаме просто ми е много гадно че неможем да се виждаме.. още съм садната поне се радвам че пак си пишем и си пишем че се обичаме и с братовчедка ми имам всеки ден контакт. Вече минаха почти 3 месеца и още ми е гадно и се садвам постоянно си мисле че в Бг е много яко.. аз разрових нещо на ''И'' и намерих някои работи аз знам че той е много разгонен той е на 14 и аз съм такава но не смея да му кажа... (Моите проблеми са следните той си мисли че ще си ходя за коледа ама аз не съм сигорна.. друг проблем е че ми е много мъчно почти всеки ден плача в дск сълзите ми текът по контолните... друг проблем много съм разгонена на колко трябва да си да го правиш после ме е страх да не ме искарат курва и друг проблем е той винаги пише че много ме обича и в аск но мен ме страх от растоянието да ни раздели... той е написал в аск че няма значение разтоянието той пак ме обича но ме е страх да не би да си намери друга ;хх каза ми като се върна че ще ме нацелува ^^ помогне те ми моля не искам да съм толко садната (разтроена)

П. С ако съм написала нещо грешно съжелявам но пак се старая не уча вече в бг все пак ;)

Коментари

1.   Гледай си ученето и не се занимавай с глупости.

Сафрон

2.   от автора... моляви дайте ми съвети благодаря :)

3.   Признавам си не го прочетох цялото. Просто не намерих нерви. Много неграмотно, много несвързано и още повече много безсмислено.
Момиче, ти си на 13!!! Разбира ли, 13!!! Каквито и момчета да има - те са нищо, нито любов, нито чувства. Дръж се добре с родителите си, говори с тях. За момчета, секс, целувки имаш цял живот пред теб!!
И се научи да пишеш грамотно, това, че живееш някъде другаде, не е причина да пишеш като индианец!

4.   В цялата тая история не виждам конкретен проблем, а просто един крясък за внимание. Искаш някой да ти прочете ежедневните терзания, понеже си на 14 и да ти се обръща внимание е ключово. Ще ти кажа нещо, което може и да те ядоса, но ако си умна, ще те успокои - всеки минава през тези терзания, през които ти минаваш сега, не са никак уникални и единствени. Това е част от порастването. Бъди умна и се учи, не си мисли за разгонване и т. н., помни, че на тази възраст момчетата са забавно допълнение, но не се съсредоточавай върху тях. Сладки са тези закачки и целувки, но дотам. В живота ти сега има много по-важни неща. Чети книги на български, защото ти е роден език и е срамота да пишеш с толкова грешки. Това, че учиш в чужбина, не те извинява, все пак ти е майчин език. Пък и в книгите ще можеш да преживяваш безопасно така необходимата за възрастта ти драма.

5.   Аз съм на почти 15 (горе-долу 1 година ни е разликата), но докато ти четях "историята", имах чувството, че я е писало някое детенце 3/4 клас. Както е споменато в един от по-горните коментари, ТОВА ЧЕ НЕ ЖИВЕЕШ В БЪЛГАРИЯ, НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧИШ ДА ПИШЕШ ПРАВИЛНО. Според мен всеки един българин трябва да държи на езика си. Относно ежедневието ти(от което не разбрах много, много, точно заради начина на писане), не мисля, че това е правилният сайт. Тук се търсят съвети, а не ВНИМАНИЕ!!! Мисля че историята е измислена /до известна степен/. По-скоро я е писало някое малко детенце, представящо се за по-голямо и това че живее в друга страна е оправдание. Е и все пак, ако е истина, аз също те съветвам да не се занимаваш с глупости, а да си гледаш детството. УСПЕХ! ~Snoupy~

6.   от автора... тази изтория е измислена как се хванахте

7.   Брей, голямо геройство. Както виждаш, нещата, които си писал/а не са някакви чудеса, че да си ни омотал яко във филма. Тъпо ежедневие на всеки (поне) втори тийн. И, разбира се, се оказах права. Търсиш си внимание, понеже явно не ти стига, без значение дали това, което си писал, е вярно. Всъщност малко се притеснявам за психичното ти състояние. Толкова тъпотии да изпишеш с цел накрая да кажеш "как се хванахте" за мен е признак на доста малък умствен багаж, липса на приятели и смислени занимания... и... абе... зле си яко. иЗтория, хаха, ходи да четеш книжки, смешко.